New Posts New Posts RSS Feed - pomoc za pocetak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc za pocetak

 Post Reply Post Reply
Author
arminkun View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminkun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc za pocetak
    Posted: 16 Rujan 2010 at 14:04
  ugl kao sto sam naslov kaze treba pomoc za pocetak vjezbanja.
Imam š9 god. š85 cm i 72 kg.
puno sam po forumu citao o prehrani, treninzima, o tome kako je važno unositi vise kalorija nego sto se trose za dobivanje mase itd. Ja bih htjeo poceti sa treninzima ali neznam kako ni sta koliko puta tjedno, koje vjezbe raditi i koje dodatke prehrani uzimati. Moj je cilj za sad da dobijem na masi i znam da je potrebno dosta rada i truda  da bi se povecala misicna masa ali sam zato stavio ovdje post radije nego da sam na svoju ruku krenuo trenirati i odmah sve zeznu.
eto puno hvala svima koji stave reply i neki odgovor :)
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2010 at 14:29
evo da ne pišem ponovno jedu te istu stvar:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:



Također, kako ti Davor kaže, krcaj se kvalitetnim ugljikohidratima, brdom proteina i nešto mastiju radi hormonalne slike itd. 3 velika i obilata obroka+ umjerena kolicina povrca (nemoj pretjerivat jer ti velika kolicina vlakana dodatno ubrzava metabolizam a to ti ne treba).

Javi se za 5-6 mjeseci s rezultatima



+ trening, neki split, trodnevni, probaj GVT, po meni najbolji i najjednostavniji split trening
Rijeąeno na PM.
Back to Top
arminkun View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminkun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2010 at 15:30
  hvala ti, i da bi mi mogao mozda dati neki link za takav trening jer se jos ne kuzim previse u to sve jer tek pocinjem :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2010 at 16:04
Upisi u google german volume training..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
arminkun View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminkun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2010 at 17:51
  vidio sam na nctu daj e to trening od 5 dana i da se stalno ponavljaju ali problem je sto sam ogranicen jer vjezbam u teretani pa onda tako ako pocnem prvi 5 dana u pon, vec u sub moram ispocetka novih 5 dana a problem je sto mi teretana ne radi nedjeljom :P
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 00:11

 nema veze sta neradi nedjeljon. evo ti primjer

pon. prsa ledja

uto.noge,core

sri. nista

cet.ruke i ramena

pet. nist

sub.prsa ledja

ned.nista

pon. noge, core

utoruke,ramena

sri.nista

i tako stalno.nije bitno jeli nedilja ili ne bitno je da u 5 dana odradis 3 treninga a da nebudu sva 3 zaredon oce li to bit 2 pa odmor pa š ili š pa odmor pa 2 je nebitno

Back to Top
arminkun View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminkun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 11:36
  super hvala :D
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 15:39
Nadam se da ti ne treba napominjat da u tom programu nema biceps kurlova i triceps vježbica na sajlama. GVT se sastoji samo od osnovnih vježbi, nikakve izolacije ne dolaze u obzir, samo napominjem
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 15:57

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Nadam se da ti ne treba napominjat da u tom programu nema biceps kurlova i triceps vježbica na sajlama. GVT se sastoji samo od osnovnih vježbi, nikakve izolacije ne dolaze u obzir, samo napominjem
 

ma ako je upisa u google sigurno ce nac cili primjer programa

Back to Top
arminkun View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminkun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 09:52
  da nasao sam vec :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.