New Posts New Posts RSS Feed - Treba mi savet iskusnih
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Treba mi savet iskusnih

 Post Reply Post Reply
Author
Jova View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jova Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Treba mi savet iskusnih
    Posted: 29 Lipanj 2010 at 21:43
Ovako 2. maja bio sam visok š78 i imao sam 84 kg...Tada nisam merio struk...U svakom slucaju krenuo sam da praktikujem neku svoju dijetu,zovem je ,,zdrava hrana'' Pio sam samo vodu,jeo sam sledece:Najvise pilece belo meso na rostilju,sa puno vegete,pecenu ribu(brasno samo),salate:Zelena sa lukom,kupus salata,paradajz luk salata,naravno puno sirceta uvek stavim...I pored svega Ella sir,dakle samo to!Da dodam da sam se cesto opustao,2 ili 3 puta sam pravio pauze i vracao se normalnom obroku,medjutim evo sada vec 2 nedelje jedem normalno,ali mi je u naviku uslo to da izbegavam hleb koliko god mogu...Pre nego sto vam kazem rezultate,moram da vam kazem da ne treniram nista,lenjstina sam teska,volim da se bavim sportom,ali to ne radim cesto,dakle moze se reci bez fizicke aktivnosti rezultati su sledeci pazite dobro:

Visina:š79cm

Tezina:77-78 kg

Struk:96


Covek je debeo dok sebi izgleda debelo to je pravilo koje god mene vazi...Imam jos malo sala,ali najvise me brine struk,ako se vratim ovoj svojoj dijeti i isto nastavim bez posebne fizicke aktivnosti da li cu postici zeljene rezultate do š3. jula?Zeljeni rezultat je 75 kilograma,ali da ne izgledam vise debelo,najvise volim kad se ne prejedem uvece i onda kada se probudim ujutru nema nigde stomaka,ali to traje samo pola sata...E takav bi voleo da budem!Sta da radim sa strukom?tamo imam sa obe strane po saku sala...


Da napomenem,94. sam godiste
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 01:18
Ako digneš još guzu tj ubaciš aktivnosti i treninge, možda bi i moglo biti
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 00:38
Pokusaj se malo aktivirat kakvo trcanje, plivanje.

Ima jedna dobra stvar za to salo sa strane inace nekim sportasima je ta pojava prirodna tj to nije salo vec misici. Odi i ljekarne i trazi steznik koje trudnice nose poslje porada i ljepo si ga motaj oko struka i nosi ga dok si aktivan tj. dok si na nogama :). To je jedan lakšio dio kako dobiti trokut ali naravno treba i uz to trenirat...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 10:01

Originally posted by Debelii Debelii wrote:

Pokusaj se malo aktivirat kakvo trcanje, plivanje.

Ima jedna dobra stvar za to salo sa strane inace nekim sportasima je ta pojava prirodna tj to nije salo vec misici. Odi i ljekarne i trazi steznik koje trudnice nose poslje porada i ljepo si ga motaj oko struka i nosi ga dok si aktivan tj. dok si na nogama :). To je jedan lakšio dio kako dobiti trokut ali naravno treba i uz to trenirat...
 

Pobogu, reci da se šališ za taj pojas?

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 10:43
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Debelii Debelii wrote:

Pokusaj se malo aktivirat kakvo trcanje, plivanje. Ima jedna dobra stvar za to salo sa strane inace nekim sportasima je ta pojava prirodna tj to nije salo vec misici. Odi i ljekarne i trazi steznik koje trudnice nose poslje porada i ljepo si ga motaj oko struka i nosi ga dok si aktivan tj. dok si na nogama :). To je jedan lakšio dio kako dobiti trokut ali naravno treba i uz to trenirat...
 


Pobogu, reci da se šališ za taj pojas?



Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:20
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Debelii Debelii wrote:

Pokusaj se malo aktivirat kakvo trcanje, plivanje. Ima jedna dobra stvar za to salo sa strane inace nekim sportasima je ta pojava prirodna tj to nije salo vec misici. Odi i ljekarne i trazi steznik koje trudnice nose poslje porada i ljepo si ga motaj oko struka i nosi ga dok si aktivan tj. dok si na nogama :). To je jedan lakšio dio kako dobiti trokut ali naravno treba i uz to trenirat...
 


Pobogu, reci da se šališ za taj pojas?



 

hi hi hi...

Back to Top
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Debelii Debelii wrote:

Pokusaj se malo aktivirat kakvo trcanje, plivanje. Ima jedna dobra stvar za to salo sa strane inace nekim sportasima je ta pojava prirodna tj to nije salo vec misici. Odi i ljekarne i trazi steznik koje trudnice nose poslje porada i ljepo si ga motaj oko struka i nosi ga dok si aktivan tj. dok si na nogama :). To je jedan lakšio dio kako dobiti trokut ali naravno treba i uz to trenirat...
 


Pobogu, reci da se šališ za taj pojas?




NE, 6 mjeseci ga je moj cimer u vojsci nosio, ni ja nisam mogo vjerovati sokiro sam se kad sam vidio rezultate...
I dan danas mi ga roðak nosi...

Tko ne vidi i ne prova ne moze reci da ne valja...

Edited by Debelii
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:24
Originally posted by Debelii Debelii wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Debelii Debelii wrote:

Pokusaj se malo aktivirat kakvo trcanje, plivanje. Ima jedna dobra stvar za to salo sa strane inace nekim sportasima je ta pojava prirodna tj to nije salo vec misici. Odi i ljekarne i trazi steznik koje trudnice nose poslje porada i ljepo si ga motaj oko struka i nosi ga dok si aktivan tj. dok si na nogama :). To je jedan lakšio dio kako dobiti trokut ali naravno treba i uz to trenirat...
 


Pobogu, reci da se šališ za taj pojas?




NE, 6 mjeseci ga je moj cimer u vojsci nosio, ni ja nisam mogo vjerovati sokiro sam se kad sam vidio rezultate...
I dan danas mi ga roðak nosi...

Tko ne vidi i ne prova ne moze reci da ne valja...


Jel ima neki pojas da mi se tricepsi i listovi povecaju?
Rije¹eno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:36
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Debelii Debelii wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Debelii Debelii wrote:

Pokusaj se malo aktivirat kakvo trcanje, plivanje. Ima jedna dobra stvar za to salo sa strane inace nekim sportasima je ta pojava prirodna tj to nije salo vec misici. Odi i ljekarne i trazi steznik koje trudnice nose poslje porada i ljepo si ga motaj oko struka i nosi ga dok si aktivan tj. dok si na nogama :). To je jedan lakšio dio kako dobiti trokut ali naravno treba i uz to trenirat...
 


Pobogu, reci da se šališ za taj pojas?




NE, 6 mjeseci ga je moj cimer u vojsci nosio, ni ja nisam mogo vjerovati sokiro sam se kad sam vidio rezultate...
I dan danas mi ga roðak nosi...

Tko ne vidi i ne prova ne moze reci da ne valja...


Jel ima neki pojas da mi se tricepsi i listovi povecaju?
 

DA IMA!

Stavi digitalni tlakomjer na kriticna podrucja i mjeri si tlak svakih par min i da vidiš efekta

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:40
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

DA IMA!

Stavi digitalni tlakomjer na kriticna podrucja i mjeri si tlak svakih par min i da vidiš efekta



Ma ja imam tricepsomat, drug iz vojske mi je to preporucio

BTW stvarno neznam šta cu sa listova, ðubrad ne reagira
Rije¹eno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:43

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


BTW stvarno neznam šta cu sa listova, ðubrad ne reagira
 

Zašto bi reagirali kad nemaju razloga za to? Gledaj malo i na taj nacin

Tijelo ne želi biti ogromno, mišicavo, i malomasno, pa tako niti mu trebaju hipertrofirani listovi nego tek tolki da omoguce sve ono što dosad radiš

Ako mu daš dovoljno razloga za rast, oni ce rasti  

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:47
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


BTW stvarno neznam šta cu sa listova, ðubrad ne reagira
 

Zašto bi reagirali kad nemaju razloga za to? Gledaj malo i na taj nacin

Tijelo ne želi biti ogromno, mišicavo, i malomasno, pa tako niti mu trebaju hipertrofirani listovi nego tek tolki da omoguce sve ono što dosad radiš

Ako mu daš dovoljno razloga za rast, oni ce rasti  



Ma radim drop setove, super serije, ubijam ih sa š00 ponavljanja, heavy težinama i ništa, ko da su mrtvi hebo ih ja...

Sad cu ih ubacit na svakom treningu, ako ne dobijem hebacku upalu, odrezat cu ih
Rije¹eno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:52

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Ma radim drop setove, super serije, ubijam ih sa š00 ponavljanja, heavy težinama i ništa, ko da su mrtvi hebo ih ja...

Sad cu ih ubacit na svakom treningu, ako ne dobijem hebacku upalu, odrezat cu ih
 

Deficit DL? Box cucanj? Opcenito heavy trening donjeg dijela?

Ne pamtim kad sam zadnji put odradio listove zasebno a kontam da nisu ništa atrofirali, cak nasuprot, nego kad sam ih uništavao zasebno

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 13:01
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Ma radim drop setove, super serije, ubijam ih sa š00 ponavljanja, heavy težinama i ništa, ko da su mrtvi hebo ih ja...

Sad cu ih ubacit na svakom treningu, ako ne dobijem hebacku upalu, odrezat cu ih
 

Deficit DL? Box cucanj? Opcenito heavy trening donjeg dijela?

Ne pamtim kad sam zadnji put odradio listove zasebno a kontam da nisu ništa atrofirali, cak nasuprot, nego kad sam ih uništavao zasebno



E da DL sam ubacio opet,evo trenutni lower treninzi:
Poseban naglasak na šugave listove...
< http-equiv="C&#šš1;ntent-" c&#ššš;ntent="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" c&#ššš;ntent="Word.">< name="Generator" c&#ššš;ntent="Microsoft Word 1š">< name="Originator" c&#ššš;ntent="Microsoft Word 1š">

2. dan- Lower

Aš Squat

 

Bš Romanian deadlift

B2 Calf raise

 

Cš Iskorak

C2 Standing calf raise

< http-equiv="C&#šš1;ntent-" c&#ššš;ntent="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" c&#ššš;ntent="Word.">< name="Generator" c&#ššš;ntent="Microsoft Word 1š">< name="Originator" c&#ššš;ntent="Microsoft Word 1š">

4. dan- Lower

Aš Deadlift

 

Bš Bulgarian squat

B2 Calf raise

 

Cš Iskorak šipkom

C2 Standing calf raise

Rije¹eno na PM.
Back to Top
Jova View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jova Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 05:18
  Dobro je ljudi mozete to i na drugoj temi :PPP Nego ne znam da li sam o ovome pisao mrzi me da citam sad...Ali evo malo pre sam se probudio,tusiranje,sve sredjivanje...I naravno ujutru nemam to malo salo,izgledam savrseno,tj savrseno za sebe posto ja ne zelim da imam plocice,medjutim imam zategnute grudne misice ceo zivot pa mi to sve lepo izgleda,merim se na vagi imam 76 kila...Zanima me da li i sta da jedem neko da li bi mogao da mi napravi program sta da jedem do š3. jula i koliko da bi mi ceo dan bio stomak kao ujutru LEP Mislim da je to moguce uraditi za 2 nedelje,pa ako nekog ne mrzi neka mi pomogne i napise program...Samim tim sto je lepse vreme,idem na fudbal i na bazen,dakle plivacu,igracu fudbal samim tim i trositi se...Dakle to ce mi biti jedini trening ne da mi se da se ubijam trbusnjacima i ostalim...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 11:30
@ Jova

Nece ti nitko sastavit program besplatno

Imaš na forumu sve  informacije koje ti trebaju za sastavljanje programa.
Rije¹eno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.