New Posts New Posts RSS Feed - Fitness patike?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitness patike?

 Post Reply Post Reply
Author
zana.xy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zana.xy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitness patike?
    Posted: 12 Studeni 2010 at 15:41
  ... cudnog đona... Slušam mišljenje strucnjaka? Ucinkovite? Prevara?
Hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2010 at 15:48
Ti pitaš za mišljenje na određene tenisice ili tražiš sugestije? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2011 at 13:46
  ja sam sebe pocastila sa reebok easy tone!
one izgledaju potpuno normalno,nemaju onaj polukruzni djon i mogu da vam kazem da ja u zivotu nista udobnije na nogama nisam imala!
uzela sam crne kozne za jesen/zimu.planirala sam sad s proljeca da uzmem i platnene za proljece/ljeto,ali vidim da imaju sad i sandale u ponudi koje su duplo jeftinije od patika,pa cu najvjerovarnije da uzmem njih,a s ovim koje imam se i preko proljeca "prosvercam" jer š20 eura nije bas mala cifra,sandale kostaju 70......ali pogledat cu ja negdje na netu ako naletim na neku rasprodaju ili snizenje mozda krajem ljeta...sad cim otopli i sve navrat i na nos navali da skida visak do sezone kupanja podignu i ovi svoje cjene.



http://www.reebok.com/de/search?t=easytone&x=0&y=0&a mp;cm_mmc=google-_-Germany_Reebok_EasyTone-_-EasyTone-_-reeb ok_easytone

ja sam svoje narucila odavde i citavu trudnocu nisam nista drugo obula.......i ubuduce,dajem lovu radje za nesto ovako,udobno i kvalitetno nego za petore cipele koje 3 puta obucem i zaturim u ormar
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.