New Posts New Posts RSS Feed - Dali je moguce? :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dali je moguce? :)

 Post Reply Post Reply
Author
Fikus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fikus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dali je moguce? :)
    Posted: 11 Travanj 2011 at 19:35
  Ovako pozdrav svima, ja sam se prije bavio rukometom i tenisom dosta dugo, bio sam dosta dobro građen š82/78, plocice su bile tu itd... i onda je doslo do malog zastoja i prevelikog jedenja junk fooda(kebap, pizza) pa sam se popeo na 82 i mala škemba se pocela vidjet... Došao sam na faks i kako to obicno biva sada sam na 88kg i trbuh je postao stvarno prevelik, mene zanima kako to što prije skinuti i vratiti  bar donekle u prvobitno stanje?
Ja sam si dao rok 2 mjeseca da se spustim nazad na 80-82 kg, uz uvjet da trcim 3 puta tjedno(prva dva tjedna 3km, a kasnije povecavmo), dobro se obucem da se sto vise iznojim(ne znam dali je to zdravo:D) i jos povremeno idem na tenis, basket, nogomet:).
iz prehrane sam izbacio junk food, jest cu vise voca i povrca, uz normalne obroke iz menze, za veceru obicno pojedem tunu ili pureci narezak ili salamu, dakle nikakvo specijalno pridrzavanje prehrane one prave.
Moje pitanje je dali su moja ocekivanja ostvariva? Dali se mogu vratit nazad na 80-82kg?
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2011 at 19:59
Pa ono, po mojoj nekoj procjeni teško jer ako se ti budeš slabo držao dobre i zdrave prehrane rezultati ce također bit takvi nekakvi, slabi. :)
Za pocetak bih ti preporucio da procitaš FAQ, i forum opcenito, naravno.
Back to Top
Fikus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fikus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2011 at 20:22
  Da kuzim sta hoces rec, citao sam neke teme, i znam da je prehrana najbitnija, al tesko da je se mogu bas striktno pridrzavati, jer ono na faksu sam, pa nemam bas vremena kuhat i to, u menzi uvijek uzimam sto zdravije kolko to moze biti, koje su mi onda nužne namirnice koje bi svakako mogao imat doma, a da ih ne moram bas kuhat... voce, povrce, pureca pileca prsa, posni sir, zitarice za dorucak, tuna.
Znaci nekako bi mi se dan sastojao od toga da ujutro jedem zobene odem na faks poslije sam u menzi, dođem popodne doma i jedem predvecer i navecer, obicno pureca prsa i tunu, i trebao bi jos negdje ubacit voca i povrca, Jel mi mozes rec dali bi to bilo dobro s obzirom da sam student i nemogu uvijek jest striktno po pravilima?:D
Back to Top
Ultras View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ultras Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2011 at 20:32
Ostavi se skole i misicav je vaznije nego edukacija..

naravno salim se, pa uvjek bolje ista nego nista.pokusaj
unijet kolicinu proteina dnevno kolko moras, znaci 2g na kg
sve ti FAQ..ako ne stingnes napravi meduobroke,sendvic s
purecom itd. prehrna je jako bitna kao spavanje i trenig,
jedno od toga ne radis kako treba i rezultati ce bit
potisteni :) zato prvo faks skola ostalo ako stignes,.moj
savjet sve se moze stic, samo izbaci nevazne stvari i
dnevno valjda imas 45 min vremena trenirat, hrani se 5 puta
dnevno samo pazi sta jedes i eto to je to :)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2011 at 22:53
Sve se da isplanirati. ;) Skuhaj dan ranije, imaš one posude za hranu, trpaj u njih pa nosi na fax, imaš menzu, pa ako ti je nešto i problem ponijet, kupiš tamo. Stvar je u dobroj organizaciji.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.