New Posts New Posts RSS Feed - Plan prehrane i vježbanja - suncejezuto
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Plan prehrane i vježbanja - suncejezuto

 Post Reply Post Reply
Author
suncejezuto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote suncejezuto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Plan prehrane i vježbanja - suncejezuto
    Posted: 04 Veljaca 2011 at 23:49
hejjjjjj
zanima me ima li netko tko bi mi mogao preporuciti neki plan prehrane i vjezbanja s obzirom da sam imala artroskopiju koljena a opcenito imam problema s koljenima,a sta se prehrane tice da mi se preporuci neka laganija hrana jer dosta toga me napuhuje,tako da nekad zna stomak i bolit od toga.......
inace,kuci imam orbitrek,bucice i ab tronic
naprijed hvala i pozzzz
p.s.sorry sta upadam s novom temom
Back to Top
enivej69 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enivej69 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2011 at 01:59
nisi isla na fizikalnu? njihove vjezbe su super s obzirom da ne opterecuju koljena, samo dodaj utege na glezanj, rastezljivu traku i slicno. plivanje ti je idealno ako imas gdje :)

za plan prehrane pretrazi forum i clanke na stranici, ima ih mali milijun, to ti nitko nece pisati. procitaj, sastavi svoj i postaj da cujes misljenja :)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2011 at 12:43
Originally posted by enivej69 enivej69 wrote:



za plan prehrane pretrazi forum i clanke na stranici, ima ih
mali milijun, to ti nitko nece pisati. procitaj, sastavi svoj i
postaj da cujes misljenja :)

Tak je
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2011 at 14:50

Originally posted by suncejezuto suncejezuto wrote:

hejjjjjj
zanima me ima li netko tko bi mi mogao preporuciti neki plan prehrane i vjezbanja s obzirom da sam imala artroskopiju koljena a opcenito imam problema s koljenima,a sta se prehrane tice da mi se preporuci neka laganija hrana jer dosta toga me napuhuje,tako da nekad zna stomak i bolit od toga.......
inace,kuci imam orbitrek,bucice i ab tronic
naprijed hvala i pozzzz
p.s.sorry sta upadam s novom temom
 nebi ti preporucila da samostalno tragas za vjezbama i opterecujes koljeno. potrazi savjet nekog fizioterapeuta radije. inace, plivanje je najbolje za oporavak koljena!

sto se tice prehrane imas temu sa dnevnim jelovnicima i to ti je dobra baza da stvoris sebi prihvatljiv jelovnik!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.