New Posts New Posts RSS Feed - Jiu jitsu+nabijanje mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jiu jitsu+nabijanje mase

 Post Reply Post Reply
Author
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jiu jitsu+nabijanje mase
    Posted: 22 Listopad 2010 at 21:13
  Ljudi eto odlucio sam se baviti brazilskim jiu jiutsuom,zasada necu ici u teratanu (a možda za koji mjesec krenem,ali samo se želim okušati u ovome),u ponedjeljak krecem trenirat,imam 3 treniga tjedno,pa bih vas zamolio da mi pomognete u nabijanju mišicne mase. Koje dodatke prehrani da koristim i kada?
stipo...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 21:57
  Tesko ce ti ici sport sa strane i nabijanje misicne mase, odnosno rekao si da neces ic u teretanu tako da zaboravi nabijanje misicne mase bez toga.
A za nabijanje mase samo jesti, jesti i jesti, dodaci prehrani su upravo to kak se i zove, nekaj s cim ces samo popunit rupe, od njih nebus nabil masu.I teretana naravno uz to jelo.
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 22:14
  Razumijem,ali šta da koristim od dodataka?jer nije Bjj za bacit,trenizi su žestoki da oci od njih ispadaju
stipo...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 22:28
  bjj nije za bacit ak se oces posorat i nekog hiti na pod i sfrkat, to naravno nije za bacit, ali za nabijanje misicne mase zaboravi.........trenionzi su zestoki ali ne u tom smislu za nabijanje misicne mase, vise izdrzljivost, specificna snaga, previse je to rada i potorsnje da bi se nabijala misicna masa........mozes se ti zjacat i dobit nekaj, al to nemres nazvat nabijanje misicne mase jer to jedino mozes u teretani.
Bavio sam se š2 god borilackim sportovima i nisam nikad vidio nikog nabildanog punog misica od bavljenja samo borilackim sportom.....mozes bit izdefiniran, zilav i imat one kak mi to zovemo "ciganske mišice" ali masu zaboravi
Od dodataka.......pa zapravo ovisi kak se hranis, ako ti hrana nije sređena opcenito nikakvi suplementi ti nece pomici posto vec falis u najbitnijoj stvari.......a ako ju imas sredjenu onda je to klasika, multici, c vitamin, whey, grozdjani i riblje ulje .........
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2010 at 12:49
Haha..ok,ali moram odradit tjelesni za faks na Bjj i moram skupit novaca za teretanu (ovo mi je besplatno,a i imam ciijelu opremu)a znaš kakve su cijene teretana u Zg-u,pa..volio bih ja ici u teretanu i ici cu (ali moram cekat još malo,recimo u periodu od 2mj da cu krenit,što može znaciti sljedeci tjedan ili za 2mj)..a što se tice moje prehrane,recimo da je ok,informirao sam se dosta o tome,pa tako nastojim i jesti..ali bar dok idem na Bjj da mogu odma poslije treniga nahranit tijelo shakeom (pa makar i dobio ciganske mišice) ...a sad me TOcNO (imaj malo razumijevanja za to,ipak sam ja još laik za to) zanima osim proteina poslije treniga,što još da uzimam?
btw. vidio sam neke dodatke prehrani iz dm-a, cijene su povoljnije, ali nekako se bojim da je to neko "kinesko brašno" Pa moram vas pitat koji se razumijete u to,što kako i kada? A što se tice Bjj,to je neko privremeno riješenje dok ne krenem u tertanu (ponavljam period od 2mj)
Hvala!
stipo...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2010 at 22:09
  Ma nije ti bjj uopce  loš ak se hoceš bavit time, jedino ak ti je cilj pumpanje, mišici, masa onda to nije za to.......
Pa poslje treninga popi shake , whey sa grožđanim šecerom iz dm-a, drugo ti stvarno ne treba za poslje treninga, ostatak novca ulozis u hranu, c vitamin, multic, i riblj eulje .......oni dodaci iz dm-a, njih zaobiđi, to nije cisti whey, i sve je to kolko sam upoznat puno šecera i gluposti......
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 00:20
  Aha,tako cu i uraditi..jednu žlicu tog šecera stavim u shake?multic,to su kao multivitamini ili?a cemu služi riblje ulje i kada da ga pijem?
Kažem ti da cu uskoro krenit u teretanu (znam i sam da tamo mišici jedino mogu rast) a ovo je privremeno rješenja,bolje to,nego da sjedim pred tv-om i cekam kada da krenem u teretanu
stipo...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 01:23
Naravno, bilo koji sport je dobar i tijelo ce ti izgledat
bolje od bilo kojeg sporta.........naravno ak se radi kak
spada
Grožđanog ide više u shake, recimo 2:š omjer šecer/proteini
znaci mjerica whey-a, 2 šecera..........multici su
multivitamini da, riblje ulje.......malo zguglaj kaj se
ribljeg tice, ali najkrace receno jedan od najboljih izvora
masti , a trebaju ti u prehrani po mogucnosti takve
(riblje, maslinovo, orasati plodovi itd.....) uzimas ih u
vecernjim obrocima u kombinaciji sa proteinima, dakle prije
spavanja

Edited by The Phoenix
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 14:31
  Lijepo,eto sve mi je sad jasno,pa cu tako i radit
jel onda proteine posle treniga i prije spavanja (znaci 2puta dnevno) ili sam nešto krivo shvatio?
Hvala kolega! I mislim da bi to bilo sve,ako budem još šta trebao,ja pitam
stipo...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 22:20
  Mislim da nisam napisao 2x dnevno.....nije da nemres popit i navecer, ali radje si navecer pojedi posnog sira sa mastima....biraj izvor, orasati plodovi, riblje, maslinovo uje..... whey ti navecer nebu bas koristio jer se puno brze razgradi u tijelu , a zelja ti je dok spavas da ti tijelo sto duze bude opskrbljeno hranjivim tvarima, tak da sireka i ulja i to je to....
Back to Top
belay View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 22:39
  Ok,a cuj baš za masti..ipak sam student i hranim se u menzi,pa
stipo...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.