New Posts New Posts RSS Feed - Bucice - što da radim s njima?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bucice - što da radim s njima?

 Post Reply Post Reply
Author
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bucice - što da radim s njima?
    Posted: 19 Kolovoz 2010 at 22:53
 imam 2 pitanja  evo prvo danas sam kupio bucicu  sa dodatcima imam š.25 2.25. 0.75 i al sve duple i kad sve stanes dodje negdje š5 kilograma eh sad kakav trening da sebi napravim totalno sam ne upucen kojim danom ledja kojim prsa biceps triceps
ne namjeravam da idem u teretanu ako se mogu raditi ledja triceps biceps sa jednom bucicom mozel mi ko pokqazati kakve su to vjezbe i kolko svaku vjezbu raditi vremenski...
2 pitanje prije godinu dana najmanje sam igro fudbala i neznam sta je bilo kad sam dosao kuci bolilo me je i nisam igro ima puno fudbala od tad nemogu potrcati e sad neznam sto je to jesul popucali ligamenti istegli se neznam sta da radim vishe ili mi se razvija noga kosto mi drug kaze eo zelim strucno misljenje hvalla cao :)
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 14:08
Tema je premještena u pocetnicki podforum.

BTw. pred tobom je biblija o vježbanju (cijeli fitness.com.hr web i forum), stoga bih te zamolio da malo posvetiš svog vremena edukaciji odnosno citanju postojecih clanaka i tema na forumu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 14:18
 pa odi kod doktora ba... ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.