New Posts New Posts RSS Feed - Womans Health
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Womans Health

 Post Reply Post Reply
Author
MalaAna333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MalaAna333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Womans Health
    Posted: 13 Travanj 2011 at 18:06
znate li di mogu kupiti casopis Womans Health? Gledala sam u par kioska i nigdje nema, ima samo Mens Health..Pitam prodavacicu pa me bljedo gleda.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 18:29
pogledaj u algoritmu na trgu tj. u gajevoj. tamo ima svega možda ima i to
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 18:30
Stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom. I za to dati 20-25 kn, ali zašto?

citaj forume na internetu i skupit ceš više znanja, + što ceš svaki mjesec ušparat 25 kn koje možeš utrošit na posni sir
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 18:34
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom. I za to dati 20-25 kn, ali zašto?citaj forume na internetu i skupit ceš više znanja, + što ceš svaki mjesec ušparat 25 kn koje možeš utrošit na posni sir


možda se njoj baš citaju tj. listaju reklame dok pije popodnevni caj
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 18:39
Pa ako je casopis kao sto im je i sajt, onda uopste nije los, stavise... Ima dobrih saveta i tekstova, uopste nije toliko bezvezan ni glup, ima sta korisno da se procita Na sajtu barem...

Edited by Morrighan
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 19:21
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom.


to si sam provjerio ili ponovljaš za drugima?

jer ja sam pogledao par brojeva i ima dosta dobrih stvari
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 20:47
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom.


to si sam provjerio ili ponovljaš za drugima?

jer ja sam pogledao par brojeva i ima dosta dobrih stvari


Imam skoro sve brojeve mens heatha doma, dobio na poklon od covjeka koji se bavio bodybuildingom ali ga život nije baš mazio pa je morao odustat. I jedno 30 brojeva muscle sport magazina i slicnih. Muscle sport iznimno dobar i može se štošta naucit iz njega, dosta dobro su objašnjene funkcije organizma i sadržaji se povezuju iz broja u broj. Mens health me razocarao, naslovi tipa "do plocica u 3 dana" ili "ogromni bicepsi koji ocaravaju ženske poglede" su mi iritantni i nisu ni malo istiniti. Da ne govorim o kolicini trash stvari "moraš imat najnoviji i najskuplji sat da budeš trendi" itd. su isto jako iritirajuci. Pretpostavljam da je womens health ženska verzija mens healtha i da za to nebi dao 25 kn

Ak vec želi nešto citat uz jutarnju kavicu, preporucio bih taj muscle sport, barem nije trash
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2011 at 10:08
  pa web str im je ok, imaju ok savjete.
iako, znaju se ponavljati..
savjeti za prehranu su im klasicni, i vec mi ih je muka slušati, tipa piti puno vode, zelenjava im je hit
ali znaju dati dobre vježbe..
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2011 at 11:11
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom.


to si sam provjerio ili ponovljaš za drugima?

jer ja sam pogledao par brojeva i ima dosta dobrih stvari
Imam skoro sve brojeve mens heatha doma, dobio na poklon od covjeka koji se bavio bodybuildingom ali ga život nije baš mazio pa je morao odustat. I jedno 30 brojeva muscle sport magazina i slicnih. Muscle sport iznimno dobar i može se štošta naucit iz njega, dosta dobro su objašnjene funkcije organizma i sadržaji se povezuju iz broja u broj. Mens health me razocarao, naslovi tipa "do plocica u 3 dana" ili "ogromni bicepsi koji ocaravaju ženske poglede" su mi iritantni i nisu ni malo istiniti. Da ne govorim o kolicini trash stvari "moraš imat najnoviji i najskuplji sat da budeš trendi" itd. su isto jako iritirajuci. Pretpostavljam da je womens health ženska verzija mens healtha i da za to nebi dao 25 kn Ak vec želi nešto citat uz jutarnju kavicu, preporucio bih taj muscle sport, barem nije trash


Dobro, cinjenica je da te stvari koje si rekao stoje ali naišao sam cesto i na dosta ok stvari, iako nije za bb nego više nekakvu opce fizicku spremu!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 14:42
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom, reklama, reklama, stranica s bezveznim tekstom.


to si sam provjerio ili ponovljaš za drugima?

jer ja sam pogledao par brojeva i ima dosta dobrih stvari
Imam skoro sve brojeve mens heatha doma, dobio na poklon od covjeka koji se bavio bodybuildingom ali ga život nije baš mazio pa je morao odustat. I jedno 30 brojeva muscle sport magazina i slicnih. Muscle sport iznimno dobar i može se štošta naucit iz njega, dosta dobro su objašnjene funkcije organizma i sadržaji se povezuju iz broja u broj. Mens health me razocarao, naslovi tipa "do plocica u 3 dana" ili "ogromni bicepsi koji ocaravaju ženske poglede" su mi iritantni i nisu ni malo istiniti. Da ne govorim o kolicini trash stvari "moraš imat najnoviji i najskuplji sat da budeš trendi" itd. su isto jako iritirajuci. Pretpostavljam da je womens health ženska verzija mens healtha i da za to nebi dao 25 kn Ak vec želi nešto citat uz jutarnju kavicu, preporucio bih taj muscle sport, barem nije trash
pa takav ti je svaki casopis(zato se i zove casopis/magazin).casopis je nesto sta po definiciji mora bit zabavno,opustajuce,lako citljivo,s dosta slikica,savjeta,obuhvaca 5 tema i 2 pod teme ...svaki je isti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.