New Posts New Posts RSS Feed - ajmo zapeti!!! =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ajmo zapeti!!! =)

 Post Reply Post Reply Page  <1 678
Author
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2011 at 12:09
Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:


Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
e zato vi lakse mozete misicnu nabacit tak da ja bi rađe ovo neg da mi se niš ne ljepi......a i ipak vi zdravo jedete, da ti s ene ljepi opet niej dobro da jedes junk , zdravstveno nije dobro
u svakom zlu neko dobro.  mada, ja bih radije da mi se ništa ne pozna kad bih pojela neki junk nego da nabacim mišicnu. al ok, uz mišice se lakše mršavi.

Ma meni se niti mišicna ne lijepi,samo mast-uglavnom totalni luzer što se tice genetike
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2011 at 15:14
Originally posted by Asia Asia wrote:

Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:


Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
e zato vi lakse mozete misicnu nabacit tak da ja bi
rađe ovo neg da mi se niš ne ljepi......a i ipak vi
zdravo jedete, da ti s ene ljepi opet niej dobro da jedes
junk , zdravstveno nije dobro
u svakom zlu neko
dobro.  mada, ja bih radije da mi se ništa ne pozna
kad bih pojela neki junk nego da nabacim mišicnu. al ok,
uz mišice se lakše mršavi.

Ma meni se niti mišicna ne lijepi,samo mast-uglavnom
totalni luzer što se tice genetike


Zabrijala si, ja ne vidim hrpe i naslage masti na tebi
, ali isto tak niti adekvatne treninge za
"ljepljenje" mišicne mase, tak d ane kukaj
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2011 at 16:22
Originally posted by Spiral Spiral wrote:

  Strada, imaš lijepu građu. A tetovaža na leđima ti je totalno fora!!


Tnx!
To mi je najdraza od tri koje imam
 

Da se usput malo javim..Vikend je bilo bas ono brljavljenje..Pon. krenuli normalno pa opet zapelo..Cijeli dan morala biti na poslu jer se radnica razbolila pa je pola dana bilo super a druga polovica ajme..Jedino toplo sto se dalo pojesti je bila neka piletina ali pohana (bemu),sa mahunama doduse, ali toliko mi bilo krivo to pohano jest, kad vec dva mjeseca skoro nisam jela przeno i pohano
Nakon toga mi se cura iz konobe smilovala jer kao cijeli dan radim, pa donijela komad toooorte aaaaaaaaaaaa!!!
Vicem ja nooosi to ca!! Nooosi ca a ona meni ma evo samo maaaleni komadic..Lagana je skroz..Limun/naranca i tako...A meni kao tesko palo jel pa slistim i to Joooj te torte mi nije zao jer jebila dooooobraaaa joooj!!!
Biskvit okus rozate a krema full lagana..uf.. 

Dragi moji eto..junkanje se nastvilo i na pon..

Danas stanje puno bolje ali sam vec toliko umorna da ne znam hocu li na trening..
Cini mi se da mi sljeduje pet dana u komadu po cijele dane na poslu...

NE vazem se, ne mjerim se i necu dok ne prode pms, curenje, i ovaj ciiijeli sugavi tjedan!!!


Edited by strada
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 21:40
  Veceras smo probali napraviti "zdravu" veceru od sastojaka koji su nam ostali u frizideru.

Tikvice se na tavi, na doslovno kap ulja, lagano preprze. Poslazu se u vatrostalnu posudu, prekriju purecom sunkom,svjezim pomidorom, gore ide par fetica nekog tvrdog sira, prelije se sve jajima i posnim (smixano sa malo soli i vegete) te se tako slaze u dva reda i zapece na 220C u pecnici jedno 30-ak min

Meni nije nista posebno a mom dragom i  starcima se svidjelo pa eto..
Kad zateknete takve sastojke u frizideru i ne znate sto bi sa njima probajte..mozda vam se svidi

Jucer sam radila ruke, ramena i leda..Prvi put biceps sa bucicama od 4kg. 4 serije po 20 ponavljanja u kombinacijij sa tricepsom, naizmjenice i imam bas finu upalu
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 22:02
  Evo kako je Zoki rekao da treba postaviti ispocetka mjere i slicice, ja postavljam mjere..
Slicice cim se fotic napuni..
S obzirom na brljavljenje u prehrani, nemogucnost treniranja punih deset dana,mjere i nisu lose u odnosu na drugi mjesec..
najvise su me iznenadili bokovi koji su pali za puna 2,5 cm!! Ipak jos uvijek se osjecam ko prase..
Nema veze..idemo dalje jel..
mjere
 Prsa 93 cm
sturk 7š cm
bokovi 94,5 cm
bedra  L-58,5
bedra D 59 cm
Nadlaktica D-27 cm
Nadlaktica L-28 cm

Moram reci da vidim kako su se noge stanjile ali naravno onaj unutarnji dio bedara ide najteze
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2011 at 11:53
  strada
uz to što imaš zahvalnu građu,
meni se osobno na  tvome trenutno zatecenom stanju
 jako sviđaju tvoja ramena i  ruke..

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2011 at 15:14
  Hvala njanja
Da ne mislite da sam vas zaboravila..Nikako da postavim slike. Slikala sam se ali od posla i ostalih obveza ne stizem..
Trudim se koliko mogu normalno jesti..Na dane mi se vec polako odabrana spiza pocinje gaditi, pa malo promijenim, pa se opet vratim i tako..
Vodim borbu sa tiramisuom i ostalim kolacima koje mama radi..
Trening vise manje uredan ali ne vidim nekakvog pomaka..
Vidit cemo za jos neko vrijeme kad se izmjerim ima li rezultata..

Ima tko kakav savjet kako ukloniti salo sa donjeg dijela trbuha i kako stanjiti onaj unutarnji dio bedre??
Inace u teretani radim onu "ginekolosku" spravu za bedre i svako toliko mi se misici upale jer povecavam tezinu..Dosla sam do 40kg, 4 serije po 20 ponavljanja..Jel to ok??
Za sad bi jos bilo super kad bi se ruke mogle stanjiti..Radim i na tome..
I'll keep u posted

www.jessica-rabbit.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.