New Posts New Posts RSS Feed - >>> Steroidi <<<
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

>>> Steroidi <<<

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 23:14
Originally posted by Roncha Roncha wrote:

Soner to dobro objasnjava ;) znalac
kemija u prvoj kuri napravi od covjeka ono kaj nebi
postigao nikad da trenira š00 godina jer izmjeni genetiku a
u naturalnom smislu genetiku treninzima mozemo samo
KORIGIRATI
U tome i je caka, jos vise je stvar dostupnosti kod nas
steroida, u srbiji se proizvodi testosteron ... u bosni ga
kupis u ljekarni ko da kod nas kupis septolete i otvoreno
se prica o tome tako da nije ni cudo da ljudi posezu za
tim. Svako danas bira svoj put tako da je i ovo
individualna stvar o kojoj, nazalost, pojedinci ne znaju
posljedice kad se pretjera ili rade to napamet




To i jest žalosno, steroidi su danas dostupni svakome, u svakoj teretani, pa cak i u ljekarnama u kojim bi takve stvari trebale bit "pod lokotom" su dostupne klincima. Baš sam citao malo po forumima da klinci od š5-ak godina uredno nabavljaju nolvu u ljekarnama (prodaju pricu da im brat ima gino i sl.), testo i ostalo nabave od nekog seljaka (u ovom slucaju je to lokalni diler, kojeg se vrlo lako nađe u teretani). I šta jedan takav klinac dobije? Dobije kuru za koju se nije nit malo namucio. Takve stvari bi trebale bit nedostupnije, al hebiga svijet ide u krivom smjeru :))
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 23:19
Kura napravi od tebe koliko ti sam napraviš od nje.. može skoro ništa a može svašta
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 23:27
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Kura napravi od tebe koliko ti sam napraviš od nje.. može skoro ništa a može svašta


To je to. Vidio si i sam kakvih primjera ima na onom forumu. Od propalih slucajeva do odlicno odrađenog posla
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2010 at 07:27
Sve u neku ruku razumijem... al kad mi frend kaže da na kraju "terapije" treba primit neku injekciju kao zaštitu za jetru... e tu prestaje svaka rasprava... kao... sve je to ok ali cemu onda neka zaštita za jetru ako je to zdravo!?

Stvarno ga ne kužim... starji je od mene godinu dana... još da je neki "picolovac" bilo bi mi razumljivo... ili kad mi kaže "a vidi mene koju masu imam"... a u startu je bio teži od mene skoro 30 kila... na istu visinu... moje 72 kile na njegovih š00 i malo?

U međuvremenu... ja sam uspio "nabacit" 3-4 kile a on je ostao gotovo na istoj kilaži... bez neke posebne definicije... doduše... kod njega je u pitanju bila i pretilost pomalo pa je uz steroide peglo neke dijete pa fat burnere !

Kako god... tolko je nakemijan da ga zajebavam da se bude duže raspado nego mesni narezak iz jna !
Who dares wins!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2010 at 11:49

Originally posted by Psyho Psyho wrote:


U međuvremenu... ja sam uspio "nabacit" 3-4 kile a on je ostao gotovo na istoj kilaži... bez neke posebne definicije... doduše... kod njega je u pitanju bila i pretilost pomalo pa je uz steroide peglo neke dijete pa fat burnere !
S oproštenjem, taj tvoj frend je dosta glupo postupio.

Na aas se ide s nekakvom dosegnutom natural granicom, u najbolju ruku s nižim bf-om. Još je gore što se trpao fat burnerima...kontam da je htio cistu masu, aas-om nabacit mase a fat burnerima skinit salo, f**k ne ide to tak. 

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2010 at 11:57
Yebi ga... to malo što se sam kužim u BB i "kemiju"... odnosno suplemente... to je ipak nešto drugo za razliku od "kemije"... kužim bar što ide s cim i u koje vrijeme!

A teretana di on ide je od "renomea"... bar kad je "kemijanje" u pitanju... "ogromni" decki izlaze kao na traci... to što tu i tamo kome pimpek otpadne prilikom uriniranja... manje je važno    !
Who dares wins!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.