New Posts New Posts RSS Feed - brzinsko popravljanje štete
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

brzinsko popravljanje štete

 Post Reply Post Reply
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: brzinsko popravljanje štete
    Posted: 22 Lipanj 2010 at 18:29
e ovako, trebam savjet tj pomoc. dakle ovaj tjedan sam vec napravila 2 ogromne pogreške sa hranom( jucer vreca cokoladnih napolitanki, danas ledo maximo sladoled), koje mogu popravljati od cetvrtka do nedjelje jer mi teretana ne radi sutra, a jedino je sigurno da cu ovaj tjedan moci 3x u istu, za 4 vec nije. iduci tjedan pak ne mogu uopce zbog ispita. što onda sad ta 3 dana napraviti, da ih iskoristim što bolje prije prisilne pauze, da si povecam kardio na šh, pol h orbitrek, polh bicikl a ostalo uobicajeno? to bi bila moja ideja, ali neznam je li dobra. osjecam se baš grozno zbog tog junka, cini mi se kao veliki korak nazad s obzirom da prošli tjedan nisam dovojno sebe dala u trening, ali ti rokovi što mi vise nad glavom baš mi nabijaju stres pa sam s mislima svugdje. pa da bar popravim te greške s hranom, ako ništa drugo...neznam ni jel ovo u dobrom podforumu hvala
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 22:56
 jednostavno mozes odradit treninge kako te ide, pa tih tjedan dana sta nemozes nemoj,i poslin nastavi ka da nista nije bilo, i probaj u te dane koje neces trenirat ne natrpavat se previse hranon
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 23:48
ma inacene jdem tako, došlo mi zadnja 2 dana a probat cu povecat kardio, samo pocela sam ne-voljet orbitrek...nevermind, sama sam si kriva, sad cu se malo ubit da to rješim i gotovo
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 00:45
 ali prekomjernin povecavanjen moze doc i do stete vise nego koristi
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 10:43
povecat cu kardio na 45 min, to je 5-š0 min min više, ne bi trebalo bit štete...mislim
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 10:40
Mislim da si malo previše samokriticna... nadam se da nebudeš pala u depresiju zbog napolitanki i sladoleda
Osobno sam mišljenja da nam ne škodi ako si ponekad damo oduška pa se "ubijemo zabranjenim vocem"    ... žena radi domaci sladoled banana/nesqvik... i da ne pretjerujem... ubijam se... ali to ipak nije svaki dan pa tome ne pridajem tako veliku pažnju... opusti se i uživaj... bar na tren... u teretani odradi "pokoru" i to je to     !
Who dares wins!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.