New Posts New Posts RSS Feed - Bedra?!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bedra?!

 Post Reply Post Reply
Author
mala22 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bedra?!
    Posted: 24 Travanj 2007 at 01:02

 Idem u teretanu nesto vise od pol godine. Izgubila sam nesto kila, ucvrstila se i tako to, ALI moja bedra se uzasno sporo smanjuju... Grudi su mi se smanjile, struk, trbuh, bokovi za nekih 5-6cm, a bedra za 2cm... Poprilicno su ogromna obzirom na ostatak tijela, ima li neko rijesenje??

Vjezbam cetiri do pet puta tjedno, crobne vjezbe po sat vremena, ancrobne po 30-40min..

HELP!!!

Back to Top
mala View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2007
Location: Cyprus
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2007 at 14:10

 Mene isto muce bedra, to se nekako najsporije topi, a i ciljane vjezbe mi bas ne pomazu previse.

I ja trazim help po tom pitanju! Istina, radim uredski posao, sigurno sjedim 5 sati dnevno, pa je to vjerojatno zbog toga, ali svejedno bi voljela vidjeti kako se nogice suzavaju...

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2007 at 16:55

 Cure, takva nam je sudbina. I meni se bedra zadnja srede, a prva zdebljaju, ali to je jednostavno u gradji tijela, tzv. majcinski tip gradje.

Ciljane vjezbe + crobno mi je najvise pomoglo kad sam zadnji put bas mrsavila. Sad samo odrzavam, ali i dalje me nakon Bozica i Uskrsa prvo na bedrima stiscu hlace

Mislim da je bolje ovako, nego kad se sve oko struka skuplja. Vizualno zena izgleda mrsavije kad ima tanji struk i gornji dio tijela, a jaca bedra, nego kad ima slaufeke i jace ruke.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2007 at 22:24

 Bez obzira koliko ti vjezbas, moras zapamtiti da je genitka ta koja odreduje kako ces ti izgledati.

Kad sam imala 47 kg, ja sam i dalje imala bedra. Hm, i danas kad kupujem hlace tesko pronalazim broj jer sve koje su mi dobre u nogama, pjesu oko struka....

Ciljanim vjezbama takoder neces smanjiti bedra nego ojacati.

Moj prijedlog - pomiri se s cinjenicom da si ZENA i uzivaj u zenskim oblinama. Treniraj, a kad se skines na plazi i pokazes utegnute noge, svi se poluditi! Znam, provjereno!

Back to Top
Tomi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tomi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 21:09
Možda imate mišicava i jaka bedra na kojim nema toliko mnogo sala?
A ako je suprotno,strpljenja samo :)
Shut up and SQUAT!
Back to Top
FrankGarza View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2015
Location: United states
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FrankGarza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2015 at 12:09
Kad sam se također mučio natkoljenicama, ovaj iz nekog razloga topi posebne najsporiji, a posebne vježbe svi samo ne voditi puno.Sada sam u potrazi za vodič na ovaj problem! Točno, radi poslovni ured obavljaju, mora se svaki dan odmara nekoliko dugo vremena, a kako je gotovo sigurno razlog, ali kad sam ipak bih htio vidjeti kako su pojedine noge uži ...


http://www.northeastern.edu/     
www.test-king.com/learn-language/IELTS.htm
http://www.clarku.edu/     
http://test-king.com/cert-CCNA-Security.htm
http://www.coloradomesa.edu/
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.