New Posts New Posts RSS Feed - Neophodne vezbe i nepotrebne sprave
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Neophodne vezbe i nepotrebne sprave

 Post Reply Post Reply
Author
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Neophodne vezbe i nepotrebne sprave
    Posted: 29 Lipanj 2010 at 19:58

 ha ha istina za bike,vješalica je sad kod cure.ja sam brijo da imam neki dobar bike da bi ga vozio .jel ovaj je bio loš pa je sad kod cure vješalica

pa kavez bi bio ok

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 19:53
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

 ja doma imam "hrpu" utega,bench,klupu za trbušnjake,vijacu,štangu za zgibove,vrecu za boks,kotac za core i još par gluposti a volio bi imati još neki dobar sobni bike.orbitrek mi isto nije loša stvar.

najbitniji su mi slobodni utezi bez svega se može al bez utega teško

 


Ja bi na tvom mjestu umjesto sobnog bike uložio u neki kavez za cucnjeve (pošto vidim da ga nemaš) a sobni bi ti tak i tak nakon nekog vremena bio vješalica
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 19:30

 ja doma imam "hrpu" utega,bench,klupu za trbušnjake,vijacu,štangu za zgibove,vrecu za boks,kotac za core i još par gluposti a volio bi imati još neki dobar sobni bike.orbitrek mi isto nije loša stvar.

najbitniji su mi slobodni utezi bez svega se može al bez utega teško

 

Edited by ifaš98š
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 15:48
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

E jesi ekstrem ... zapravo nebi trebalo nikakvih mašina... samo treba pustit mašti na volju... gotovo da nema vježbe ili mišicne skupine koja se ne može odradit sa bucicama i šipkama !


Ja mašine shvacam kao umjetne pokrete i bok. što prirodniji pokreti to bolje.

Leg press je donekle ok mašina al ima milijun varijacija cucnjeva koji su mi draži od leg pressa.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 15:42
E jesi ekstrem ... zapravo nebi trebalo nikakvih mašina... samo treba pustit mašti na volju... gotovo da nema vježbe ili mišicne skupine koja se ne može odradit sa bucicama i šipkama !
Who dares wins!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 15:37
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 od svih tih leg press jedino bi ima,ostalo moze bez, eventualno smith mashinu posto je homemade pa nebi moga uvik imat nekog za asistenciju ako zapne na cucnju


Napraviš (povariš) kavez za 400 kn i ne treba ti spoter. Smith je smece, može proc samo za vježbanje listova.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 15:35
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 od svih tih leg press jedino bi ima,ostalo moze bez, eventualno smith mashinu posto je homemade pa nebi moga uvik imat nekog za asistenciju ako zapne na cucnju

Definitivno... od rijeci do rijeci !
Who dares wins!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 14:33
  "sprave su bilderske fore iz sedamdesetih"
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 14:01
Sprave su imitacija prirodnih pokreta, amplituda pokreta je određena spravom i nisu u rad ukljuceni stabilizatori, sprave su nepotrebne.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 13:03
 od svih tih leg press jedino bi ima,ostalo moze bez, eventualno smith mashinu posto je homemade pa nebi moga uvik imat nekog za asistenciju ako zapne na cucnju
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2010 at 02:08
Ah, za pretpostaviti je da vecina ovdje voli sirove utege, al bome u mojoj teretani ima svega od sprava,orbitreka,traka,bicikli do HC  odjela... Ne mozes samo s utezima postici odreden rezultat... Odredene sprave pogode odredenu skupinu misica koje sa utezima bas i ne mozes potaknuti na rad... Al kad bih imao homemade teretanu onda bih imao sve sto si ti naveo + obavezno orbitrek ili biciklu ili ergometar (jos najbolje) i bar 3-4 sprave tipa leg extension, leg press, poneka za leda i prsa i naravno smith masinu...
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 22:11
jednog lijepog dana kad cu imati dovoljno znanja i killer body( )...i naravno dovoljno novca, osmislit cu nešto. ali dotad ce proc godine either way, mislim da je homemade super za ljude koji vježbaju vec dugo i održavaju izgled+nadograđuju ga...cant wait
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 19:10
HOMEMADE TERETANA, vjeruj mi 

Sprave su nepotrebne, ovo šta si naveo ti je dosta (šipka,buce,kavez i klupa univerzalna....i hrpa ploca, taman za odradit HC trening
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 18:52
Nesto sam u skorije vreme razmisljao... Da necu doveka ici
u teretanu, mada to ne znaci da cu prestati da se bavim
fizickim aktivnostima.. Od silnih sprava u teratani,
jednina neophodna stvar(za koju se i ja i buraz slazemo) je
sipka, benc klupa, stalak za tegove, bucice, ijos neke
klupa... Koje je vase misljenje po tom pitanju. Da li bi
radije koristili masine il tegove i placali clanarinu, il
imali svoju "homemade" teretanu?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.