New Posts New Posts RSS Feed - Time volume training
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Time volume training

 Post Reply Post Reply
Author
lykan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lykan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Time volume training
    Posted: 05 Sijecanj 2011 at 14:13

http://shahtraining.com/build-huge-mass-with-bodyweight-exer cises-using-timevolume-training/

Da li ima neko iskustva s ovakvim nacinom vježbanja?Odradio sam jucer prvi trening i mislim nastavit jedno vrijeme.

Uz to bi odradio 2 puta tjedno tacfit http://growth-focus.com/396/free-isrcli-special-forces-tacf it-challenge-workout,ali nisam ziher kad  to radit.

Gornja rutina se radi pon,uto,cet i pet.Zanima me da li se može tacfit radit nakraju treninga ili na dan odmora?

Unaprijed hvala!

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2011 at 21:13
probaj raditi, pa vidi kako ti paše.. samo jedna stvar, ako radiš tacfit na dan odmora, onda to više nije dan odmora
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2011 at 21:23
Ja ti radim tacfit i vjeruj mi - TO NIJE DAN ODMORA

Uglavnom, ako se zbilja posvetiš da tacfit odradiš kak spada, nema šanse da ga radiš još nakon treninga;
pa onda je jedino logicno je da ga radiš na tzv. "dan odmora" ! Probaj, pa ceš vidjeti kako ce ti ici!      
LiveStrong
Back to Top
lykan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lykan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2011 at 21:59
  Prije svega ljudi hvala na odgovorima.

Evo danas odradio drugi dan i ubio sam se ko konj,znoj kapao u potocima.Ubio me jednonožni cucanj sa stolice.

Probal sam ja prije š0 dana tacfit(konkretno ovaj za koji sam stavio link);radio sam beginner i dobro se oznojio i zapuhao.Definitivno necu moc radit to isti dan sa regularnim treningom,ali bi ga radio cisto radi kondicije srijedom i subotom,al nisam siguran da li ce imati negativan efekt prema regularnim treninzima.Prijedlozi i mišljenja više nego dobro došla!
Back to Top
lykan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lykan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2011 at 22:02
Originally posted by zika zika wrote:

Ja ti radim tacfit i vjeruj mi - TO NIJE DAN ODMORA

Uglavnom, ako se zbilja posvetiš da tacfit odradiš kak spada, nema šanse da ga radiš još nakon treninga;
pa onda je jedino logicno je da ga radiš na tzv. "dan odmora" ! Probaj, pa ceš vidjeti kako ce ti ici!      


Koliko dugo radiš tacfit?Kak ti se cini?Imam i ja cijeli program,skunul sam nedavno.Brijem ga radit,nakon jedno 6-8 tjedana ovog kaj sad radim.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.