New Posts New Posts RSS Feed - P90 Extreme :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

P90 Extreme :D

 Post Reply Post Reply
Author
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: P90 Extreme :D
    Posted: 03 Ožujak 2011 at 11:27
  Pozdrav, evo pokrecem svoju temu da si malo pratim napredak sa P90X..
neke moje informacije:
visina: š76 cm
težina: 63 kg
 e sad, ja neznam kako se mjere prsa, ramena i to sve, ali sam uspio nešto..
prsa: 88
bicepsi: 30
ramena: š09
struk: 80

valjda su to dobre mjere, bo :)






evo to sam ja, krenuo sam sa P90X, danas je dan 4, odnosno Joga :))
htio bih tu pratiti napredak i dobivat neke savjete od vas sto se tice prehrane..
pošto bolujem od Crohnove bolesti, izbacio sam nezdravu hranu, nekad se znam pocastit ali rijetko, znaci prilicno zdravo se hranima, samo bi uz tu prehranu trebao dodati malo vise proteina :)
i da, pijem šejk koji se zove Modulen: http://www.oktal-pharma.hr/hr/zastupstva/proizvod/256/
on mi daje snage, i popijem ga od 500-š000ml dnevno i jako je skup ;)

Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 11:30
  Ja bih ti preporucio da odeš na masu što se tice prehrane, pitaj što te zanima
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 11:34
  ajde na masu:)
zgoljo:)
Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 11:40
i ja bi rado na masu, ali problem je kod mene Crohn koji me zajebava sto se tice dobivanja KG, i tesko mi je dobiti.. ovo mi je najveca kilaza na kojoj sam bio ikada tako da je i ovo za mene velika stvar uglavnom bih htio dobiti neki lean and ripped look sto vjerujem da je moguce uz P90X i trud koji se ulozi u njega.. cilj ce mi biti da u tih 90 dana se dignem na 67KG uz definiciju, i nadam se da me nece bolest sprijeciti u postizanju toga
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 11:56
  Ako tebi najbolje odgovara P90x, vježbaj onda uz njega Iako, ne znam baš koliko ceš dobiti na masi, jer mi se cini da je P90x više neki home workout za defku, a ne masu... Pokušaj, i vidjet ceš kako ceš napredovati. Jedi samo što više zdrave hrane koju smiješ jesti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 18:54
eat, eat, train, sleep, eat i troši pare na hranu ne na
skupe shakove.....
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 20:34
Da se ubacim sa pitanjem. Skinula sam si taj program vježbi,ali ne znam gdje da nabavim te potrebne spravice za vježbu? Ili što bi mi slicno moglo poslužiti?
Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 22:56
  za vježbu ti trebaju utezi neki podesivi koje ces prilagođavat sebi i vježbama, onda ti treba šipka za zgibove, imas koje se stavlja između štokova, na štokove ili neki home made nacin, i treba ti joga podloga..
uglavnom, možeš i utege i šipku za zgibove zamjeniti sa elasticnim gumama, imas na videima kako njih koristiti da bi dobila slican efekt, a joga podlogu si zamjenis za neku podlogu, recimo za wc, ovisi..
uglavnom, mozes proci sa š00kn da nabavis gume i tu podlogu neku fuš ili nešto slicno, a mozes proc i sa 600-700kn da si kupis utege, šipku i pravu podlogu..
nadam se da ti je ovaj odgovor pomogao ;)
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 09:42
Hvala puno ladypop, smisliti cu nešto. ;)
Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:00
  evo odrađena i Joga i Leđa i noge i sad me uhvatila neka prehlada, grlo pomalo grebe.. danas je na redu Kenpo, probat cu s njim, ovisno o stanju prehlade cu ili do kraja ili barem probat pa do kud ide ide.. i ako sam postavio ovdje temu, jel to znaci da sam prijavljen za natjecanje?
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:30
https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=4296& ;PN=š
Ako si ispunio sve što piše ovdje, jesi

Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 12:51
  koliko ja vidim, ispunio sam sve uvjete ;)
evo sad sam izmjerio BF i iznosi oko š5-š6% a to sam mjerio prema: https://www.fitness.com.hr/blog/Thorn_Of_Faith/Izracunaj_svoj _BF_.aspx

nadam se da cu do kraja natjecanja od tih 90 dana doci na kojih 8-š0% za definiciju :D
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 13:39
  evo odlucio sam, idem na definiciju i za to cu trebat ubacit i kardio na dane kad su resistance treninzi..
sad mene zanima pošto imam 63kg na š76cm, ako krenem sa cardiom i budem trosio jos dodatnih 600kcal 3 put tjedno, jel cu ja mrsaviti ili ce se samo topiti salo, jer me to muci :)
nadam se da netko ima kakav savjet
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 00:05
  evo jedan mali update :)
ušao sam u 3 tjedan sa P90X, osjecam se snažnije, cvršce i pocinjem primjecivat male promjene :)
uglavnom, slike necu stavljat kao usporedbu jer je razlika na slikama jako mala, samo su prsa se malo više ocrtala :)
ali evo jedna pozerska :D


Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 20:17
Ja još uvijek ne kužim zašto si ti išao na defku, ali dobro, tvoj izbor 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.