New Posts New Posts RSS Feed - Reakcija na savjete
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Reakcija na savjete

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 20:52
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


ja isto jednog takvog..a što je najjace ima potencijala za bit ne zvijer, nego brdo, gromada al jbg...


a jbg kad ne zna to iskoristit :/

znam par deckiju koji isto imaju užasno veliki potencijal za bb, pl, dizacke sportove uglavnom, ali njih više zanimaju kave i izlasci, možda shvate s vremenom
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 20:56
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


ja isto jednog takvog..a što je najjace ima potencijala za bit ne zvijer, nego brdo, gromada al jbg...


a jbg kad ne zna to iskoristit :/

znam par deckiju koji isto imaju užasno veliki potencijal za bb, pl, dizacke sportove uglavnom, ali njih više zanimaju kave i izlasci, možda shvate s vremenom

jbg

e jel bi se tebi isplatilo placat poštarinu os-zg za majicu? možeš i na pm
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2011 at 21:03
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


ja isto jednog takvog..a što je najjace ima potencijala za bit ne zvijer, nego brdo, gromada al jbg...


a jbg kad ne zna to iskoristit :/

znam par deckiju koji isto imaju užasno veliki potencijal za bb, pl, dizacke sportove uglavnom, ali njih više zanimaju kave i izlasci, možda shvate s vremenom

jbg

e jel bi se tebi isplatilo placat poštarinu os-zg za majicu? možeš i na pm


Pmovat cu te sada
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 01:48
Meni je u principu krivo sto ljudi NECE da nauce...ne sto ne znaju...

Kao moj otac na primer, koji je trenutno na dijeti i sve to radi na potpuno nebulozan i pogresan nacin, uleteo je u celu pricu o mrsavljenju potpuno nepripremljen i neinformisan, i pravi klasicne greske ljudi koji su krivo informisani, ili koji nisu informisani uopste...Uglavnom gladuje, i kad jede jede pogresne stvari, mislim strasno, uzasno mi je krivo...I onda kada pokusam da mu predocim neke stvari ili da mu dam neki savet, on me oduva naravno uz ''ma nemas ti pojma'' repliku. Sto me cudi jer on nije zatucan covek, nije ni mator, nije odsecen od sveta, nije covek sa predrasudama, zna da se informise i cita i gleda sve sto mu padne pod ruku. Ali po ovom pitanju ocigledno ili nije citao uopste ili se nije informisao iz dobrih izvora...

Mislim nisam ni ja nesto preterano strucna na polju nutricionizma ali majku mu valjda sam i ja naucila nesto o toj ishrani kad sam stukla š5 kg manje i vec godinama odrzavam zeljenu kilazu i od svog visenja po Fitness forumima i nutricionistickih i blabla clanaka koji mi stizu na mejl...Ali eto.

Edited by Morrighan
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 08:45

Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Meni je u principu krivo sto ljudi NECE da nauce...ne sto ne znaju...

Kao moj otac na primer, koji je trenutno na dijeti i sve to radi na potpuno nebulozan i pogresan nacin, uleteo je u celu pricu o mrsavljenju potpuno nepripremljen i neinformisan, i pravi klasicne greske ljudi koji su krivo informisani, ili koji nisu informisani uopste...Uglavnom gladuje, i kad jede jede pogresne stvari, mislim strasno, uzasno mi je krivo...I onda kada pokusam da mu predocim neke stvari ili da mu dam neki savet, on me oduva naravno uz ''ma nemas ti pojma'' repliku. Sto me cudi jer on nije zatucan covek, nije ni mator, nije odsecen od sveta, nije covek sa predrasudama, zna da se informise i cita i gleda sve sto mu padne pod ruku. Ali po ovom pitanju ocigledno ili nije citao uopste ili se nije informisao iz dobrih izvora...

Mislim nisam ni ja nesto preterano strucna na polju nutricionizma ali majku mu valjda sam i ja naucila nesto o toj ishrani kad sam stukla š5 kg manje i vec godinama odrzavam zeljenu kilazu i od svog visenja po Fitness forumima i nutricionistickih i blabla clanaka koji mi stizu na mejl...Ali eto.
 

Svaka generacija ima neki svoj gaf, svaki covjek je individualac.

Mojim roditeljima se isto neda dokazat.. pogotovo ocu kojem je slatko jesti napolitanke, kruh/maslac/marmeladu.. al ne mogu mu ni zamjerit.. pokusam,dam savjet, vidim da nece i tako do slijedeceg navrata. Ali kad mu kazem "idemo hodat" onda 2h bez stajanja prodje cross samnom.

I konacno istina je kad kaze "nemas ti pojma.." al pritom ne misli na to da ne znas sto govori nego na to da se on osjeca drugacije i pase mu nesto drugo..

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.