New Posts New Posts RSS Feed - sta kazete?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sta kazete?

 Post Reply Post Reply
Author
jojo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jojo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: sta kazete?
    Posted: 20 Lipanj 2007 at 22:49
hvala, jedan je odgovor bio dosta, brisem intimu...
  

Edited by jojo
Back to Top
jojo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jojo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 22:52
e da i sve do koji sat niste bili sigurni da li vam je ikad bilo svejedno...  
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2007 at 23:30

 cudno da su to uvijek muske manipulacije,,,,, zene razmisljaju mozgom i sve sto se desi, desi se promisljeno,matematicki tacno proracunato,,nema tu desilo se , mi muskarci razmisljamo nagonom..vidis curu izgleda kao raketa,,,

ma ostavio bih sve..brzo slijedi kajanje ali sta je tu je ......prijateljica a krenula sa tvojim deckom,,nije joj puno trebalo da se zaljubi,,,,nakon duzeg vremena sjetila se reci da je pogrijesila,,,,uvijek ista prica ,,,,,,,,,tebi nije trebalo bas puno da prihvatis njegovu kafu,,,,znaci da si svjesno usla u to,,,,,nema to mi smo prijatelji,,u pitanju su zenske kalkulacije...........

Sta bih ja uradio???????????

zatvorio bih tu temu za sva vremena,,,,izasao bih van i gledao ljude,,,,,,,,,toliko je vani osoba koje su iskrene i dobre a usamljene su,,,samo fali jedan korak do srece,,tko ce ga napraviti taj pobjedjuje

,,zavrsio bih tu pricu....pronasao bi sebi djevojku ili nedaj boze da sam homoseksualac decka i krenuo,, .............nakon losega vremena mora doci dobro vrijeme,, staro je pravilo..................--ZABORAVI--  pjesma od BIJELOGA DUGMETA...........

 

.P.S izvinjavam se svim feministima zbog ponekih grubosti

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2007 at 19:25
 Nisam ni stigla vidjeti problem.....
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2007 at 22:29

Originally posted by Theia Theia wrote:

 Nisam ni stigla vidjeti problem.....
 

 a voljela bi znati o cemu se radi.............        aaaa

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 09:44
 i ja sam htjela vidit...
http://sportprehrana.bloger.hr/
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 13:01

Originally posted by themaja themaja wrote:

 i ja sam htjela vidit...
 

 

nazalost,,repriza tog filma zbog tehnickih nedostataka je nemoguca..............

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2007 at 14:08
Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

 Nisam ni stigla vidjeti problem.....
 

 a voljela bi znati o cemu se radi.............        aaaa

 

OOOOOOOOOOO DAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 22:27

Potrebna vam je samo minuta da vam se netko svidi,sat da se zaljubite ,dan da nekoga zavolite ali potreban je cijeli zivot da zaboravite.....

ljubav pocinje osmjehom ,raste poljubcom i zavrsava suzom....

 

   NESTO U TOM STILU......jojo muke

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.