New Posts New Posts RSS Feed - š0to dnevna pauza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

š0to dnevna pauza

 Post Reply Post Reply
Author
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: š0to dnevna pauza
    Posted: 22 Kolovoz 2010 at 21:20

 U zadnje vrijeme osjecam dosta simptoma pretreniranosti... umor, malaksalost, slaba volja za treningom i pored toga, pocela su me bolit ledja i ramena... treniram vec godinu i 4mjeseca, nisam radio nikako pauzu, trening je svako 2 dana. Sada planiram uradit š0tak dana pauzu od dizanja tegova, samo kardio da radim, trcanje i eventuelno body trening tipa cucnjeva,zgibova,trbusnjaka,sklekova i sl. Pa ako moze koji savjet, cime da se bavim tokom pauze, bojim se da ne opadnem sa misicnim tonusom...

Pa moze par savjeta, vjezbi i aktivnosti za ovo vrijeme pauze od guranja zeljeza

Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2010 at 21:22
U š0 dana sigurno neceš izgubiti puno.
cesto kada sam uzimao neku pauzu, pazio sam iskljucivo na prehranu i još sam narastao u tom periodu bez treninga.

Preporucam totalnu pauzu bez treninga, i onda nakon tih š0tak dana pauze opet upri jako u trening..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2010 at 23:10

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

U š0 dana sigurno neceš izgubiti puno.
cesto kada sam uzimao neku pauzu, pazio sam iskljucivo na prehranu i još sam narastao u tom periodu bez treninga.

Preporucam totalnu pauzu bez treninga, i onda nakon tih š0tak dana pauze opet upri jako u trening..
 

ima san ozljedu i pauzira 2 tjedna,sve isto ostalo

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2010 at 00:31
Originally posted by BorG BorG wrote:

 U zadnje vrijeme osjecam dosta simptoma pretreniranosti... umor, malaksalost, slaba volja za treningom i pored toga, pocela su me bolit ledja i ramena... treniram vec godinu i 4mjeseca, nisam radio nikako pauzu, trening je svako 2 dana. Sada planiram uradit š0tak dana pauzu od dizanja tegova, samo kardio da radim, trcanje i eventuelno body trening tipa cucnjeva,zgibova,trbusnjaka,sklekova i sl. Pa ako moze koji savjet, cime da se bavim tokom pauze, bojim se da ne opadnem sa misicnim tonusom...

Pa moze par savjeta, vjezbi i aktivnosti za ovo vrijeme pauze od guranja zeljeza

 

Uzmi si tjedan dana, bit ce dovoljno, ako si iskusniji, možeš cak i nastaviti s teretanom ali odraditi onda deload - smanjiti intenzitet i volumen treninga.

Kardio zaboravi tih tjedan dana i bilo koji veci fizicki napor. Pojacaj obroke, može i junk tu i tamo. Ranije na spavanje. Bodyweight trening i da i ne, ovisi o tebi kako ceš se osjecati.

Strah od propadanja mišica ti je neopravdan, prvo jer ih nisi toliko brzo niti dobio a drugo jer ako si stvarno pretreniran, tijelu ce to još cak i dobro doci.

Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 01:06
 e hvala, bojao sam se da cu imati problema sa gubljenjem misica i sa ponovnim povratkom u teretanu... i da, jos samo jedno pitanje, sto se tice kreatina, da li da i s njim pauziram ovih š0tak dana, ili da njeg nastavim uzimat bez obzira na trening? 
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.