New Posts New Posts RSS Feed - Jay Cutler - shake poslije treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jay Cutler - shake poslije treninga

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jay Cutler - shake poslije treninga
    Posted: 16 Studeni 2010 at 17:08
Jay je tijekom godina svoju dijetu doveo do savršenstva, pa bi nas mogao zacuditi ovaj neobican shake, koji konzumira neposredno nakon treninga.



Cutler kaže: "Vrlo sam rigorozan što se tice moje dijete tokom cijele godine, ali nakon što završim trening nagradim se ovim neobicnim shake-om. Uzmem oko 2.5 dcl Coca-Cole i 3 mjerice whey proteina sa okusom vanilije, te ih promješam u zdjelici. Tome dodam zdrobljeni led, te sve zajedno jedem sa žlicom kao juhu.!"

Upitan je li zabrinut zbog fruktoze iz Cole (fruktoza se lakše konvertira u masti za razliku od glukoze i dekstroze) Cutler odgovara: "Ne, ne brinem zbog fruktoze, jer je ta kolicina zanemariva za covjeka moje velicine, a dobro dođe za obnavljanje potrošenog glikogena iz mišica i jetre nakon treninga!".

Jay pazi da ne vara kod ostalih obroka koje unosi tokom dana, tako da ovaj shake ne samo da je nagrada za dobro obavljen trening, nego i dopuna energijom za slijedeci!.

Sastojci:

    * 2.5 dcl Coca-Cole
    * 3.5 dcl zdrobljenog leda
    * 3 mjerice whey-a sa okusom vanilije

Zaista zanimljivi shake..



Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 21:53
Mene samo zanima kako je on uspio zamješat whey s coca colom, ja sam jednom pokušao i sve je otišlo po kuhinji 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 00:15
 Ak velis da je nemoguce onda baca patke, zeli sabotirak konkurenciju ko Davor
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:32
 3 mjerice wheya, a kad san ja reka da je roni pija shakeove od š00gr wheya niko nije virova,jer kao nemoze se vise od 30gr wheya apsorbirat,samo sve manje nekako virujen u to jer za ovakve grdosije 30gr wheya je nista
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:39
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 3 mjerice wheya, a kad san ja reka da je roni pija shakeove od š00gr wheya niko nije virova,jer kao nemoze se vise od 30gr wheya apsorbirat,samo sve manje nekako virujen u to jer za ovakve grdosije 30gr wheya je nista


+ što su te grdosije na 2 grama tjedno pa im nije problem apsorbirat tih š00g wheya. U slucaju jednog naturalca, pola od tih š00g bi završilo u wc školjki
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:40
Ja isto citam sve vise da se moze, mislim glupo je i neznam
zakaj se nebi moglo...mislim da sam citao da samo
apsorpcija i ugradnja traje duze posto tijelo mora vecu
kolicinu preradit, a to zvuci samo kao plus.
Ali to kaj Soner veli, njemu treba jos duplo i moze
potegnut tolko radi kemije, ali mislim da i nama obicnima
se 40-50 grama bi trebalo i moglo iskoristiti........no ko
bu ga znal

Edited by The Phoenix
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:44
 a ja koristin 30gr ionako,samo nevidin zasto nebi moglo vise,cak san negdi procita da je to zabluda da nemoze vise od tog
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:47
Tih š00g wheya bi moglo proci u slucaju da se konzumira nešto kao preWM/DWM/PWM, znaci podijeliti tih š00g na tri shakea. I da bi tih š00g wheya otišlo na mjesto gdje treba otic (znaci za krpanje mišica a ne u glikogen) trebalo bi uz to uzet još 200-tinjak g glukoze (što nije baš mala stvar). I tih 200-tinjak g glukoze bi vjerovatno jednom endomorfu bilo previše (još k tome ako ima loš IS, ima instant riješenje za debljanje).


Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:50
A ja roknem malo više, better safe than sorry kak veli
poslovica
Ako ga jedem u međuobroku neki kazein sa zobenima ili
ujutro onda sam bliže tih 30 g,ili meso il neki izvor p
onda prek dana onda sam između tih 30-40g jer mi je skupo
mesine više jest od toga, al poslje treninga sam između 40
i 50 grama

Edited by The Phoenix
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:54
Ma meso, posni sir i cijela jaja možeš jest više od 30g P po obroku, uzmi u obzir da se kazein probavlja nekih 5h, isto tako i meso, kod jaja žumanjci uspore apsorbciju. Ono što sam htio reci je to da je whey relativno brzi izvor P (kažem relativno brz jer mu treba nekih 2 h za aps. izolat se nešto brže apsorbira). A ako ceš jest whey s nekim izvorom masti ili sa složenim ugh, e tu vec možeš utrpat 50-60 g wheya 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 20:56
30 grama je po satu, a whey se resorbira duže od toga, oko 2 - 3 sata
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.