New Posts New Posts RSS Feed - buci-buci: metamorfoza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

buci-buci: metamorfoza

 Post Reply Post Reply Page  <1 111213
Author
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2011 at 22:24
  Hej buci ja sam prestala pušiti prije 2mjeseca preporodila sam se... Jedino mi sad smeta dim od cigareta... Ja sam se odvikavala na nacin da sam svaki tjedan cigaretu manje pušila i eto me ne pada mi na pamet više pušiti i nisam dobila kg jer se ionako malo discipliniram oko prehrane.... Tako da mislim da ti je sad pravo vrijeme, vodiš racuna o prehrani i neceš se sigurno udebljati... Javi kako ide... I ako poklekneš i zapališ kreni dalje kao da ništa nije bilo...
hm
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2011 at 11:57
Ej, ljudi! Ja bih se vratila k Vama, ako me primate u društvo.
Imala sam dva bliska smrtna slucaja u obitelji, pa sam bila u totalnoj psihickoj komi - to je bio prvi razlog mog ne javljanja, a s druge strane spremala sam i uspjesno položila drzavni javni ispit i drzavni strucni ispit. Smile I treci razlog, trazim posao, pa stalno neki razgovori, interwjui...

Eh, sad kad sam vam se izjadala i pohvalila - da kazem svoje ne fit stanje. Vaga vise od tri mjeseca stoji na 97,6 kg, bucice i rekviziti skupljaju prasinu, a centimetar se negdje zagubio...

Dakle, trebalo bi se pomaknuti s mrtve tocke...


nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2011 at 12:43


Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

Ej, ljudi! Ja bih se vratila k Vama, ako me primate u društvo.

Imala sam dva bliska smrtna slucaja u obitelji, pa sam bila u totalnoj psihickoj komi - to je bio prvi razlog mog ne javljanja, a s druge strane spremala sam i uspjesno položila drzavni javni ispit i drzavni strucni ispit. Smile I treci razlog, trazim posao, pa stalno neki razgovori, interwjui...

Eh, sad kad sam vam se izjadala i pohvalila - da kazem svoje ne fit stanje. Vaga vise od tri mjeseca stoji na 97,6 kg, bucice i rekviziti skupljaju prasinu, a centimetar se negdje zagubio...

Dakle, trebalo bi se pomaknuti s mrtve tocke...


Uh Uh Uh buci, vježbanje shvati kao dašak svog vremena, i kontrole u uvjetima kojima nedostaje isto Wink

No što je tu je.. sad zapeti ponovo, sjeti se kako si se dobro osjecala dok si vježbala, nemoj to puštati Wink

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
aaandrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aaandrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2011 at 12:57
Moji su se isto sad prilagodili, mami nit ne trebam reci kad da mi kupi tunu i posni
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2011 at 19:35
Vecer, ljudi! Ne znam sjeca li me se još tko? Dugo me nije bilo i iz opravdanih i neopravdanih razloga. Opravdan razlog je svakako operacija koju sam imala, oporavak dobro prolazi i sve je ok što se toga tice. Vježbanje nije dolazilo u obzir, ali sam pazila na prehranu i otišlo je još koje kilo. Iako sam bila vratila kilažu na š04 kg, (poslije operacije) sad imam nekih 96-97 kg.
Od sutra namjeravam prestati pušiti, vratiti se vježbanju i naravno nastaviti pazizi na prehranu.
Družit cemo se, dakle, opet! Držite mi fige da ujutro krenem kako sam planirala.
Lijep pozdrav svima! :)


Edited by buci-buciš
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2011 at 10:14

samo hrabro do cilja,

pratim te :)

LP

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2011 at 19:56
nemoj nam opet pobjeci ;)
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2011 at 21:28
Ma nadam se da necu---
sta bi s ovim drugim krugom transformacija? Ne vidim ni temu ni pobjednika...
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 14:27
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

Ma nadam se da necu---
sta bi s ovim drugim krugom transformacija? Ne vidim ni temu ni pobjednika...


hm, i ja bi voljela znati odgovor na to pitanje, ali jedino može dati odgovor adm.

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 18:08
evo cekam i ja odg... a nemam kad procitat sve teme da vidim gdje je nastao kratki spoj....

kako je dobar osjecaj uciniti svaki dan nesto dobro za sebe....

nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
pandora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pandora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2012 at 12:18
i kakvo je sad stanje?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 111213
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.