New Posts New Posts RSS Feed - višak kožeee
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

višak kožeee

 Post Reply Post Reply
Author
BudaMO View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudaMO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: višak kožeee
    Posted: 16 Sijecanj 2011 at 22:14
  Poz,
od ljetos sam smrsao nekih š6-š7kg bez dijeta naravno, znaci trcanje, biciklo te najbitnije prehrana. Sada sam se nasao u situaciji da mi je ostalo malo sala na dnu stomaka ali najveci je problem koza koju mogu doslovno uzeti i rastegnuti ko u kakvom filmu, to se ne moze viditi dok stojim vec kad ja uzmem ILI kad se ispruzim u poziciju za sklekove bez majice, onda stomak (tj. ta koza) se uzasno objesi do poda

znam da je koza savitljiva i da ce mi trebati dugo ali me zanima koliko otprilike dugo te ima li neki nacin da se to ubrza

p.s. kupio sam vagu koja mjeri BF, naravno da je to samo otprilike i da masnoce treba izmjeriti kaliperom na vise mjesta i uglavnom pokazuje mi š3.4 % sto je super (minimalno +5% na to )
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2011 at 22:31
za koliko si skinuo š6- š7 kg?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
hrvoje1991 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje1991 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2011 at 22:44
  Moj susjed je ima preko š20kg....skinuo je to na nekih 90kg cak i manje....naravno koža mu se objesila svugdje...bio je na dvije operacije i sada ceka zadnju trecu....nadam se da tako puno kože nema kod tebe,ali i operacija je jedna od mogucnosti
Back to Top
BudaMO View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudaMO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 00:05
  6 mjeseci š6kg, sada imam 82kg na š89cm

@hrvoje nije bas toliko strasno, tako da srecom nece biti potrebna operacija.


Nabacim koju sliku sutra da vidite uzivo
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 00:17
također poznam jednog covjeka koji je skinuo dosta kg,
imao je puno viška kože, ali sada super izgleda neznam
stvarno koliko je potrebno, budi strpljiv, vježbaj i dalje, i
zategnut cec se vec
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 08:23
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

također poznam jednog covjeka koji je skinuo dosta kg,
imao je puno viška kože, ali sada super izgleda neznam
stvarno koliko je potrebno, budi strpljiv, vježbaj i dalje, i
zategnut cec se vec


nemoš zategnut višak kože vježbom
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 10:46
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


[QUOTE=Pitbull]također poznam jednog covjeka koji je
skinuo dosta kg,
imao je puno viška kože, ali sada super izgleda
neznam
stvarno koliko je potrebno, budi strpljiv, vježbaj i
dalje, i
zategnut cec se vec [/QUOoTE] nemoš zategnut višak
kože vježbom
oj
Ne, ali sa vremenom se koža vraca, zbog te elasticnosti
kože, treba ju mazati kremicama, super je i bademovo
ulje, i treba dati vremena... Mislim da vježbanje pomaže
u svemu, zbog cirkulacije i slicno... kao i masaže....
Možda nece biti skroz savršeno....ali biti ce dobro ....
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 12:55
  bademovo ulje... najbolji proizvod ikad... malo težak, onako ja to prije spavanja jer mi sva roba upije taj 'miris' ... ali za kožu... mmmmama :))


Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2011 at 01:21
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
bademovo ulje... najbolji proizvod ikad... malo težak, onako ja to prije spavanja jer mi sva roba upije taj 'miris' ... ali za kožu... mmmmama :))
od kojeg proizvodaca uzimas bademovo uje?
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2011 at 16:05
navodno se moze pokrenut zatezanje koze hladno-vruchim tusiranjem, kao mali shok tretman pa se steze... iako, nisam do sad imala visak koze pa ne znam da li djeluje š00%

Edited by Closer
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2011 at 04:54
ajme ja se ovoga jezim i plašim.
Back to Top
pgpjesme View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pgpjesme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2011 at 13:52
Originally posted by Closer Closer wrote:

navodno se moze pokrenut zatezanje koze hladno-vruchim tusiranjem, kao mali shok tretman pa se steze... iako, nisam do sad imala visak koze pa ne znam da li djeluje š00%
Djeluje itekako, prijatel je taj tretman praktikovo i pomoglo mu je dosta u zatezanju..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.