New Posts New Posts RSS Feed - Molba oko kucnog treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molba oko kucnog treninga

 Post Reply Post Reply
Author
karacic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karacic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Molba oko kucnog treninga
    Posted: 09 Veljaca 2011 at 22:52
  Pozdrav. Ja imam š8godina i bio sam godinu i pol dana aktivno trenirao u teretani ali zadnjih pola godine mi se nekako zgadila. Sada sam se napokon natjerao da krenem kod kuce vjezbati i kupio sam si sobni bicikl da mogu malo kardio trening raditi, ali bih htio i jedan trening snage raditi te mi tu treba vasa pomoc. Ako mi mozete pomoci oko toga i sloziti mi nekakav trening snage ali cisto pomocu tezine svoga tijela jer nemam nikakve sprave osim tog sobnog bicikla i nemam namjeru kupovati jer nisam u povoljnoj financijskoj situaciji. Ja sam student tako da imam poprilicno dosta slobodnog vremena. Vjezbao bih svaki dan do sat i pol ukljucujuci kardio trening od pola sata na biciklu.
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 11:14
A šta da ti dam?Pa bar bucice nije skupo kupiti,ovako
neznam stvarno...

Imaš sklekove,skokove,trbušnjake,leđnjake,dipseve,a ostalo
neznam kako da ti pomognem...
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 21:45
Upiši u google body workouts, workout at home i sl., i
izbacit ce ti podosta programa, pronađi si nešto sam   
Back to Top
aleksandar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2011
Location: United States
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aleksandar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2011 at 19:41
 ok  evo ti trening  bez  tegova otidzi  na  yuo tube  ukucaj  tony  horton i  prati  njegove  vjezbe  bices  ok  vjerujmi  ja  svaki dan  vjezbam sa  tonyjem stime  da pravim jedan dan pauzu   srecno
Back to Top
ninac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2011 at 14:25
bok! prvi sam put ovdje pa vas molim za iskreno mišljenje i eventualne savjete. cura sam, š69 cm, 68 kg. Kilama nisam opterecena, ali želja je smanjiti opseg struka(80cm) i poboljšati opcu sliku tijela te ga ucvrstiti. Moj režim je: samo voda, 2-2,5 litre dnevno, ponekad više, slatkiši nula bodova (osim cokolade od 88 posto kakaa, al ne pretjerujem), vecera nula bodova, eventualno voce (jabuke), kruh minimalno, ostalo sam smanjila porcije. svaku vecer brzo hodam ili lagano trcim 45-60min, š5 min joga/pilates, 30-40 min vježbe snage (trbušnjaci, sklekovi, cucnjevi, vježbe za ruke s bucicama, š0 min orbitrek. Vježbam 3 tjedna, pocetni su rezultati vidljivi. je li realno ocekivati manjak od 5 -7 cm u struku i smanjenje masnih naslaga oko trbuha do kraja 6.mjeseca ako nastavim ovim tempom? namjeravam ujutro brzo hodat 45-60min, treba se samo ustat.
Back to Top
imhotep22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2011
Location: Macedonia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote imhotep22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2011 at 14:32
ninac otvori nova tema u podforum pocetnici-pitanja??.I upisi tamo isti tekst i siguran sam da ces dobiti odgovor.
Makedonac,nemojte zamjeravati na gramaticke i pravopisne greske.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.