New Posts New Posts RSS Feed - Molim pomoc i savjet fitness strucnjaka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim pomoc i savjet fitness strucnjaka

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 07:26
Originally posted by zyzys zyzys wrote:

ne, nego nisi niti citala ono što sam napisao. nisam toliko iskljuciv i ne tražim izgovore, govorim o cinjenicama i isticem na nekoliko mjesta da se usprkos svemu da riješenje postoji. Tvoj problem je problem vecine ljudi, citaš i stvaraš vlastitu poruku iz necijih rijeci, bez da pokušaš shvatiti tuđu poruku.

molio bih da se obriše tema (rasprava je valjda drugi naziv za temu i u tom smislu sam koristio rijec rasprava). Hvala unaprijed.


o kojim cinjenicama govoriš?

cinjenica je jedino da ljudi valjda traže neku carobnu formulu, a i sami znaju kako šta treba. Mislim da si savjete dobio - rekla sam ti da hodaš jer bi ti to sad bilo bolje i od trcanja, i od plivanja itd....teretanu također možeš upisat, zašto ne....orbitrek ne kupuj jer te novce možeš i pametnije iskoristit (al ako baš hoceš, kupi, bolje i to nego sjedit :) i eto ti ga, nije li odgovoreno na tvoja pitanja?

Mislim, ljudi shvatite da se apsolutno sve može nekako kombinirat samo je prvo vaša volja potrebna...a tu volju, onu pravu iskrenu, rijetko vidim u postovima ovdje..

i da, postoji rješenje...a ti ga znaš i sam

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zyzys View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zyzys Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 09:52
gym girl originalni odgovor koji sam ti napisao vjerovatno nisi procitala, jer sam ga obrisao. šetnja je samo okej i ništa više.

moj post ako ga je itko dobro procitao se odnosi na elipticni trenažer also known as orbitrek. pitao sam postoje li konkretni rezultati, znaci nekoga tko vodi fitnes centar koji zna iz prve ruke, odnosno obicnog covjeka koji je sam koristio orbitrec. I TO JE TO. znaci konretno, nakon toliko vremena toliko i toliko kila, cm, itd.

jer ponavljam internet je prepun debilnih rasprava o orbitrecu, samo još nisam naišao na pitanje da je neka cura pitala da li se može zatrudnjeti od orbitreca.

nisam tražio savjet za mršavljenje, pitao sam samo postoji li drugi nacin na koji bi mogao iskoristiti taj novac u smislu neke druge sprave umjesto orbitreka.

jedino je gym girl dala konkretan odgovor da nije za orbitrek. i super.

prehrana nije uopce toliki bad. ja se nisam udebljao do krompira i riže nego od sjedenja i stresa. moj je grijeh što sam otišao u širinu s tom temom oko hrane.

nisam uopce uvredljiv. nemam vremena za to. kada nešto ne funkcionira to se eliminira i gotovo.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 11:02

Originally posted by zyzys zyzys wrote:

gym girl originalni odgovor koji sam ti napisao vjerovatno nisi procitala, jer sam ga obrisao. šetnja je samo okej i ništa više.

moj post ako ga je itko dobro procitao se odnosi na elipticni trenažer also known as orbitrek. pitao sam postoje li konkretni rezultati, znaci nekoga tko vodi fitnes centar koji zna iz prve ruke, odnosno obicnog covjeka koji je sam koristio orbitrec. I TO JE TO. znaci konretno, nakon toliko vremena toliko i toliko kila, cm, itd. .
  

Ne možeš ocekivati da ti netko dođe i kaže "koristio sam orbitrek zadnjih 5 mjeseci i smršavio sam š5kg, opao sam š0cm u struku itd itd." jer ne možeš pripisati ucinak iskljucivo orbitreku koji je po mom mišljenju sranje sam takvo, kao i opcenito sve te staticke crobne sprave.

Originally posted by zyzys zyzys wrote:

jer ponavljam internet je prepun debilnih rasprava o orbitrecu, samo još nisam naišao na pitanje da je neka cura pitala da li se može zatrudnjeti od orbitreca. .
  

zašto si zapeo baš za orbitrek?

šetaj radije! mani se tih statickih sprava i radi neš korisnije u prirodi. još nisam vidio da se polemiziralo oko šetanja, f**k, pa to zna svaka osoba, izađeš van i hebeno šetaš, as simple as that

Originally posted by zyzys zyzys wrote:

nisam tražio savjet za mršavljenje, pitao sam samo postoji li drugi nacin na koji bi mogao iskoristiti taj novac u smislu neke druge sprave umjesto orbitreka. .
  

zašto sprava? također se mani premise da ce te neka sprava dovesti u red jer nece - sprave su samo izlika za nekakvu materijaliziranu manifestaciju naše volje za promjenom ali u stvarnosti bivaju brzo napuštene jer ne ispune ocekivanja. radije investiraj u prehranu za koju si se žalio da je skupa.



Originally posted by zyzys zyzys wrote:

nisam uopce uvredljiv. nemam vremena za to. kada nešto ne funkcionira to se eliminira i gotovo.
 

ovakvim pristupom ceš teško uciniti neke promjene. uvrijedio se jesi jer inace ne bi brisao, i imaš vremena samo to ne možeš priznati. i nije eliminacija jedino rješenje kad se nađemo u škripcu.

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 12:02
Orbitrek... hm... toplo ga mogu nepreporucit... ima puno bolja alternativa... kupiti bicikl... u današnje vrijeme se može za za malo para kupit sasvom solidan bicikl!

Prednosti bicikla u odnosu na orbitrek su neusporedive... kad samo pogledamo kretanje u prirodi, na svježem zraku... samo se maknut iz ona cetri zida sobe!

Zyzis navodi kao razlog debljanja stres i sjedenje... u slucaju orbitreka... opet ista stvar... cetri zida koja znaju bacit u yebenu depresiju... dakle... pobjec van... tako je svejedno... pješice ili na biciklu!

Jedna je stvar kod kila važna i toga covjek treba bit svjestan... lakše se dobiju nego izgube... zato treba bit ustrajan i ne tražit razloge da se prekine na putu gubljenja kilograma!
Who dares wins!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 16:16
Originally posted by zyzys zyzys wrote:

gym girl originalni odgovor koji sam ti napisao vjerovatno nisi procitala, jer sam ga obrisao. šetnja je samo okej i ništa više.

moj post ako ga je itko dobro procitao se odnosi na elipticni trenažer also known as orbitrek. pitao sam postoje li konkretni rezultati, znaci nekoga tko vodi fitnes centar koji zna iz prve ruke, odnosno obicnog covjeka koji je sam koristio orbitrec. I TO JE TO. znaci konretno, nakon toliko vremena toliko i toliko kila, cm, itd.

jer ponavljam internet je prepun debilnih rasprava o orbitrecu, samo još nisam naišao na pitanje da je neka cura pitala da li se može zatrudnjeti od orbitreca.

nisam tražio savjet za mršavljenje, pitao sam samo postoji li drugi nacin na koji bi mogao iskoristiti taj novac u smislu neke druge sprave umjesto orbitreka.

jedino je gym girl dala konkretan odgovor da nije za orbitrek. i super.

prehrana nije uopce toliki bad. ja se nisam udebljao do krompira i riže nego od sjedenja i stresa. moj je grijeh što sam otišao u širinu s tom temom oko hrane.

nisam uopce uvredljiv. nemam vremena za to. kada nešto ne funkcionira to se eliminira i gotovo.


hehe...zašto onda odmah nisi postavio konkretno pitanje o orbitreku nego toliko teksta prije, bilo se lako izgubit

Kažeš da prehrana nije toliki bed...aha, stres je kriv? Ili hrana koja je unijeta zbog stresa? Pa sam si rekao da nije bio problem u kolicinama nego u kombinacijama hrane, znaci ipak je hrana bitna, pa naravno da je

Ja nisam rekla da sam protiv orbitreka nego da postoji jeftiniji i  lakši nacin, a to je brzio hodanje, to ti je za pocetak odlican nacin, ne znam zašto svi okidaju na to, probaj pa vidi

..a ostalo je Thorn rekao..
 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2010 at 20:13
Zašto si brisao svoje ranije postove?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.