New Posts New Posts RSS Feed - Vaše mišljenje o ovoj suplementaciji ? :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaše mišljenje o ovoj suplementaciji ? :D

 Post Reply Post Reply
Author
875976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 875976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vaše mišljenje o ovoj suplementaciji ? :D
    Posted: 25 Rujan 2010 at 21:30
  Kao što rekoh pocetnik sam pa želim da koristim dobru suplementaciju isplanirao sam to sa ovim prozvodima pa neznam koliko je to kvalitetno i korisno ili neko ima nekakav kvalitetniji predlog....

 Animal Pak - http://www.ventausa.com/theproducts.cfm?master=5445owner=695
                                                 +
 Ultra Whey Pro  - http://sportix.ba/index.php?str=shop&kat=sportska-ishran a&pod=proteini#pocetak
                                                 +
 Natural Wealth BCAA -
                                                 +
 Dekstroza

 
 Da li je ovo dovoljno od suplementacije za pocetnike ili bi vi nešto dodali ili mijenjali ?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2010 at 21:44
Animal pak ti ne treba, BCAA može proc ako imaš viška love

Ono šta ti treba je whey i dextroza, ostatak para uloži u hranu i napredovat ceš bolje nego da se natrpavaš nepotrebnom suplementacijom 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
875976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 875976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2010 at 21:59
  Nemam viška love ;) , ali lovu skupljam vec duže vrijeme da se obezbjedim suplementacijom  ;) Hvala

 
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2010 at 22:26
Zato si kupi samo whey i dextrozu, suplementi nisu tolko važni za napredak, kolko je važna prehrana, taj višak novceka uloži u hranu.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 14:21
 
slažem se sa sonerom..eventualno još neke multivitamine i omegu 3... makar nisam fan tabletica

..ostalo je sve marketinška igra, samo dobro jedi i treniraj
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 15:06
  Zasto svi misle ako pocnu vjezbat, da moraju odmah bit na preparatima?? pa ako si pocetnik, tebi ce i hrana dovoljno pomoci da ojacas.. samo ti jedi puno kvalitetne hrane i to je to..

Cak pocinjem razmisljat jesu li potrebni whey i dekstroza?!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 15:43
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Cak pocinjem razmisljat jesu li potrebni whey i
dekstroza?!


Slažem se da totalni pocpetnici bi trebali prvo vježbat,
stec disciplinu i naviku vježbanja, naucit izvodit vježbe
i sredit prehranu i naucit jest 5-6 dnevno i tek onda
dodat suplemente kao dodatni boost kada se tijelo nauci
na sve ovo prije..........

A dal su potrebni whey i dekstroza........meni osobno
jesu, nemrem rec kolku ulogu imaju i kolko bi manje
napredovao, oporavljao se ili kaj ja znam kaj bez njih,
to je malo teško mjerljivo sam tak i sigurno se niti
jedan
kruti nece ni približno toliko brzo razgradit i uc u krv
i nahranit tijelo, ali potrebni su mi
zbog jednostavnosti i prakticnosti ako ništa drugo jer mi
je i onak problem spremat, kuhat i sastavljat preostale
krute obroke tokom dana tak da ovo dođe ko obrok koji
nemoram kuhat, pripremat, jednostavan je, a
ucinkovit.Poludio bi da moram još jedan smislit

Edited by The Phoenix
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 20:44
 ja na taj "problem" gledam ovako - radije cu pojest tih 500-600kcal iz PWM-a nego ih popit u tren oka  

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 23:48

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 ja na taj "problem" gledam ovako - radije cu pojest tih 500-600kcal iz PWM-a nego ih popit u tren oka  
 

lako ti je sad govorid kad se najedes mesa i rize poslin treninga,ja cu recimo radije popit iza treninga shake, a onda za jedno sat vremena kad san vec kuci pojest neki kruti P+UH obrok

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 00:16
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Zasto svi misle ako pocnu vjezbat, da moraju odmah bit na preparatima?? pa ako si pocetnik, tebi ce i hrana dovoljno pomoci da ojacas.. samo ti jedi puno kvalitetne hrane i to je to.. Cak pocinjem razmisljat jesu li potrebni whey i dekstroza?!


Istina ali ja nekako mislim da ce doticni svejedno nešto nabavit pa da bar osiguramo da ne nabavi ono totalno nepotrebno
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 12:01
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 ja na taj "problem" gledam ovako - radije cu pojest tih 500-600kcal iz PWM-a nego ih popit u tren oka  
 

lako ti je sad govorid kad se najedes mesa i rize poslin treninga,ja cu recimo radije popit iza treninga shake, a onda za jedno sat vremena kad san vec kuci pojest neki kruti P+UH obrok

 

svakako, svatko radi kako mu odgovara.

Godinama sam mislio kako pwm mora biti tekuci i da moram pit whey i dex i onda sam malo eksperimentirao i uvidio da nema bitne razlike, cak štoviše bolji mi je apetit kad pojedem nešto konkretno - cak si možeš priuštit i neki jednostavni uh il junk jer je iza treninga.

A što se tice same dekstroze, vjerojatno me napuhivala, stvarala ponekad tegobe, cak i maltodextrin, u usporedbi s klasicnim obrokom, a vjerojatno je i doprinosila (na neki cudan nacin) širenju masti na bokovima - vjerojatno previše jednostavnih uh-a u kratkom periodu koji su odlazili na moje kljucne fat pointse itd itd.

Odrađujem brutalne treninge trajanja između š i po do 2 sata i uopce ne osjecam potrebu za brzim obrokom, navika tijela

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 12:40
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 ja na taj "problem" gledam ovako - radije cu pojest tih 500-600kcal iz PWM-a nego ih popit u tren oka  
 

lako ti je sad govorid kad se najedes mesa i rize poslin treninga,ja cu recimo radije popit iza treninga shake, a onda za jedno sat vremena kad san vec kuci pojest neki kruti P+UH obrok

 

svakako, svatko radi kako mu odgovara.

Godinama sam mislio kako pwm mora biti tekuci i da moram pit whey i dex i onda sam malo eksperimentirao i uvidio da nema bitne razlike, cak štoviše bolji mi je apetit kad pojedem nešto konkretno - cak si možeš priuštit i neki jednostavni uh il junk jer je iza treninga.

A što se tice same dekstroze, vjerojatno me napuhivala, stvarala ponekad tegobe, cak i maltodextrin, u usporedbi s klasicnim obrokom, a vjerojatno je i doprinosila (na neki cudan nacin) širenju masti na bokovima - vjerojatno previše jednostavnih uh-a u kratkom periodu koji su odlazili na moje kljucne fat pointse itd itd.

Odrađujem brutalne treninge trajanja između š i po do 2 sata i uopce ne osjecam potrebu za brzim obrokom, navika tijela



Vidis, cak i ja pocinjem razmisljat da izbacim PWM i ubacim kruti obrok posto treniram u garazi, a mama mi moze pripremit obrok, tako da u roku od 5min mogu pojest nakon treninga..

Jedino sto je taj PWM tako fini
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 18:26
Pa da Davore, kad imaš mogucnosti odmah pojest nešto konkretno zašto ne! I ja tako napravim kad mogu odmah nešto pojest, a da nije tekuce.. a što se okusa tice, to je vec druga prica, pomalo sam i ovisna o tome

Mislim i ja da nema neke razlike, glavno da su uh i p u igri, drugo je sporedno.....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 23:02
Proteinski prašci su najprakticniji za dorucak i pojacavanje opcenitog proteinskog unosa
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.