New Posts New Posts RSS Feed - Pocetnicka pomoc?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pocetnicka pomoc?

 Post Reply Post Reply
Author
Razer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Razer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pocetnicka pomoc?
    Posted: 13 Prosinac 2010 at 20:58
  Pozdrav svima...!
Znaci totalni sam pocetnik sto se tice teretane isao jedam ajmo rec prije dvije godine jedno mjesec dfana ali nije to to sto ja trazim...?

Nesto o meni... Imam š6 godina, tezina 84kg i visina š83cm...
ubiti koliko sam shvatio sa citanja ovog foruma ja imam masu ali nema bas izgradjenu definiciju. A to je ono sto trazim, zelim bit robusan. misicav!

Sto se tice teretane idem vec jedno mjesec dana po sat i po, i trenutno radim samo ruke, ali nekako mi se cini da ne radim bas kako treba.

Sto se tice prehrane pa ajmo rec da pazim vise manje na prehranu ali volim pojest svasta sto mi se nadje pod ruku.
Planirao sam ujutro poslje treninga zobene pahuljice pa onda poslje podne skola pa neki sendvic i navecer sta bude za veceru a sta kazete da tu ubacim neke proteine whey dali je uopce zdravo da za svoje godine pijem proteine?

Sta kazete dali je dobar ovaj trening:
Ponedjeljak : Prsa i Triceps
Utorak : Leđa i Biceps
Srijeda : Odmor
cetvrtak : Noge (Quadriceps i Hamstrings)
Petak : Ramena, Listovi i Trbuh
Subota : Odmor
Nedjelja : Odmor

CILJ: Zelim izgledat misicavo i robusno a ne kao i prije da budem ko kanta za nabijanje....! doslovce ali je tako!

Molio bih od vas da mi kazete na sto tocno moram pazit, kako i na koje sprave da radim u teretani sta od prehrane da konzumiram....?

Hvala vam unaprijed!
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2010 at 22:11
gle, ti bi sve na pladnju pocni malo citati forum,
pocni sa FAQ temama:
https://www.fitness.com.hr/forum/forum_topics.asp?
FID=23

ovaj trening ti je ok po mom, a u vezi prehrane, ovo sto si
napisao kako bi jeo, lose, jako lose
primjer jelovnika:
-zobene u mlijeku ili vodi, + whey ili 2-3 bjelanjka
-posni sir i neko povrce, ili saka orasastih plodova
-meso (piletina, puretina, riba ili sl.) + riza, ili sl.
-u skoli mozes pijesti sendvic ( npr. razeni/integralni
kruh, dimcek/pileca prsa u ovitku, neko povrce)
-za veceru mozes pojesti ostatak od rucka
-prije spavanja pojedes posni sir i kikiriki ili nesto tako

uglavnom, trebao bi jesti 6-7 manjih obroka na dan, a ne
2-3 pa se u njima prejest
Back to Top
GymRookie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GymRookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2011 at 23:24
  Da ne otvaram novu temu bumpat cu ovu :)

Zanima me koji su nedostatci vježbanja ujutro?

Ustajem svaki dan u 06:00h i nemam nikakvih obveza do šš:00h pa sam mislio ubaciti teretanu u to vrijeme (od recimo 08:30h do š0:00h). Pa da ponovim pitanje jel ima neki veliki nedostatak vježbanja ujutro (znam da nije dobro odmah nakon ustajanja vježbati zbog "vode" među kralješcima)? Poslije podne i predevecer nemam vremena (dakle od šš:00h do 20:00h) pa je zbog toga ujutro :)

Eto hvala na odgovorima :)
...he who dares, wins...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 08:45
Ako je to jedino vrijeme kad možeš, bolje je da vježbaš nego nevježbaš... ima poznatih trenera koji trenirali u po 5 ujutro...

ništa ne brini, samo eventualno tako sacekaj poslje budeđnja 2 - 2 i pol sata da se CNS razbudi kako spada i to je to
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.