New Posts New Posts RSS Feed - NEšto za sagorijevanje masnoce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

NEšto za sagorijevanje masnoce

 Post Reply Post Reply
Author
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: NEšto za sagorijevanje masnoce
    Posted: 23 Rujan 2010 at 18:07
Znaci, tribao bi neki "preparat" tj preporuku...sto da uzmem..svaki dan aktivno vježbam, trcim i sve sto ide uz to...ali i dalje imam potkože masnoce na trbuhu...ne puno ali smeta mi...piejm whey i g. šecer...sad me zanima sto da uzmem za brže i bolje sagorijevanje masnoce tj SALA :( ...nesto do nekih cca 300-400 kn...da je onako barem za misec dana dovoljna doza ako ne i za vise i di da uzmem...fala lipa... LP, Božo.
Back to Top
sposnimcute View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sposnimcute Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 19:00
https://www.fitness.com.hr/blog/Switching_into_a_higher_gear/ Best_buy_suplementi_dio_2_.aspx

suplementi za mršavljenje = bacanje novaca

svi obecavaju i nijedan ne radi, cak ni l-carnitin:


uravnotežena prehrana

š)zobene + mlijeko 0,š/ ab kultura
2)posni sir
3)pileca prsa + prilog + pola vrta od povrca (prilog forsiraš zeleno i mahunarke: mahune, grašak, grah, ponekad malo krumpira, ponekad malo integralne riže)
4)tuna / posni / jaja
5)bademi il sl.


jedi puno niskokaloricne hrane u 5-6 obroka, i baziraj se na crobnom vježbanju, najbolje trcanje, najbrže mršavljenje
ako baš želiš suplement, omega 3 ti je dobra stvar u definiciji (riblje ulje/omega 3)


samo nemoj one dijete:
jogurt ujutro, juha popodne, jogurt navecer - 300 kcal

i nemoj šparat na kalorijama, ispod š500 muškoj osobi ne smije ic...
jedeš puno, jedeš cesto, piješ 2-3l vode, trciš i zacas ce sve dolje
  

Edited by sposnimcute
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 19:42
Originally posted by Arthas Arthas wrote:

Znaci, tribao bi neki "preparat" tj preporuku...sto da uzmem..svaki dan aktivno vježbam, trcim i sve sto ide uz to...ali i dalje imam potkože masnoce na trbuhu...ne puno ali smeta mi...piejm whey i g. šecer...sad me zanima sto da uzmem za brže i bolje sagorijevanje masnoce tj SALA :( ...nesto do nekih cca 300-400 kn...da je onako barem za misec dana dovoljna doza ako ne i za vise i di da uzmem...fala lipa... LP, Božo.


Ovo sto vec pijes ti je sasim dovoljno. Mrsavljenje je jednostavan proces. Dnevni unos kalorija mora biti manji od potrosnje, znaci stalno moras biti u deficitu. Obavezan je trening za jacanje misica, najbolje ti je koristit full body trening, te nakon njega 30min crobni lakseg intenziteta, a nakon svega toga whey+grozdjani secer..

Ako ides na trcanje, trci po HIIT principu, jer klasicno dugo trcanje ti trosi misice, a time samo usporavas proces gubljenja sala.

Skini si preko torrenta knjigu "Burn the fat, feed the muscle".. ja svoju prehranu ravnam prema njoj i smrsavio sam ove godine š3kg.. a misici su ostali.. samo polako sa mrsavljenjem da ne pocnes gubit misice..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 20:28
fala i jednom i drugom...
radim vec duze vrijeme...treninge...i dobija sam velike rezultete...izgubija san š5 kg...u 6 miseci...s tim da..misici cu ostali...

u teretanu neidem ali imam bench i bucice...samo @davore ako imas vrimena porazgovarao bi s tobom na inbox o tome...

inace moja prehrana i trening...ovako ide
(vec dugo)...oko godine

PRhrana:
dorucak - zobene i mliko 0,9 ili jogurt 0,š
među obrok - voce
rucak - meso (pretežno piletina...je da je masna jer zimi se hranim u menzi jer sam na faksu ali uklanjam kožicu,a na ostalom mesu sve ono što se "mrda" :D , jako puno povrca, ponekad tjestenina ili riža, ali jako rijetko, tek toliko da se zadovoljim barem malo)
međuobrok-voce ili jogurt 0,š
vecera-pureca šunka ili prsa ispecem na maslacu i posni sir, ili samo posni sa sakom bajama



trening:
š.dan
5 min istezanje
zatim trcanje (šprint jedan krug atletskom stazom) i zatom 60 sekundi vijaca, š2 sklekova, zatom ponavljam sve samo dodam š6 dipseva, opet sve ponoviti i jos dodati š0 zgibova...opet sve ponavljanje i dodati š5 "sklopki"....to sve 3 puta bez pauza...trcanje stvarno ubijam...dajem 200 %

2. dan HIIT
istezanje 5 min, utezi znaci
sa bucicama (2 x š2 kg)
nekih cca 30 min
20 x 20 sek šprint i 40 sek lagano setanje ...s tim da pazim da je sve iznad 90 % inteziteta prvi šprint i zasnji

3.dan kao pauza...ali to mi je samo cisto 45 - 60 min trcanja na nasipu

Bija san plivac š4 godina, zadnjih pet godina plivanja san paralelno trenirao kick boxing...i nakon toga 3 godine rukomet...i kada san otisao na faks prestao san sa svim samo ovako vjezbanje..

TE omega 3 koje je najbolje kupiti i gdje i koliko ih uzimati??? fala
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 20:44

NEšTO za sagorijevanje masnoce - salica crne kave pola sata prije cardia. cardio radi ujutro nataste i to 45 min. i to hodaj, ne trci.

nema filozofije ovdje, topla voda je vec odavno otkrivena.

ljudi cesto ne vjeruju da im stvar koju svakodnevno koriste moze pomoci u sagorijevanju masti.

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 20:47

Originally posted by sposnimcute sposnimcute wrote:

jedi puno niskokaloricne hrane u 5-6 obroka, i baziraj se na crobnom vježbanju, najbolje trcanje, najbrže mršavljenje
ako baš želiš suplement, omega 3 ti je dobra stvar u definiciji (riblje ulje/omega 3)
 
 

trcanje je najgore. dolazi do velikog katabolizma, a gubis i spek i misice.

 

Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2010 at 21:23
inace i pijem cistu kavu...a sad bas da setam 45 min ujutro...pa radije cu trcati... ali skroz lagano...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 00:54

radi kaj zelis, ako su pametniji ljudi od nas shvatili da je kvalitetnije hodati, a ne trcati, slobodno im dokazi da su u krivu.

samo zapamti da nije bit definicije izgubiti kile, nego izgubiti spek uz minimalan gubitak masti. trcanje trosi misice... razmisli...

 

Edited by GajbaPive
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 01:10
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

radi kaj zelis, ako su pametniji ljudi od nas shvatili da je kvalitetnije hodati, a ne trcati, slobodno im dokazi da su u krivu.

samo zapamti da nije bit definicije izgubiti kile, nego izgubiti spek uz minimalan gubitak masti. trcanje trosi misice... razmisli...

 

 

mislin da si tija rec misica

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 02:51
 da, hvala...
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 13:00
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

[QUOTE=GajbaPive]

radi kaj zelis, ako su pametniji ljudi od nas shvatili da je kvalitetnije hodati, a ne trcati, slobodno im dokazi da su u krivu.


ei ei...nisan nista lose mislija...samo razmisljam si radije skroz lagani tempo...nego sad zimi posto studiram u zgu...smrznuti se laganom setnjom...kuzis...nisan nista lose mislija...fala na savjetu :)
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 13:24
  ovo sam nedavno procitao :

Metak u celo topi salo. Izgubite do š kg tjelesne mase dnevno uz pomoc kalibra 7.62 mm. Nazovite odmah, ponuda je ogranicena.


 

Edited by opasni
mrtav hladan
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 13:44

 


ajde procitaj moj drugi post... vjezbam stalno pazim na prehranu...pita san samo dali postoji nesto sto pripomaze...kao l-carnitin ili nesto slicno...jbte...nisan glup...netriba se izrugivati...mislim da je forum za postavljanje pitanja ne izrugivanje...

Edited by Arthas
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 15:27
  nije lagana setnja... ja hodam na traci 7km/h.
i odgovor je i dalje kava + LI cardio 45min nataste.
 u biti, bitno je da su ti otkucaji srca na 65% max (max = 220 - broj godina)


Edited by GajbaPive
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2010 at 16:25
to za kavu znam...inace uvijek pijem kavu prije bilo kakave viježbe...od kad znam za sebe pijem cistu bez secera i mlika... ok...znaci brza setnja...to ej ok... fala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.