New Posts New Posts RSS Feed - Navijacke skupine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Navijacke skupine

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 22:01
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

The Phoenix ipak si malo pretjerao,ja
idem na utakmice od malih nogu i ljubav prema nogometu mi
je usadio moj stari koji je i sam bio nogometaš. Tocno
znam tko su i što su ljudi iz navijacke skupine koja
bodri moj klub i nije istina da su to 99% stoka,šljam i
gamad kako ti govoriš. Jednostavno nije istina! Da,ima ih
puno koji dođu pijani na utakmicu,deru se bezveze i ne
znaju cak ni koji je rezultat ali u najgorem slucaju to
je polovica,ali ni toliko. Nikada nisam bio službeno clan
neke navijacke skupine ali sam se cesto znao naci baš
među njima na stadionu i mogu reci da ako zanemarim neke
rasisticke povike koji su ovdje normalni (za dom itd.)
atmosfera je bila baš dobra i osjecao sam se potpuno
sigurnim. Bila to utakmica u HNL-u,nekom europskom kupu
ili utakmica reprezentacije ja se nikada nisam osjecao
nesigurno a nagledao sam se žešcih derbija. Znalo mi je
nekada prisjesti s glupim rasistickim povicima i dosta
ljudi je prevrtalo ocima,ali eto neki drugi su znali biti
cak i šaljivi... (Sudac nema...) Uglavnom nikom
ništa,budala ce uvijek biti tu i tamo,srecom pa nisu u
vecini inace bi mi stvarno išli na živce.

Tvoj tako nabrijan post mi govori kao da mrziš nogomet i
navijace jer kao da ti je netko uzeo dudu pa si sad ljut.
Sorry,ako ti imaš neke frustracije i komplekse onda
gledaj nogomet na tv-u ali nemoj nas pljuvati koji volimo
otici na stadion gledati nogomet,kljucati špice i tu i
tamo opsovat sucu mater. Naravno da stoji da ima huligana
koji rade gluposti izvan stadiona,uvijek ih je bilo ali
to su manje grupice budala i ne treba zbog njih
stigmatizirati ostalih nekoliko tisuca ljudi (po tebi
idiota) na stadionu. Isto tako baklje nisu nikakav
primitivizam,barem ne na tribini,ako su na terenu onda je
to druga stvar ali baklje po meni dodatno dignu
atmosferu. Mi smo recimo jedini koji su se istakli s
bakljama na utakmici protiv Brazila u Njemackoj i ta
slika je prošla kroz cijeli svijet,ali ne kao dokaz nekog
huliganstva nego kao svijetli primjer navijanja,kako
jedan mali narod može biti tako glasan i tako dobra
potpora svojima.

Puno lijepih prica me veže uz utakmice ali i onih
ružnih,no te ružne su uglavnom vezane za rezultat,a ne za
nikakvo nasilje. Imam dvadesetak godina "staža" na
stadionu i nisam nikada vidio nijedan konflikt,ni na
stadionu ni oko njega,stvarno ne lažem.

Nemoj nas nazivati hrpom zgubidana ako volimo nogomet,ako
volimo društvo i sport. Jednako glasno bi navijao i na
rukometnoj utakmici,košarkaškoj ili bilo kojoj drugoj.
Možda ne bi "život dao" za svoj klub ali ga volim isto
kao i svoj rodni grad i u dobru i u zlu.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 22:31
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

The Phoenix ipak si malo pretjerao,ja idem na utakmice od malih nogu i ljubav prema nogometu mi je usadio moj stari koji je i sam bio nogometaš. Tocno znam tko su i što su ljudi iz navijacke skupine koja bodri moj klub i nije istina da su to 99% stoka,šljam i gamad kako ti govoriš. Jednostavno nije istina! Da,ima ih puno koji dođu pijani na utakmicu,deru se bezveze i ne znaju cak ni koji je rezultat ali u najgorem slucaju to je polovica,ali ni toliko. Nikada nisam bio službeno clan neke navijacke skupine ali sam se cesto znao naci baš među njima na stadionu i mogu reci da ako zanemarim neke rasisticke povike koji su ovdje normalni (za dom itd.) atmosfera je bila baš dobra i osjecao sam se potpuno sigurnim. Bila to utakmica u HNL-u,nekom europskom kupu ili utakmica reprezentacije ja se nikada nisam osjecao nesigurno a nagledao sam se žešcih derbija. Znalo mi je nekada prisjesti s glupim rasistickim povicima i dosta ljudi je prevrtalo ocima,ali eto neki drugi su znali biti cak i šaljivi... (Sudac nema...) Uglavnom nikom ništa,budala ce uvijek biti tu i tamo,srecom pa nisu u vecini inace bi mi stvarno išli na živce.

Tvoj tako nabrijan post mi govori kao da mrziš nogomet i navijace jer kao da ti je netko uzeo dudu pa si sad ljut. Sorry,ako ti imaš neke frustracije i komplekse onda gledaj nogomet na tv-u ali nemoj nas pljuvati koji volimo otici na stadion gledati nogomet,kljucati špice i tu i tamo opsovat sucu mater. Naravno da stoji da ima huligana koji rade gluposti izvan stadiona,uvijek ih je bilo ali to su manje grupice budala i ne treba zbog njih stigmatizirati ostalih nekoliko tisuca ljudi (po tebi idiota) na stadionu. Isto tako baklje nisu nikakav primitivizam,barem ne na tribini,ako su na terenu onda je to druga stvar ali baklje po meni dodatno dignu atmosferu. Mi smo recimo jedini koji su se istakli s bakljama na utakmici protiv Brazila u Njemackoj i ta slika je prošla kroz cijeli svijet,ali ne kao dokaz nekog huliganstva nego kao svijetli primjer navijanja,kako jedan mali narod može biti tako glasan i tako dobra potpora svojima.

Puno lijepih prica me veže uz utakmice ali i onih ružnih,no te ružne su uglavnom vezane za rezultat,a ne za nikakvo nasilje. Imam dvadesetak godina "staža" na stadionu i nisam nikada vidio nijedan konflikt,ni na stadionu ni oko njega,stvarno ne lažem.

Nemoj nas nazivati hrpom zgubidana ako volimo nogomet,ako volimo društvo i sport. Jednako glasno bi navijao i na rukometnoj utakmici,košarkaškoj ili bilo kojoj drugoj. Možda ne bi "život dao" za svoj klub ali ga volim isto kao i svoj rodni grad i u dobru i u zlu.


Ok su normalni navijaci koji dođu GLEDATI tekmu. Pošto se i sam krecem u društvu bad blue boysa mogu samo reci da ti decki dođu na tekmu radit sranja. Mladi i ludi, jebga. I da, takvih je cijeli sjever, nije to samo "mala" skupinica navijaca koji rade sranja.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 22:37
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

The Phoenix ipak si malo pretjerao,ja idem na utakmice od malih nogu i ljubav prema nogometu mi je usadio moj stari koji je i sam bio nogometaš. Tocno znam tko su i što su ljudi iz navijacke skupine koja bodri moj klub i nije istina da su to 99% stoka,šljam i gamad kako ti govoriš. Jednostavno nije istina! Da,ima ih puno koji dođu pijani na utakmicu,deru se bezveze i ne znaju cak ni koji je rezultat ali u najgorem slucaju to je polovica,ali ni toliko. Nikada nisam bio službeno clan neke navijacke skupine ali sam se cesto znao naci baš među njima na stadionu i mogu reci da ako zanemarim neke rasisticke povike koji su ovdje normalni (za dom itd.) atmosfera je bila baš dobra i osjecao sam se potpuno sigurnim. Bila to utakmica u HNL-u,nekom europskom kupu ili utakmica reprezentacije ja se nikada nisam osjecao nesigurno a nagledao sam se žešcih derbija. Znalo mi je nekada prisjesti s glupim rasistickim povicima i dosta ljudi je prevrtalo ocima,ali eto neki drugi su znali biti cak i šaljivi... (Sudac nema...) Uglavnom nikom ništa,budala ce uvijek biti tu i tamo,srecom pa nisu u vecini inace bi mi stvarno išli na živce.

Tvoj tako nabrijan post mi govori kao da mrziš nogomet i navijace jer kao da ti je netko uzeo dudu pa si sad ljut. Sorry,ako ti imaš neke frustracije i komplekse onda gledaj nogomet na tv-u ali nemoj nas pljuvati koji volimo otici na stadion gledati nogomet,kljucati špice i tu i tamo opsovat sucu mater. Naravno da stoji da ima huligana koji rade gluposti izvan stadiona,uvijek ih je bilo ali to su manje grupice budala i ne treba zbog njih stigmatizirati ostalih nekoliko tisuca ljudi (po tebi idiota) na stadionu. Isto tako baklje nisu nikakav primitivizam,barem ne na tribini,ako su na terenu onda je to druga stvar ali baklje po meni dodatno dignu atmosferu. Mi smo recimo jedini koji su se istakli s bakljama na utakmici protiv Brazila u Njemackoj i ta slika je prošla kroz cijeli svijet,ali ne kao dokaz nekog huliganstva nego kao svijetli primjer navijanja,kako jedan mali narod može biti tako glasan i tako dobra potpora svojima.

Puno lijepih prica me veže uz utakmice ali i onih ružnih,no te ružne su uglavnom vezane za rezultat,a ne za nikakvo nasilje. Imam dvadesetak godina "staža" na stadionu i nisam nikada vidio nijedan konflikt,ni na stadionu ni oko njega,stvarno ne lažem.

Nemoj nas nazivati hrpom zgubidana ako volimo nogomet,ako volimo društvo i sport. Jednako glasno bi navijao i na rukometnoj utakmici,košarkaškoj ili bilo kojoj drugoj. Možda ne bi "život dao" za svoj klub ali ga volim isto kao i svoj rodni grad i u dobru i u zlu.


Volim ja nogomet, daleko od toga, no ispod casti mi je stajat sa šljamom tamo kojeg ima bar 50% , a to je 50% previše.......
A moj komentar je komentar populacije, i jedino netko tko ide na utakmice i tko je "navijac" da se tako izrazim moze pozitivno govoiti o ssvemu tome, jer misljenje nacije, upitaj bilo kog na cesti ce ti reci isto što i ja.......
Normalno da ako ti ides na utakmice da neceš pljuvat po sebi i rec da spadaš u hrpu lošu ljudi, da je tamo super , da nema problema i da je negdje van stadiona mozda grupica losih ljudi.........nitko za sebe ne misli da je loš i nebi pljuvao po tome što radi, a to je da ide na utakmice i da je tamo preko 50% šljama.....
Ali velim ti, ovo kaj ti ja govorim to ce ti rec svaki građanin, jer svima je puna stvar tzv navijaca i huligana, a to je upravo ono što gledamo na stadionima, oko njih, na gostovanjima, prekidi utakmica i hapšenja po europi svake godine pripadnika BBB, Torcide, njihi neredi i sramota koje rade za Hrvatsku, tako da te baklje koje spominješ nemogu bit odraz kulture nit iceg pozitivnog, kad su ti isti navijaci narušili i narušavaju ugled zemlje i klubova iz godine u godinu. Tako da su zapravo navijaci najvece štetocine za svoje klubove zbog kazni i svih penala kaj klubovi placaju radi njih.....
A ako ti ne cuješ stalne povike rasizma i mržnje na stadionu i tucnjave i nerede onda si corav il sam sebi poriceš neke stvari jer ako ja to cujem sve na TV-u gdje puno teže dobire glas neg u živo i vidim naguravanja i nerede na svakoj, ali doslovno svakoj utakmici Dinamo-Hajduk, evo jos se sjecam onih rusenja ograde, mlacenja s policijim i svim sranjim au SPlitu i ako se ti ugodno i sigurno osjecaš sa takvim idiotima na tom stadionu onda neznam koje ti utakmice pratiš? možda ideš na šahovske turnire?

U ostalom pitanje je bilo što mislite o navijacima, rekao sam vam najiskrenije odgovr, ne sviđa vam se?zašto ste pitali za mišljenje ako niste spremni na kritiku?
, a vjerujte ove sekunde sam spreman uložit 2 place najmanje da je to mišljenje preko 70% ljudi koje bi pitali na cesti.......ne vjerujete? pare na sunce i ajmo napravit anketu......
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2011 at 22:42
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by vlajster vlajster wrote:

The Phoenix ipak si malo pretjerao,ja idem na utakmice od malih nogu i ljubav prema nogometu mi je usadio moj stari koji je i sam bio nogometaš. Tocno znam tko su i što su ljudi iz navijacke skupine koja bodri moj klub i nije istina da su to 99% stoka,šljam i gamad kako ti govoriš. Jednostavno nije istina! Da,ima ih puno koji dođu pijani na utakmicu,deru se bezveze i ne znaju cak ni koji je rezultat ali u najgorem slucaju to je polovica,ali ni toliko. Nikada nisam bio službeno clan neke navijacke skupine ali sam se cesto znao naci baš među njima na stadionu i mogu reci da ako zanemarim neke rasisticke povike koji su ovdje normalni (za dom itd.) atmosfera je bila baš dobra i osjecao sam se potpuno sigurnim. Bila to utakmica u HNL-u,nekom europskom kupu ili utakmica reprezentacije ja se nikada nisam osjecao nesigurno a nagledao sam se žešcih derbija. Znalo mi je nekada prisjesti s glupim rasistickim povicima i dosta ljudi je prevrtalo ocima,ali eto neki drugi su znali biti cak i šaljivi... (Sudac nema...) Uglavnom nikom ništa,budala ce uvijek biti tu i tamo,srecom pa nisu u vecini inace bi mi stvarno išli na živce.

Tvoj tako nabrijan post mi govori kao da mrziš nogomet i navijace jer kao da ti je netko uzeo dudu pa si sad ljut. Sorry,ako ti imaš neke frustracije i komplekse onda gledaj nogomet na tv-u ali nemoj nas pljuvati koji volimo otici na stadion gledati nogomet,kljucati špice i tu i tamo opsovat sucu mater. Naravno da stoji da ima huligana koji rade gluposti izvan stadiona,uvijek ih je bilo ali to su manje grupice budala i ne treba zbog njih stigmatizirati ostalih nekoliko tisuca ljudi (po tebi idiota) na stadionu. Isto tako baklje nisu nikakav primitivizam,barem ne na tribini,ako su na terenu onda je to druga stvar ali baklje po meni dodatno dignu atmosferu. Mi smo recimo jedini koji su se istakli s bakljama na utakmici protiv Brazila u Njemackoj i ta slika je prošla kroz cijeli svijet,ali ne kao dokaz nekog huliganstva nego kao svijetli primjer navijanja,kako jedan mali narod može biti tako glasan i tako dobra potpora svojima.

Puno lijepih prica me veže uz utakmice ali i onih ružnih,no te ružne su uglavnom vezane za rezultat,a ne za nikakvo nasilje. Imam dvadesetak godina "staža" na stadionu i nisam nikada vidio nijedan konflikt,ni na stadionu ni oko njega,stvarno ne lažem.

Nemoj nas nazivati hrpom zgubidana ako volimo nogomet,ako volimo društvo i sport. Jednako glasno bi navijao i na rukometnoj utakmici,košarkaškoj ili bilo kojoj drugoj. Možda ne bi "život dao" za svoj klub ali ga volim isto kao i svoj rodni grad i u dobru i u zlu.


Ok su normalni navijaci koji dođu GLEDATI tekmu. Pošto se i sam krecem u društvu bad blue boysa mogu samo reci da ti decki dođu na tekmu radit sranja. Mladi i ludi, jebga. I da, takvih je cijeli sjever, nije to samo "mala" skupinica navijaca koji rade sranja.


Evo nemam kaj rec osim da je covjek iskreno napisao kak je a krece se u njihovom društvu.....da postroje normalni, ali vecina su iskompleksirani idioti i kukavice pa se tamo osjecaju mocno i rade sranja.
tako da zbog takvih, vi normalni kojih ima hocete necete ste stigmatizirani i u ocima ljudi ste ravni njima, ni krivi ni dužni al jebi ga, okruženi ste šljamom i to vam je to, sviđalo se to vama ili ne, ali kao takvi ce vas ljudi gledat kao nasilnike
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.