New Posts New Posts RSS Feed - Eii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Eii

 Post Reply Post Reply
Author
ZRajic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZRajic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Eii
    Posted: 30 Studeni 2010 at 16:23
Pozdrav svima, ja sam Zorana iz Zagreba sam. Imam 23 godine, i bavim se nezahvalnim zanimanjem.
Trenirala sam razlicite sportove, a ono sto dan danas prakticiram je tenis, latino - americki plesovi i pilates.
Imam jedan problem, mozda se to nekima nebi cinio ali meni definitivno je postao teret.
Premršavam sam i želim se udebljati. Pokušala sam na razne nacine ali nije lako i ne ide mi baš od ruke.
Voljela bi više saznati o tome, i ako mi netko može pomoci bilo kakvim savjetom.

I naravno jedna velika pohvala za stranicu koju sam slucajno otvorila. U potpunosti sam oduševljena.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 16:27
 slobodno se ukljuci u teme na forumu.a kako se udebljat. unosit vise kcal nego sta je potrebno mozes izracunat bazalni metabolizan i unosit 500kcal vise nego je potrebno i kroz par miseci bi tribala dobit par kila. prehrana nek bude sta kvalitetnija. mozes ti i hamburgerima i pizzama al nije to to
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 17:27
da nadodam na zmaja - izracunaj bazalni metabolizam, PRIDODAJ DNEVNE AKTIVNOSTI i na to unesi 500kcal vise (najbolje iz UH), a P neka bude konstantan.
Back to Top
ZRajic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZRajic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2010 at 14:06
Hvala Vam puno !
Poturudit cu se i javiti rezultate :))
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2010 at 09:41
  dobro došla
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.