New Posts New Posts RSS Feed - Izracuni
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izracuni

 Post Reply Post Reply
Author
niik View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izracuni
    Posted: 01 Srpanj 2010 at 14:31
Kako tocno izracunati unos vrijednosti u organizam, sukladno mojoj tezini, pod uvjetom da zelim skinuti masne naslage?

Dakle, za moju tezinu od 99kg, koliko trebam unositi kalorija dnevno u organizam? 22kcal / kg ili vise?

Da li nadjem kalkulator koji mi kaze vrijednost kalorija koju unosim da bi ostao na trenutnoj kilazi, pa skidam po 500-š000 kcal dnevno ili nekako drukcije?

Te ukoliko se gleda omjer UH:P:M = 40:40:20 (pretpostavljam da je to u redu), koliko bi to bilo grama po kg tjelesne mase, tj. kako se to racuna?


Volio bih sad u pocetku se malo pozabaviti matematikom, te voditi vise racuna o gore navedenom. A kasnije, pretpostavljam da ce mi preci u naviku, te da cu znati koliko cega i kada jedem.

I jos jedno pitanje.. Buduci da sad radim samo crobne treninge od 60-š20 min (pretezno, navecer izmedju 20h - 00h), da li i nakon njih je potrebno/pozeljno uzeti neke ugljikohidrate, pa barem u vidu voca ili jogurta, ili ne uzimati?

Takodjer, bilo kakav savjet sto se tice prehrane, a da je van FAQova je dobrodosao.

Tnx unaprijed :)

p.s. Ako itko ima kakav link za preporucit o "dobrim" te "losim" ugljikohidratima, da malo proucim, bio bih zahvalan.
Back to Top
Tihomir111 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tihomir111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2010 at 10:26
nadam se da je warez dozvoljen bar u ovim situacijama:

http://www.4shared.com/file/š0022729š/cc002š30/Diet_Organize r.html

dietOrganizer

može se unesti programe dijete, održavanja težine i custom omjer P U M po želji i potrebi.




registrirate sa ovim podatcima

ussername: teretana
pass: FT48B8NGYP

    

Edited by Tihomirššš
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.