New Posts New Posts RSS Feed - Animal flex ili elasti joint
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Animal flex ili elasti joint

 Post Reply Post Reply
Author
Zeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Animal flex ili elasti joint
    Posted: 14 Sijecanj 2011 at 17:14
Imam probleme sa skljocanjem kolena, i ortoped je primetio
da imam omeksalu hrskavicu kolena... Da li iko ima slicnih
problema, i iskustva sa ovim ili slicnim preparatima. Da li
uopste pomazu?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 17:21
Probaj definitivno nešto od toga ako imaš problema s hrskavicom ili zglobovima,
naša preporuka je - Elasti Joint.  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 18:03
elsati joint je pomalo skup, ali odlican... bolje to koristiti nego whey i slicno.. pogotovo ako vec postoje problemi

Animal flex sad koristim.. krenuo s drugim pakovanjem.. nešto jefitniji od elasti jointa.. nisam siguran.. koji je bolji trenutacno.. nemam problema ni sa jednim.. iako neznam zašto nešto me vuce prema elasti jointu, kad budem nešto novaca opet ga probam sigurno

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 19:13
Za Iluvatar:
Kazes koristio si elsati joint, koji je jeftiniji od elsati
joint...
malo si me zbunio ?!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 19:45
Jao, moje isprike :) tipfeler :P

ispravio sam post, mislio sam na animal flex od universala
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 19:54
  da li elasti join mogu piti starije osobe koje ne vjezbaju? da opisem situaciju: stara mi ima 53 godine, imala je problema sa stitnjacom (morala ju je izvaditi), tako da sada pije eutyrox, a posljedica toga je kaj se jako udebljala i povecela imati probleme sa zglobovima. ne samo zglobovima koljena nego i u rukama i na pretragama su joj rekli da je to pocetak osteoporoze. da li ona to smije uzimati? i kako se dozira?
malo gledam po drugim drzavama, cijena je prihvatljivija nego kod nas. i to duplo prihvatljivija
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 22:11
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

  da li elasti join mogu piti starije osobe koje ne vjezbaju? da opisem situaciju: stara mi ima 53 godine, imala je problema sa stitnjacom (morala ju je izvaditi), tako da sada pije eutyrox, a posljedica toga je kaj se jako udebljala i povecela imati probleme sa zglobovima. ne samo zglobovima koljena nego i u rukama i na pretragama su joj rekli da je to pocetak osteoporoze. da li ona to smije uzimati? i kako se dozira?
malo gledam po drugim drzavama, cijena je prihvatljivija nego kod nas. i to duplo prihvatljivija


Pa to doktora pitaj dal se kosi kakv lijek sa nekim sastojcim unutar elastija iako nebi smio, nema nis unutra.....a da, mogu ga pit starije osobe koje ne vjezbaju , da pace bi rekao........btw.....zakaj stara ne pocne vjezbat malo zbog te osteoporoze i zglobova, to je jedino kaj ce joj pomoci, ali ne crobne vjezbe nego bilo sta sa silom da djeluje na kosti......


@Iluv-
Di uzimas Elasti? vani nije ni u pola skup ko u hr
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 17:50
kad sma ga uzeo, uzeo sam iz slovenije isto kao i naimal flex

p.s dobro phoenix kaže... mama ti treba poceti s vježbama snage i piti kalcij, redovno.. dapace, može iz mlijecnih proizvoda ali dobra je i suplementacija!

elasti ce pomoci kod bolnih zglobova, ali ne i kod osteoporoze
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Indigo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Indigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2011 at 09:45
Ako znas sto je hladetina pocni to jest ima recepata na
netu, ne bih rekao da je bolje od preparata ali iz
pouzdanih izvora znam da je odlicno za te stvari, a i puno
je jeftinije.

Edited by Indigo
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2014 at 17:42
kupio sam danas elasti joint.  kažu da je najbolji preparat za zglobove i mišiće i
nadam se da će pomoći jer nije baš jeftin.

ima li tko kakva iskustva s njim?
Never give up
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.