New Posts New Posts RSS Feed - Nadlaktice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nadlaktice

 Post Reply Post Reply
Author
MalaAna333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MalaAna333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nadlaktice
    Posted: 13 Sijecanj 2011 at 19:13
Molim savjet kako da ucvrstim svoje nadlaketice da nebudu mlohave:P(kao kod starih bakica)
Inace koristim onu rastezljivu gumu i vježbam s njom nekih tri mjececa ali nema nikakvog pomaka na bolje.
Imate li još neke ideje?
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 19:29

:)

nadlaktica ti je mlohava jer imas speka na njoj. moras skinuti taj spek (i to ne samo s nadlaktice), a to ces postici prehranom i cardiom, a vjezbanje tu dodje, eto... tako... ;)

Back to Top
MalaAna333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MalaAna333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 19:42
nemožeš mi rec da imam špeka kad nemam:) na svoju visinu od š60 i težinu od 49 kg nemam špeka al te moje ruke su mi uvijek bile problem.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 23:29
  Mozda nema tolko speka, a imas ga sigurno  nekaj, al ocito nemas ni misicne mase nista........dal je problem jedino tu ili ima i drugih dijelova? cisto sumnajm da je sve zategnuto a ovo jedino visi
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 00:21
Mala ana, daj sliku nadlaktica
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 15:50
 tako i ja mislin,neo se vjerojatno tu najvise vidi i smeta,kvaka je sta je tu vjerojatno najvise sta se vidi pa najvise i smeta,i iskreno tesko je to sredit tek tako...pogotovo vjezbanje rastezljivom gumon nece nista pomoc...triba spalit sta je moguce vise tih masnoca a da se misic sta vise ocuva,da nebude jos gore,a da probas upisat teretanu i tamo 3-4 puta tjedno na utege,ali pravi teski treninzi,a ne zamahivanje bucicama od kila nego ubit se sat vrimena s tezinama pa nakon toga š5ak minuta kardia ili HIIT odvojeno od toga i sigurno ce bit nekih rezultata, neces izgledat ka s naslovnica ni ka one zene koje poziraju pred aparatima,ali bi se stanje svakako trebalo popravit,i nemoj se sramit stavit sliku
Back to Top
MalaAna333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MalaAna333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 16:22
stavljam sliku kad budem imala vremena se poslikat:)
inace vježbam na orbitreku svaki dan sat vremena(znam da mi to baš ne pomaže za ruke), radim ženske sklekove baš radi tih svojih nadlaktica i vježbam sa gumom ali vidim da mi to ništa ne pomaže.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 11:03
  ma ne treba slika... vjerujem da je problem, cim si se obratila za pomoc...
nije moguce lokalizirano mršavljenje, pa tako ni jedna vježba kojom ces postic neki pomak... to mora bit kompromis prehrane, cardia i vježbanja s utezima...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 12:43
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
ma ne treba slika... vjerujem da je problem, cim si se obratila za pomoc...


aha,a mi ne vjerujemo?

p.s naravno... ne može se ucvrstiti salo.. zato me zanima.. kakva je situacija tocno... tj predispozicija
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.