New Posts New Posts RSS Feed - kava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kava

 Post Reply Post Reply
Author
marina2605 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina2605 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kava
    Posted: 12 Ožujak 2011 at 16:20
Dali UN dijeta dopušta da se kava pije svaki dan??
marina
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2011 at 17:23
Smisao te dijete je?
Back to Top
enivej69 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enivej69 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2011 at 12:29
daj zeno, dijete su djelotvorne samo ako se zelis jos vise udebljati :s

izgubis tekucinu, nesto sala i previse misica... misici su ti koji zderu kalorije. nema misica - trosis manje kalorija i dok ne radis nista. ako se ne zelis opet udebljati morala bi konstantno smanjivati kolicinu unesenih kalorija - na kraju ces doci do toga da neces jesti prakticki nista - puci ces i krenuti jesti normalno. kile naravno idu gore

jedini nacin koji garantira uspjeh je povecati potrosnju kalorija - kretati se, izgraditi misice, i jesti zdravo. pod "zdravo" podrazumijevam rezim prehrane koji je vec š000000 puta opisan na forumu, gdje se tocno zna kad se sta jede i zasto.

osobno ti mogu potvrditi da takav nacin funkcionira - pocetnik sam, i u mjesec dana intenzivnog vjezbanja i skoro mjesec dana (nisam odmah pocela) rezima prehrane ja sam izgubila 3 kg, jela sam vise nego ikad u zivotu, povecala sam misicnu masu i promjena je ocita - najvise na trbuhu (ne, nisam radila milijun trbusnjaka dnevno, mrzim trbusnjake :@)

ako ces vec uloziti trud u nesto nemoj da to bude nesto sto znas da nece uspjeti.

educiranje o problemu je kljuc uspjeha :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.