New Posts New Posts RSS Feed - salo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

salo

 Post Reply Post Reply
Author
lyoto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lyoto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: salo
    Posted: 29 Studeni 2010 at 14:59
bok ja sam dario, imam problema sa salom u podrucju kukova i donjeg dijela trbuha... trenirao sam tajlandski boks i bez primjene bilo kakve nisam imao tih problema, sad idem redovito svaki dan u teretanu i rezultati ostalih dijelova su pomalo vidljiva ali imam samo taj problem kako skinut salo
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 15:55
bok i tebi, baci se na citanje foruma, sastavi si neki
jelovnik i program treninga, pa postaj na forum, netko ce ti
reci sto valja a sto ne
prvenstveno se baci na citanje ovoga:
https://www.fitness.com.hr/forum/forum_topics.asp?
FID=23
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 16:38
Prehrana i samo prehrana..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 18:50
 nije prehrana i samo prehrana. nego prehrana i kvalitetni trening.ako oces masu onda ces morat pricekat na skidanje sala,a ako oces gubit salo gubit ces pamalo sa svih mista
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 21:15
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 nije prehrana i samo prehrana. nego prehrana i kvalitetni trening.ako oces masu onda ces morat pricekat na skidanje sala,a ako oces gubit salo gubit ces pamalo sa svih mista


Na pocetku ce dobivati miš. masu i gubit salo istovremeno. Može racunati na nekih 2-3 pocetna mjeseca dok se tijelo i živcani sustav još privikavaju na nagle promijene.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 22:35

nije neki neaktivan lik.ocito je vec naviknut na rad,a nevirujen da ce neki bitniji pomak po pitanju gubljenja sala i dobivanja misica istovremeno osjetit

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.