New Posts New Posts RSS Feed - Prosirenje struka trbusnjacima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prosirenje struka trbusnjacima

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 17:28
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


te bocne trbušnjake radim na back bench-u , samo se pozicioniram po boku, jer imaju u mojoj teretani bas onaj old skul back bench gdje možes stat normalno i na bok, uzmem u ruke okrugli uteg od 5kg pa radim po 20 komada sa  svake strane, i zadnju seriju sa š0 kg pa po š0 komada sa svake strane... ili na pilates lopti doma isto s kilažom, imam one utege za oko gležnjeva od 2,5 kg pa ih omotam oko ruku


 

podsjecaš me na jednu žensku iz teretane koja se ubija tim trbušnjacima i mislim da ih radi girjama

lijepe su to kilaže, ali ipak nedovoljne da izazovu neku znacajnu hipertrofiju

Jer trbuh može podnijeti izuzetno velika opterecenja, ne treba ic daleko, dovoljno je uzet za primjer cucanj i mrtvo i neke power monstere sa 400+ kilažom na šipci i jasno je kakvo opterecenje treba za "proširiti" struk
 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 17:51
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Mnogi  pricaju o tome kako se bocnim trbusnjacima siri struk pa me zanima vase misljenje o tome.Naime, ja sam pred mjesec dana poceo opet aktivno trenirati boks, a tamo svaki dan radimo oko š00 sklopki, š00 trbusnjaka, š00 bocnih trbusnjaka itd.. uglavnom, radimo vjezbe za "core" oko š5min, i struk mi je porastao 8cm.. Na vagi se takodjer jesam udebljao par kg, no ne toliko da mi struk toliko poraste.. Jel moguce da su te vjezbe toliko utjecale na to?!


Slušaj, baš je o tome bila tema kad je *Ve* stavila svoje slike i rekla da je radila stotine trbušnjaka i da joj se struk nije proširo, kad recimo meni je jako od bocnih i trebalo mi je dugo da se vrati onako kako želim, a i Gymka je rekla da njoj isto tako jako reagiraju na bocne! Zato, kao i mnogo toga vjerujem da je to individualno po mom mišljenju i nitko nema pravo tvrdit nekome š00%. Ak citaš t-nation isto jedan trener tvrdi da se struk jako proširuje od tih bocnih i nekih trbušnjaka, tako da, ako si osjetio da je tako, probaj radit neke druge vježbe!
Ja sam u potpunosti izbacila otklone, nema šanse da ih radim ako sanjam o V liniji, a i nedavno sam naišla na taj clanak koji to potvrđuje (što ga nisam ranije vidjela ).
Isto radim sklopke š00 kom s š0kg, radim side deadlift radije nego bocne. Meni odgovara, sad kome da kome ne, nek si naštima i proba kako ce na njega utjecat!
LiveStrong
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 17:57



Edited by ena:)))
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 17:58
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


te bocne trbušnjake radim na back bench-u , samo se pozicioniram po boku, jer imaju u mojoj teretani bas onaj old skul back bench gdje možes stat normalno i na bok, uzmem u ruke okrugli uteg od 5kg pa radim po 20 komada sa  svake strane, i zadnju seriju sa š0 kg pa po š0 komada sa svake strane... ili na pilates lopti doma isto s kilažom, imam one utege za oko gležnjeva od 2,5 kg pa ih omotam oko ruku


 

podsjecaš me na jednu žensku iz teretane koja se ubija tim trbušnjacima i mislim da ih radi girjama

lijepe su to kilaže, ali ipak nedovoljne da izazovu neku znacajnu hipertrofiju

Jer trbuh može podnijeti izuzetno velika opterecenja, ne treba ic daleko, dovoljno je uzet za primjer cucanj i mrtvo i neke power monstere sa 400+ kilažom na šipci i jasno je kakvo opterecenje treba za "proširiti" struk
 


da... kužim sta mislis... tako sam mislila i za cucnjeve i nogice... ali, meni noge izgledaju uvijek isto...a uspjela sam doc do 40 kg... bas sam proud... samo mislim ponekad da se necu moc dignut al nema veze...

isto tako mislim da možda i genetika piše svoje blokade, sto u razvijanju određenih mišicnih skupina, tako i u samom njihovom konacnom obliku... a struk, ko struk...ne kužim previše tu famu oko struka.. ženstveno, ne ženstveno... to su tako jadne rasprave... sve je to subjektivno
 

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 18:19
  Glede mog sirenja struka.. ko zna jel ce i ovo utjecat na to:

popio sam ness, pa sam pojeo tanjur paste s mesom, pa komad cokolade, pa fetu kruha..i nakon toga jedem skutu.. hmm
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 19:08
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:



da... kužim sta mislis... tako sam mislila i za cucnjeve i nogice... ali, meni noge izgledaju uvijek isto...a uspjela sam doc do 40 kg... bas sam proud... samo mislim ponekad da se necu moc dignut al nema veze...

isto tako mislim da možda i genetika piše svoje blokade, sto u razvijanju određenih mišicnih skupina, tako i u samom njihovom konacnom obliku... a struk, ko struk...ne kužim previše tu famu oko struka.. ženstveno, ne ženstveno... to su tako jadne rasprave... sve je to subjektivno
 


genetika je nekom majka, nekom maceha

ono što sam htio reci paralelom sa cucnjevima i deadliftom je to da npr. core podnosi opterecenje od recimo 400kg i onda kad netko napravi crunch sa š0kg po x broj serija i hrpom ponavljanja sigurno nece previše utjecati na hipertrofiju jer je core (trbuh, low back) mišicna skupina kao i ostale i tako ih treba i trenirati i kao takvi su sposobni podnijeti puno veca opterecenja na kojima ce hipertrofirati, tj prilagoditi se novom stresu
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 21:33
 meni se recimo u struku dosta naprid pocne skupljat,je i sastrane ali ne toliko koliko naprid i to mi dosta rusi estetiku taj trbuh i prsa mi nisu nesto u donjem dijelu i na tome triban najvise radit,dok ledja su mi najbolja skupina na meni
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2011 at 20:30
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Glede mog sirenja struka.. ko zna jel ce i ovo utjecat na to:

popio sam ness, pa sam pojeo tanjur paste s mesom, pa komad cokolade, pa fetu kruha..i nakon toga jedem skutu.. hmm


ne, ode sve u guzicu daforichu:)

ja sam od sutra na defki nema sladoleda, šlaga, cokolade, keksa, nutele, orehnjace, makovnjace, panetoneta, nema NISTAAAAAAAAAAAAA!!!!!  mama mi je kupila digitalnu vagu i službeno sam objavila rat !!!!!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2011 at 20:34
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:



ja sam od sutra na defki nema sladoleda, šlaga, cokolade, keksa, nutele, orehnjace, makovnjace, panetoneta, nema NISTAAAAAAAAAAAAA!!!!!  mama mi je kupila digitalnu vagu i službeno sam objavila rat !!!!!

oh jadna, ko ce sad skidat tih pola kile koje si dobila
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2011 at 21:26
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:



ja sam od sutra na defki nema sladoleda, šlaga, cokolade, keksa, nutele, orehnjace, makovnjace, panetoneta, nema NISTAAAAAAAAAAAAA!!!!!  mama mi je kupila digitalnu vagu i službeno sam objavila rat !!!!!

oh jadna, ko ce sad skidat tih pola kile koje si dobila


da...da bar ...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2011 at 21:30
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Glede mog sirenja struka.. ko zna jel ce i ovo utjecat na to:popio sam ness, pa sam pojeo tanjur paste s mesom, pa komad cokolade, pa fetu kruha..i nakon toga jedem skutu.. hmm
ne, ode sve u guzicu daforichu:)ja sam od sutra na defki nema sladoleda, šlaga, cokolade, keksa, nutele, orehnjace, makovnjace, panetoneta, nema NISTAAAAAAAAAAAAA!!!!!  mama mi je kupila digitalnu vagu i službeno sam objavila rat !!!!!

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 09:21
  evo digla sam se maloprije i idem se izvagat nataste i to... je***e... dogolila sam se da maknem onih ostatak sto mi smeta na vagi,,, al sam ocito imala neke zablude... ne kuzim bas...hm... mislim da je to razlog zasto je i nemam...treba kome vaga? saljem free shipping, moram je se riješit
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:36
You are fat..

Danas cu i ja malo na vagu.. Prije treninga.. Strah me
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.