New Posts New Posts RSS Feed - UH vs proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

UH vs proteini

 Post Reply Post Reply
Author
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: UH vs proteini
    Posted: 10 Listopad 2010 at 19:32
ovako..imam problem(ako se to može tako nazvati..)..naime,zdravo se hranim i pokušavam se vodit "pravilom" da ujutro jedem više UH,kroz dan kombiniram a prema veceri se orijentiram na proteine,bla bla bla..e sad,vrlo al zaista vrlo cesto osjecam da mi proteinska vecera jednostavno ne paše i da bi umjesto piletine i povrca ubila za recimo zdjelicu zobenih sa žlicom meda,i taj je osjecaj stvarno jak i ide mi na živce..ili pojedem piletinu al sam i dalje ili za kratko vrime opet gladna..evo to mi se dogodilo i danas..šta vi mislite o tome?u cemu je stvar?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 19:54
  nemoras nuzno jest piletinu, pojedi jaja, posni sir, ribu kao izvor proteina, u ovom slucaju cijela jaja su potpuni obrok proteini + masti, dodaš salatu i evo super vecerice ....a griješiš jer jedeš same proteine koji sami po sebi isto nisu obrok, kada ih ne jedeš sa ugljikohidratima onda proteine kombiniraš sa mastima tako da imaš potpuni obrok i kalorijski daleko bogatiji nego samo nešto piletine, od tog je normalno da si gladna jer to je to oko š60 kalorija samo ako pojedeš 200g pilecih prsa recimo
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 20:22
jedem ja UH,itekako tokom dana..ujutro posebno,za rucak recimo uz meso uvik povrce te riža,tjestenina,kuhani krumpir i sl,tu su i međuobroci..slažem se,ne mora biti uvik piletina,i nije,kombiniram ja..al uglavnom mi više paše mljecni obrok,bogat UH..i ne mogu si pomoc..ne znam jel još tko ima sl. problem..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 20:29
  Neznam dal si skuzila kaj sam napisao, ok je da jedeš Uh tokom dana uz obroke sa proteinima, nego ove kasnije obroke kak si napisala ispada da jedeš samo proteine i to je to.
U te obroke ubaci masti  da imaš obrok proteini + masti, a ne proteine same, tako neceš biti gladna tolko, a i proteini sami po sebi nisu full obrok, a da ne govorimo da trebaš unositi i masti
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 21:23
jasno mi je šta si htio reci..ne jedem same proteine,ti si krivo shvatio, ..koje masti mi evo preporucuješ uz proteine za veceru?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 21:25
Orasasti plodovi..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 21:31
Originally posted by anne5 anne5 wrote:

jasno mi je šta si htio reci..ne jedem same proteine,ti si krivo shvatio, ..koje masti mi evo preporucuješ uz proteine za veceru?


Znaci ipak si do sad jela masti uz proteine navecer?
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 21:54
ne..zato sam te i pitala koje masti mi preporucuješ pa da isprobam...
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 21:55
šta još osim jaja?pojest piletinu i grickat orašaste plodove..?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 21:58

Originally posted by anne5 anne5 wrote:

ne..zato sam te i pitala koje masti mi preporucuješ pa da isprobam...
 

pa onda te feniks nije uopce krivo shvatio nego je u pravu. citaj s više razumijevanja što decko piše.

I ima svugdje po forumu napisano koje masti se jedu. Proteini i povrce je ok ali nedostaju ili masti ili ugljikohidrati, tako da nema UH vs P vec bih prije rekao UH vs M.

 

Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 22:24
..nije lako ovako komunicirati..istina,nisam do sada pokušala sa komb. proteini i masti al nikad ne jedem samo proteine kako je feniks mislio..greška u izražavanju
probat cu ovako pa cemo vidit!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.