New Posts New Posts RSS Feed - Scarlet==>Nema predaje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scarlet==>Nema predaje!

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 18:24
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:


 
Uhm... Možda da prestanem radit ruke? Mislim da na vecernju obleku i nije neka špica.  


joj i ja ovo uviđam vec...a radim vježbe za ramena i leđa, tamo pogodim ruke...a doticne vježbe radim zbog struka pa hm, da smanjim težine ili? jer meni su se moje ruke sviđale tanke joj sad cete me spljuvat ako itko bude komentirao i pitanje, ne mogu zeznut proporciju ako radim po treningu jednak br vježbi za gornji dio kao i za donji jelda, radim po 3-4 za svaki? ili to ovisi o tome kakve su vježbe konkretno? jer idem na hourglass i to je to, ne želim proširit ramena više nego je nužno. scarlet oprosti što sam ti upala u temu, i sorry svima ako pitam gluposti
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 19:12
 Ne mogu ti to oprostit

Pa sad, mislim da ovo s (dis)prporcijom ne ovisi samo o broju ponavljanja. Sigurna sam, zapravo.
Dum spiro, spero.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 19:24
i pretpostavih...ali mislim da zasad nisam ništa zeznula, budem napisala u svojoj temi trenutne treninge pa nek ljudi komentiraju bolje tako.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.