New Posts New Posts RSS Feed - Nesto za zatezanje koze????
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nesto za zatezanje koze????

 Post Reply Post Reply
Author
Partyanerica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Travanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Partyanerica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nesto za zatezanje koze????
    Posted: 17 Svibanj 2007 at 01:34
moze jedna pomoc??????

prije sam bila dost jaka.........jbg...cokoladice coca cole itd itd...no sad sam skinula kile..ali ne jos do kraja ostalo mi  je jos oko š0 kg za skinut pa da imam idealnu tezinu..

no kozha je problem..jel ima mozda koja ok krema ili nesto a da nije skupo?????

moze preporuke? ili neki domaci recept????? hvala svimna

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2007 at 11:17

 Imas dosta tih krema u apotekama.

Znam da Vichy ima neku takvu kremu, a to ti je oko š20 kn.

Od jeftinijih varijanti imas Niveu Qš0 kremu za tijelo.

U principu ti je najbolje raditi peelinge i ici na razno razne masaze i jacuzzie.

Skupo, znam, ali zavisi sto zelis i koliko to zelis.

Back to Top
vanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2007
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2007 at 18:27
uzmi si dobru kremu za tijelo. napomena - visoka cijena ne znaci da je krema dobra. ne znam da li se ovo da nabaviti u hrvatskoj, ali Palmers FirmCocoa Butter je jako dobra krema. nadji si nekih š5-20 minuta dnevno i masiraj kremu u kozu.

rezultati nece izostati i metoda zahtjeva samo malo vremena i volje uz minimalan trosak!
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:20
@vanna, gdje si ti nabavila tu kremu?? 
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2007 at 01:32
@avantgard

ajme decko  pa imas tek š3, ne trebaju tebi nikakve kremice jer tvoja koza je jos jako mlada i tvoje pore same podmazuju kozu

koristi labello kad se ljubis na vjetru s curom i to je sve sto ti treba...

procitao sam da imas 42 kg, mislim da si malo pretjerao sa svojom dijetom, bavi se sportom i zdravo se hrani ali nemoj si unistavati organizam...ipak ne zaradjujes lovu kao manekenka, one ipak zive od svoje tanke linije

pamet u glavu i samo nastavi sa spotom, upisi se na neki ekipni sport to ce ti puno pomoci u razvoju kako fizickom tako i mentalnom
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.