New Posts New Posts RSS Feed - brzina+mrsanje+k&#ššš;ndicija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

brzina+mrsanje+k&#ššš;ndicija

 Post Reply Post Reply
Author
arminE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote arminE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: brzina+mrsanje+k&#ššš;ndicija
    Posted: 07 Srpanj 2010 at 21:40
eh ovako imam š4 god i visok š.66 i 70 kila $$$... prije sam trenirao kosarku i bio sam brzo ko strijela :) to je bilo sa š0 šš godina i od tada sam popusio u ucenju roditelji mi zabranili treninge i sve ostalo morao sam se znojit nad knjigom $$$...
 popravio sam ocjene i to uspjesno prosao i roditelji mi kupili kompjuter i sad ja ko i svaka druga djece se obavezo za kompjuterskim igricama zaboravio na sport i aktivnost nisam izlazio iz kuce udebljo se im am sala na trbuhu i bokovima i malo na nogama mogu prodavat na pijaci ). I tako 3 god do sad poceo bih da treniram fudbal ali sad mi je problem nemam kondicije nisam brz kao nekad (prije 3 god) udebljao sam se š5 kila toliko ja mislim sad mi treba...koliko puta sedmicno da trcim po koliko kilometara ili bolje koliko vremenski da bih dostigao preveliku brzinu i kondiciju s obzirom da mi je svaki dan trening po 2 sata al ja bih jos prije ili poslije treninga trcao da stignem sto prije kondiciju i brzinu hranio bih se zdravo znaci nikakve zasladjene sokove nista gazirane samo bijelomeso,voce,povrce,proteini  itd za koliko bih mogao da vidim rezultate ??? sta vi mislite ... samo nemogu da se usudim kad da krenem odlucujem sutra i tacka htio bih neku malu motivaciju i podrsku od vas hehe... kad bih ovakvim treningom i prehranom radio 2 mjeseca neprestano bil do tad skinuo svo salo sa trbuha i bokova i stekao brzinu i kondiciju... Hvalla svima koji ce me podrzavati motivirati bodriti sliku cu sutra pokusati postaviti :D
nemogu oni biti pametni koliko mi mozemo biti glupi !!! :)
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2010 at 22:10
ZaStHo Se opTerecHUesH S taKviM sTwariMa, jEdi kwaLItEtnO, TrcHi kOliKo moZheS, upiSHi sE nA NogOMet i maNi SE koRtHIzOlA jeR cHe tE pojeST, reZUltate cHeS UocHitI za toCHnO 47 DaNa i 2š Sath....$$$$
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.