New Posts New Posts RSS Feed - Svasta nesto
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Svasta nesto

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 23:43
  E Kate hvala ti na ovolikom postuuuu!!!

Zeludac je u banani uglavnom kad se jede kasnije navecer..Tokom dana nemam bas nekih problema, tako da nije bilo za sada potrebe ici doktoru..

Usmjerila si me definitivno i hvala ti jos jednom!!!

Evo vratila sam se sa treninga..uru ipo dobro odradeno..preksutra ce mi trener sastaviti vjezbice u odnosu na ono sto mi treba.
Pojela sam zrnatog sira sa tunjevinom rio mare u maslinovom ulju  (mamicu joj alaj je skupa!!!) i neki fitness integralni kruh plus one male pomidorice ..
Taj mi je kruh bas bljak onako sam, ali u kombinaciji sa ovo dvoje mogu reci da mi je taaakooo fiiiino bilo iako ..naravno tunjevina mi tesko pala ali jbg..nije mi se dalo nista drugo spremati..
SReca, zaspala bi da me za palac obisit na granu tako da mi valjda ova ribet'na nece pravit probleme


Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 09:38
Nemas potrebe jest i posni i tunu, ak ti tuna navecer teško
padne pojedi sam 250g posnog sa nekim mastima (masl ulje,
orasi, bademi, kikiriki) i to je to
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 10:34
Originally posted by strada strada wrote:

 
E Kate hvala ti na ovolikom postuuuu!!!Zeludac je u banani uglavnom kad se jede kasnije navecer..Tokom dana nemam bas nekih problema, tako da nije bilo za sada potrebe ici doktoru..Usmjerila si me definitivno i hvala ti jos jednom!!!Evo vratila sam se sa treninga..uru ipo dobro odradeno..preksutra ce mi trener sastaviti vjezbice u odnosu na ono sto mi treba.Pojela sam zrnatog sira sa tunjevinom rio mare u maslinovom ulju  (mamicu joj alaj je skupa!!!) i neki fitness integralni kruh plus one male pomidorice ..Taj mi je kruh bas bljak onako sam, ali u kombinaciji sa ovo dvoje mogu reci da mi je taaakooo fiiiino bilo iako ..naravno tunjevina mi tesko pala ali jbg..nije mi se dalo nista drugo spremati..SReca, zaspala bi da me za palac obisit na granu tako da mi valjda ova ribet'na nece pravit probleme



Drago mi je da sam barem malo pomogla.

Ako imaš još kakvih pitanja slobodno postaj tu ili na PM.

I da, slažem se s Phoenixom, nema potrebe miješat tunu i posni ako vidiš da ti ta kombinacija ne štima.

Bolje kombiniraj posni s light jogurtom - ta kombinacijha je kod mene dobitna.

Posni + neki izvor kvalitetnih (stalno izbjegavam taj izraz "dobrih" kad su u pitanju masnoce iako znam da su neke bolje od drugih ) masti je isto dobar izbor, e, sad, jedino ne znam kak tebi idu orašasti plodovi-meni jedino bademi odgovaraju, dok su mi orasi i kikiriki ko kamen kameni
Ono što bi preporucila osim badema su sigurno - Lanene sjemenke- koje imaju i one "bolje" masnoce, ali i određenu tvar koja neutralizira kiselinu u želucu, svojevrsnu sluz koja poništava kiselost, a lanene su u kombinaciji s posnim prva liga!

Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 10:38
Ne samo ak joj ne štime nego nema smisla, kombinirat
proteine s još proteina.....skupo je i nepotrebno, rađe tu
tunu pojest u nekom obroku prije.....
Ja en jedem orašaste plodove jer nemam naviku, moja vecera
su recimo kiseli krastavcici , posni i 4 jušne žlice ulja u
bilo kojoj kombinaciji (maslinovog, ribljeg, bucinog)
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 19:33
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by strada strada wrote:

 
E Kate hvala ti na ovolikom postuuuu!!!Zeludac je u banani uglavnom kad se jede kasnije navecer..Tokom dana nemam bas nekih problema, tako da nije bilo za sada potrebe ici doktoru..Usmjerila si me definitivno i hvala ti jos jednom!!!Evo vratila sam se sa treninga..uru ipo dobro odradeno..preksutra ce mi trener sastaviti vjezbice u odnosu na ono sto mi treba.Pojela sam zrnatog sira sa tunjevinom rio mare u maslinovom ulju  (mamicu joj alaj je skupa!!!) i neki fitness integralni kruh plus one male pomidorice ..Taj mi je kruh bas bljak onako sam, ali u kombinaciji sa ovo dvoje mogu reci da mi je taaakooo fiiiino bilo iako ..naravno tunjevina mi tesko pala ali jbg..nije mi se dalo nista drugo spremati..SReca, zaspala bi da me za palac obisit na granu tako da mi valjda ova ribet'na nece pravit probleme



Drago mi je da sam barem malo pomogla.

Ako imaš još kakvih pitanja slobodno postaj tu ili na PM.

I da, slažem se s Phoenixom, nema potrebe miješat tunu i posni ako vidiš da ti ta kombinacija ne štima.

Bolje kombiniraj posni s light jogurtom - ta kombinacijha je kod mene dobitna.

Posni + neki izvor kvalitetnih (stalno izbjegavam taj izraz "dobrih" kad su u pitanju masnoce iako znam da su neke bolje od drugih ) masti je isto dobar izbor, e, sad, jedino ne znam kak tebi idu orašasti plodovi-meni jedino bademi odgovaraju, dok su mi orasi i kikiriki ko kamen kameni
Ono što bi preporucila osim badema su sigurno - Lanene sjemenke- koje imaju i one "bolje" masnoce, ali i određenu tvar koja neutralizira kiselinu u želucu, svojevrsnu sluz koja poništava kiselost, a lanene su u kombinaciji s posnim prva liga!



Orasasto sve jako volim tako da onda veceras pada kikiriki i posni!!
Kupim si onda i te lanene sjemenke pa probam da vidim kako ce mi to leci..
PItanje..jel mi dosta izmedu rucka i vecere npr. pojesti samo neko voce ili bi trebalo tu ubaciti jos nesto?? Fetu integralnog sa npr dimceka par feta??
E i jede li itko od vas fitness kruh ili onaj neki slican koji je sa 4 vrste zitarica, vec izrezan na fete i tako pakiran..full tesko pakiranje
Zanima me ako itko to jede, kako vam to sjeda na zeludac??
Ja sam jutros sa light namazom pojela feticu tog kruha i covice jos ga osjecam

Sve gledam sto mi je na poslu ostalo od danas nepojedeno i fala bogu da je tako jer sam ja bome toga ponila za tri dana
Kikiriki, integralni sa dimcekom, dva kivija, jabuka, posni, bajame i hmm cini mi se da je to to
Ugl. pod upalom sam i bas me zanima kako ce sutrasnji trening izgledati

 

Edited by strada
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 20:16

Ne forsiraj trening pod upalom, bolje se smirit koji dan nego pogoršat si situaciju
Hrani se kak spada i nije sad katastrofa ak propustiš jedan trening, ne.

Inace, fitness kruh iliti takozvani njem. "pumpernickel"-teški raženi kruh s puno sjemenki i meni je za noc nocna mora...osim toga, vec sam skužila da određene tvari u kruhu pa cak i previše kvasca udaraju na želudac užasno, pa je najbolje cisti crni, najobicniji..ili graham-integralni



Za iza rucka-ovisi kad i kakv ti je rucak-malo pojasni pa cemo vidit-daj neki okvirni jelovnik svoj i kak ti je dnevni ritam



Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 21:48
  Evo ovako....napisat cu namirnice kojima raspolazem za sutra i sto imam za rucak vec skuhano pa vi slobodno slozite nekakav meni s obzirom na dnevni ritam..

 budenje oko sest ipo, sedam..setnja psa i macka, dorucak, odlazak na posao, letanje uru vrimena po gradu ko nespasena, zatim ubijacina od sjedenja za compom dobrih 4-5 sati sto znaci tocnije do cca š5h
Rucak oko š5,30-š6, zatim oko š8-š9h trening i to je ovako sturo to..
TAko mi otprilike bude kad radim jutro.
Kad radim popodne budenje je mozda uru kasnije, rucak oko jedan, pa onda sjedenje od š4-20h kad se ide kuci..

Sto se namirnica tice..u frizideru i okolici trenutno ima..
zobenih, brusnica, grozdica, sunkica pureca prsa, posni, zrnati, mrkve, salate zelene, bajami, kikiriki u kori, kivi, jabuke, banane, integralni kruh, mali pomidorici, cOKOLINO, a za rucak mama sprema leso zelje sa kumpirima i pileca prsa pecena na foliji sa skoro nista ulja..

Mozda ovu temu treba prebacit u transformaciju, ne znam..ako treba nek se prebaci slobodno..Kad smo vec kod toga evo stavim osnovne podatke po uzoru na druge

Godine-30
visina-š68
kg-63/65 kako kad..rijetko se vazem
prsa-94
struk-7š,5
bokovi-98
bedra lijeva, onaj najdeblji suuugavi dio-59
bedra desna-60,5 (nisam ni znala da je razlika punih cm ipo!!)
nadlaktica-27

Do prije godinu dana bila sam sasvim zadovoljna nacinom zivota, prehranom, treningom i  izgledom..E onda je dosla borba sa pokretanjem novog posla..kako u ovoj nasoj drzavi trebas izgubiti deset god. zivota samo papirologije radi, pa onda malo radi nadrkanih sluzbenika, pustih dozvola i ostalih gluposti, dopalo me puna dva mjeseca konstantnog rada u 30 kvadrata prostora te jos mjesec, dva papirologije, tako da se jelovnik sastojao uglavnom od junka koji je ostavio svoje posljedice.

Svaciji prijedlozi su dobrodosli¨¨ Pucajte!!


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.