New Posts New Posts RSS Feed - Whey protein - koji pijete trenutno?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey protein - koji pijete trenutno?

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2010 at 01:05
 taman danas mi dosla posiljak od lika s fejsa. je da je umisto wheya od banane kako san narucija dosa unflavoured, al eto sta je tu je. i da ne zaboravin 4 boce omege.
Back to Top
Dadinho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dadinho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2010 at 16:30
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 <SPAN =bold>dadinho0007, vratit ce ti lovu sigurno kao što je i drugima vracao ako bi nešto pošlo po zlu ili bi se duže cekalo ili ako uplatiš više nego što treba itd.</SPAN>

ma ne bojim se za ja lovu, žao mi je jeftinih(a dobrih) proteina i omege3...     
sad sam narucio omegu3 iz USA u tekucini(Carlson) pa sam skoro duplo skuplje prošao(zobg skupe dostave) nego što bi preko lika s fejsa za myprotein...   
Back to Top
Dadinho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dadinho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2010 at 16:32
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 taman danas mi dosla posiljak od lika s fejsa. je da je umisto wheya od banane kako san narucija dosa unflavoured, al eto sta je tu je. i da ne zaboravin 4 boce omege.


uhvatio si zadnji vlak...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.