New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje

 Post Reply Post Reply
Author
krki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Svibanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje
    Posted: 16 Svibanj 2007 at 19:33

Ima vec cca mjesec dana da sam poceo sa kucnim vjezbama (trbusnjaci, sklekovi itd), i kako (naravno) za skinut svo to salo ce trebat jos mjeseci, mislio sam nastavit vjezbat zajedno s ovime: http://www.encian.hr/index.php?izbor=proizvodi&id=š00 i eventualno sa: http://www.encian.hr/index.php?izbor=proizvodi&id=š08 pa me zanimaju vasa misljenja o tome, hvala.

Back to Top
krki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Svibanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 19:44

ps. sta sve preporucate za skidanje kila (trbuha masnog jel ) ako se ne ide u teretanu il fitness il sta vec?

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 22:01
cuj, ja ti se bas ne kuzim previse u to jer nisam nikad drzao nikakve dijete pa se necu mijesat u ovu temu, ali dosta cura ti ima ovdje koje imaju iskustva s dijetama i time pa nek se one ukljuce

Inace, one nekakve tablete "za dijetu" nemoj uzimat , jer to su ti cisti marketinski trikovi, ali jabucni ocat ti sigurno nije los iako neznam kako djeluje, ali to je prirodno recimo pa ne vjerujem da je lose


U svakom slucaju,

ljudi javite se i pomozite covjeku
 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 22:13
Originally posted by krki krki wrote:

ps. sta sve preporucate za skidanje kila (trbuha masnog jel ) ako se ne ide u teretanu il fitness il sta vec?



Jedino sto ti treba je crobni trening (ako ne zelis ici u teretanu) - znaci kombiniraj trcanje i plivanje (ako imas dovoljno slobodnog vremena) i jedi zdravu i kvalitetnu prehranu. Smanji unos UH, povecaj unos kvalitetnih bjelancevina.

Ali svakako preporucam i posjet teretani.

A sto se dodataka prehrani tice -> jer vidim da je tema pod tematikom 'dodaci prehrani' -> probaj sa L-Carnitinom (nekima djeluje a nekima ne).

Nikad nisam cuo da je netko uz pomoc Encian proizvoda smrsavio.

  

Edited by Mr G.
Back to Top
krki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Svibanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 22:19

No ok, za trcat uvik ima vremena al za plivat  

Sto se tice zdrave/kvalitetne prehrane, a je***a, tolko toga procitas da vise ni sam neznam sta je a sta nije zdravo .. ukratko izbacio sam kruh/slatkise/masnu hranu iz prehrane..

A fkors, kolko god glupo/pickasto zvucalo u teretanu neidem posto mi je bezveze solo ic.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 22:20
Ja sam mislio da pitas samo u vezi prehrane, a u vezi treninga ti je sad mr.g rekao  

Edited by Ive_ri
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 15:44
Originally posted by krki krki wrote:

ps. sta sve preporucate za skidanje kila (trbuha masnog jel ) ako se ne ide u teretanu il fitness il sta vec?

 

E pa sad!

Uzmes izolirku i zaljepis si usta na par mjeseci!

Kako ti to mislis - fiiiino si se potrudio da ih dobijes, a ne bi napravio nista da ih skines? Kad otkrijes magicnu formulu, podijeli je sa svijetom.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:11


Da, bas ono mislis da ces u mjesec - dva skinuti ono sta si nakupljao godinama, e to ti ide malo teze prijatelju, morat ces malo promijenit stil zivota, pa ce bit bolje

I nemoj se  previse oslanjat na te tablete, mora ti bit jasno da su trening i kvalitetna prehrana puno vazniji
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:18
e i ne zaboravi redovito i sto cesce jesti po malo jer ako jedes dva puta na dan tijelo se od toga "brani" talozenjem cega drugog nego masnih naslaga ;) 
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:19
Da, to je vec jedno tisucu puta receno na ovom forumu , tako da je to vec vjerojatno negdje procitao 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.