New Posts New Posts RSS Feed - predstavljanje :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

predstavljanje :)

 Post Reply Post Reply
Author
lulumala24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulumala24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: predstavljanje :)
    Posted: 14 Ožujak 2011 at 23:06
   bok! ja sam lu i zanima me nekolicina stvari...inace imam š73 i 69 kg htjela bi sici na 63...hranim se zdravo, bar mislim..uopce ne pijem nista nego vodu i rijetko caj osim kad idem van a to je š-2 mjesecno...jedem dosta voca povrca integralno samo, krumpir ne jedem, volim coksu ali samo tamnu s visokim postotkom kakaa junk uopce ne volim, niti suhomesnate ni mlijeko ne pijem ali sir volim i ne dam ga ;), maslinovo ulje samo koristim zlicu dnevno..pokusala sam biti na dijetama bez U ali ne mogu slaba sam i imam napadaje gladi pa papam ovak : ujutro zobene ili kruh integralni koji sama radim sa sirom svjezim ili marmeladom koji sama radim bez secera rucam meso ili jaja ili nest iz mora sa salatom i malo lece ili graha i red cokse a na vecer salata sa sirom meduobroci su vocka ili orasasto ..i jedem š500kcal i uspijem 3 tjedna smrsavim š,2kg i onda opet vratim sve...i tako ukrug...pocela sam vjezbati doma svako jutro istezanja š5min a navecer trcim pola sata...ima netko neki savjet ili? podigla sam sad na š600kcal valjda bude bolje..
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 08:35
Dobrodošla! 
Uz međuobroke ubaci neke izvore proteina, u dorucak također. E sad, ako ti se kg odmah vrate, izgleda da u necemu griješiš... Jesi sigurna da si kad izgubiš te 2kg i dalje u kcal deficitu?
Back to Top
lulumala24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulumala24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 11:03
  hvala :) e sad...ovaj dio sa trcanjem sam uvela prije par dana a istezanje ujutro prije mjesec ipol...bijeli secer i brasno sam izbacila i zamijenila integralnim (secer eventualno fruktoza nekad i tamna coksa) takodjer prije mjesec dana..mozdda mi se tijelo navikava na novi rezim pa zafrkava..dam si š500kcal ali nakon 2,3tjedna ostvarim kalorijski sufucut ;) jer mi je ocito malo...pa sam sad na š600,š700 sa trcanjem bi trebalo biti ok...ne trazim brzo gubljenje ok mi je 2 kg mjescno nadam se da ce ici dole..pa se pitam da li negdje grijesim...
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 11:09
Ovako, izracunaj si bazalni metabolizam, to je minimum kcal koliko dnevno moraš unijeti, tebi je cilj deficit, dakle moraš potrošiti više nego što uneseš. Ako npr, uneseš dnevno š700 kcal, trebala bi potrošiti oko 2000 kcal. Ja sam ove brojke bubnio (tebi je  BMR možda manji/veci, izracunaj), ali gledaj svakako da ne budeš u deficitu preko 500 kcal
Back to Top
lulumala24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulumala24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 11:30
  bmr mi je š500 ako nista ne radim a ako treniram 3-5 tjedno onda 2300...a s obzirom na 3put tjedno treniranje kao 2300 bi trebala za odrzati tezinu..to znaci 500 manje za smrsaviti odnosno da unosim š800..ili ako nista ne radim š500...jesam dobro uhvatila?
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 20:11
Ako u dane treniranja potrošiš 2300 kcal, u te dane trebaš unijeti oko 2000. U dane kada ne treniraš, minimum kcal ti je š700, znaci ako ceš taj dan potrošiti 2000, š700 ti je dovoljno
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 21:53
Pokušaj s vremenom kad se malo uhodaš pojacati tjelesnu aktivnost... Npr. š5 min brzog hodanja pa š5 min trcanja pa opt brzo hodanje... A trcanje možeš uvesti ako nemožeš u komadu istrcati š5min trci šmin pa jednu hodaj ili 2min trcanja pa jednu hodanja.... Mislim da ti je malo 30 min tjelovježbe. Sretno. I drago mi je što razmišljaš ispravno a to je da nemoraš na brzaka skinuti kilograme. Obavezno se razgibaj prije tjelovježbe i istegni poslije, kad to sve uklopiš vidjet ceš da ti je malo 30min...
hm
Back to Top
lulumala24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulumala24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 09:56
  hvala puno!
ps. pocela sam odmah trcati  pola sata i sad me listovi ubijaju ali proci ce,hahaha koja sam ja bivša sportašica
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 17:01
Samo polako neceš nigdje zakasniti, pazi da se ne ozlijediš onda ti je još gori bed...
hm
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 19:33
Originally posted by lulumala24 lulumala24 wrote:

  hvala puno!
ps. pocela sam odmah trcati  pola sata i sad me listovi ubijaju ali proci ce,hahaha koja sam ja bivša sportašica

Ma vjerovatno upale
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.