New Posts New Posts RSS Feed - trening kod kuce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trening kod kuce

 Post Reply Post Reply
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trening kod kuce
    Posted: 08 Srpanj 2010 at 13:34
Želim napraviti što bolji plan treninga za doma, da imam još jednu opciju (dani kad mi se vježba, ali ne u teretani )pa tu imam par pitanja...dakle ocito ce sadržavati vježbe s vlastitom težinom i utezima, ali kakvo zagrijavanje i koliko dugo napraviti prije da od vježbi koje radim imam rezultate? i ne mislim tu brze rezultate nego u smislu da mi to što radim poslje ima ucinak koji želim. Nemam nikakvu spravu za kardio niti je kanim kupovati, imam jedino vijacu, ali sumnjam da mi je 5-š0 min preskakanja dovoljno? nadalje, ja bih tu stavila klasicnih trbušnjaka 4x25, podizanje nogu ispruženih i zgrcenih 4xš5, deadlift s 3-4kg 4x20, cucnjevi ista težina 4xš5, iskorak isto 4xš5, podizanje na prste ako cemo to racunati ko vježbu, s tim da bih mijenjala vrste deadliftova, cucnjeva i iskoraka, ali neznam da li da ih mijenjam svaki trening ili po tjednima(znaci š tjedan š vrsta, iduci druga etc)trbušnjake također, isto pitanje o mijenjanju. za bokove, ležnjaci s podizanjem u stranu(neznam kako da ih nazovem), tu je pitanje je li to ucinkovitije na onoj spravi u teretani gdje se rade iz stajaceg položaja(pretpostavljam da je)? i da li bi ovo bio ok plan, uz dorade jasno?
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 15:30
  Meni je kucni tening uvijek bar 30% slabiji nego u teretani....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 17:38
A teško je ovako to reci, ali drži se osnova, sklekovi, cucnjevi, iskoraci, nešto crunchesa i tako.. preporucam ti da si nabaviš pilates loptu, s njom se može puno dobrih vježbi raditi a nije skupa ni malo!

P.S s cim radiš deadlift ako nemaš opreme?

p.s 2 vježbe mjenjaš svakih mjesec i pol najbolje
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 17:51
kupila sam utege neki dan, one gdje se mogu mijenjati težine. ali što sa zagrijavanjem, to me tu najviše muci a to mi nitko nikad ne kaže i da, u teretani...jel ja to baš moram polh ili više ili mogu š0-š5 min trcat ili bicikl? ne trebam kile skidati..i think. radje bih vježbala doma 2ili 3 dana u tjednu, a ostala 3-4 u teretani ali ako je to loša ideja(vježbanje doma) tj necu niš napravit tim, napomenite mi to molim vas.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2010 at 16:59
Anastasia zagrijavanje ti je dosta š0 min...

..i ajde mi please pošalji mail na pm da ti preko toga odgovorim jer mi neda slat preko pm-a, korisnicko ime ti je predugo valjda pa ti ga skrati .. Zoki, we have a problem

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2010 at 17:13
evo poslala sam ti mail upravo...nick ponekad radi probleme, ponekad ne oko pm-a.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2010 at 17:20
valjda je previše znakova...uglavnom, rješeno na mail
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2010 at 01:35
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

valjda je previše znakova...uglavnom, rješeno na mail


ja sam vec pitao za mail ali ga nisam dobio koliko znam.. isti problem s pm-om
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2010 at 01:50
a bio mi bed poslat ti na pm tek sam bila došla etc, nisam htjela gnjavit
Back to Top
manu chao fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manu chao fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2010 at 08:54
[QUOTE=Iluvatar]A teško je ovako to reci, ali drži se osnova, sklekovi, cucnjevi, iskoraci, nešto crunchesa i tako.. preporucam ti da si nabaviš pilates loptu, s njom se može puno dobrih vježbi raditi a nije skupa ni malo!

Ovo s pilates loptom je odlicna preporuka, ja u zadnje vrijem izvodim vježbe pomocu nje i baš sam zadovoljan, na youtubeu ima hrpa vježbi s njom i svakako odlicna stvar!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.