New Posts New Posts RSS Feed - Skviz, Intermittent fasting
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skviz, Intermittent fasting

 Post Reply Post Reply
Author
skviz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skviz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skviz, Intermittent fasting
    Posted: 08 Sijecanj 2011 at 04:00
Pozdrav, evo prikljucujem se transformaciji!
Ime : Skviz :)
Mjesto : Zagreb
Godine : 26
Težina : š07kg(now)
Visina : š88cm
Cilj : 88kg leanbody mišica :)

Moja prica pocinje od 5 mjeseca prošle godine, imao sam š27kg i nisam više mogao sam sebe trpjeti, frend me nagovorio na teretanu i krenulo je. Prva 2 tjedna nisam izgubio ni kilograma, bilo je jako frustrirajuce, ali sva sreca da sam imao frenda koji me bodrio i koji mi je rekao da samo tako nastavim i da ce rezultati doci (tip š : nađite si partnera za teretanu, uvijek je lakše u dvoje) Prvih 3 mjeseca sam bio jako zaluđen vježbanjem i išao sam 6 puta tjedno u teretanu i rezultati su stigli,
-šškg nakon prva tri mjeseca. Normalno promijenio sam i prehranu. Zavolio sam posni sir :), jeo sam ga nekad i po 500g dnevno :). Danas imam š07kg, i necu na tome stati, pokušati cu doci do svoje idealne težine, 88kg mišicne mase :) i pokušati cu s vama podijeliti kako sam do toga došao, možda nekome pomognem da dođe do svog cilja. Oprostite radi kilometarskog teksta, pokušat cu biti malo
kraci :)
Prehrana: ukratko prehrana ce mi se temeljiti na necemu što ce vecina ljudi popljuvati, ali ja cu je isprobati i prenijeti vam svoja iskustva pa neka svatko odluci kako njemu paše. Intermittent fasting ce mi biti glavna okosnica dijete, u iducem postu cu objasniti malo više o cemu se tu radi, probati po danima napisati kako cu jesti i u koje vrijeme, i što cu jesti.
Vježba: skinuo sam program sa bodybilding.com transformation site-a i njega cu koristiti iducih 2 mjeseca, probat cu vam svaki trening napisati koje vježbe sam izvodio, koliko puta i ponavljanja, i sa kojom kilažom (tip 2: probajte si nositi neku bilježnicu u gym i zapisivati koliko dižete u kojoj vježbi, ovo ce vam biti super okosnica i za buduce treninge i za uvid u to koliko ste napredovali)

Probat cu dok budem napredovao dijeliti s vama iskustvo koje sam stekao pokušavajuci izgubiti kilograme na ovaj nacin i nadam se da cemo svi skupa probati ispraviti neke dogme koje postoje u gym i fitness zajednici. Site koji je meni otvorio oci je leangains, i preporucujem svima da ga procitaju. Hvala svima koji su uspjeli procitati citav tekst i želim puno uspjeha u transformaciji :)

Imam problema sa uploadom slika pa cu i njih u iducim
postovima, sorry 

Edited by skviz
Back to Top
skviz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skviz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 04:55
Before : mjesc dana nakon odlaska u teretanu, 6 mjesec 20š0, š25kg


Now: š07kg ( u ruci je jutarnji od 3.š.20šš )

After: evo jedna da dobijete dojam gdje bi htio biti za 8 mjeseci :)


  

Edited by skviz
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 13:46
welcome, welcome 
super transformacija!!
ajde, baš me zanima šta ceš napisat o prehrani

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 15:10
Dobrodošao!
Podržavamo te u izazovu, dobro si krenuo..
Napiši nam malo više o svom treningu i prehrani.. po kojem principu treniraš i tako to..  
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
skviz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skviz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 15:48
Ovo je moj plan za vježbanje za iduca 2 mjeseca ovdje
Kako budem vjezbao tako cu i stavljati na forum broj ponavljanja i kilažu.
Vec sam odradio 2 treninga i ubacit cu ih kroz današnji dan.

PREHRANA:
Prehrana ce mi se temeljiti na "eat stop eat" principu i principu sa www.leangains.com
Dva dana u tjednu necu ništa jesti 24h, ove ostale dane cu jesti normalno. Ovakav je plan:
Nedjelja: Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00
Ponedjeljak :           ; ;                          Vecera 22:00
Utorak:   Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00
Srijeda:    Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00
cetvrtak                                            Vecera 22:00
Petak       Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00
Subota     Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00

Probati cu se pridržavati ovoga kroz iduca 2 mjeseca, na kraju cemo svi vidjeti rezultate. Ako je netko skeptican oko mog plana neka posjeti gore navedene stranice ili si skine knjigu "Eat stop eat" i uvidjet ce kao što sam i ja mnoge pozitivne stvari post-a, meni je ta knjiga i leangains.com stranica potpuno promjenila gledište na mršavljenje. Ponoviti cu mnogo puta, a poceti cu ponavljati sada, mislim da ce za mene ovaj nacin funkcionirati, nekako mi paše više nego išta što sam probao do sada. Necu nametati svoj nacin nikome, niti mislim da je ovo najbolji nacin za sve, mislim da je najbolji za mene.


  

Edited by skviz
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 15:59
Originally posted by skviz skviz wrote:

Ovo je moj plan za vježbanje za iduca 2 mjeseca ovdje
Kako budem vjezbao tako cu i stavljati na forum broj ponavljanja i kilažu.
Vec sam odradio 2 treninga i ubacit cu ih kroz današnji dan.

PREHRANA:
Prehrana ce mi se temeljiti na "eat stop eat" principu i principu sa www.leangains.com
Dva dana u tjednu necu ništa jesti 24h, ove ostale dane cu jesti normalno. Ovakav je plan:
Nedjelja: Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00
Ponedjeljak :           ; ; ; ; ;                          Vecera 22:00
Utorak:   Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00
Srijeda:    Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00
cetvrtak                                            Vecera 22:00
Petak       Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00
Subota     Rucak š4:00 , Užina š8:00 , Vecera 22:00

Probati cu se pridržavati ovoga kroz iduca 2 mjeseca, na kraju cemo svi vidjeti rezultate. Ako je netko skeptican oko mog plana neka posjeti gore navedene stranice ili si skine knjigu "Eat stop eat" i uvidjet ce kao što sam i ja mnoge pozitivne stvari post-a, meni je ta knjiga i leangains.com stranica potpuno promjenila gledište na mršavljenje. Ponoviti cu mnogo puta, a poceti cu ponavljati sada, mislim da ce za mene ovaj nacin funkcionirati, nekako mi paše više nego išta što sam probao do sada. Necu nametati svoj nacin nikome, niti mislim da je ovo najbolji nacin za sve, mislim da je najbolji za mene.
  


Kad kreneš jesti po tom principu, javi nam kako se osjecaš - da li imaš energije, koncentracije i sl.. Definitivno je cudan taj stil prehrane, no ukoliko si ga voljan isprobati, slobodno. Veoma je bitno da reagiraš na vrijeme ako vidiš da se osjecaš slabo i sl.
3 obroka dnevno je meni malo, a kamoli š obrok dnevno. Vidim da nigdje nema ni dorucka, very weird.

Nisi nam napisao namirnice i kako izgledaju ti obroci..?
  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
skviz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skviz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 14:16
evo treninga od prošlog tjedna:

Nedjelja 02.0š.20šš


Utorak 04.0š.20šš

Cardio: šh babingtona

Petak 07.0š.20šš


Subota 08.0š.20šš

Cardio: Gym 30 min

Nedjelja 09.0š.20šš


program sam uzeo ovdje
Back to Top
Lilith View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2011 at 21:58
wauuu koja transformacija
svaka cast   
Moram prizanti nacin prehrane koji misliš primjenjivati me
zacudio i zainteresirao...baš me interesira kako ce se
dalje situacija razvijati. Pozdrav
Shut up and run! :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.