New Posts New Posts RSS Feed - pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz

 Post Reply Post Reply
Author
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz
    Posted: 11 Lipanj 2010 at 20:38
prvo pozz svima,odlican je forum.znaci imam š7 god i jako sam mrsav imam š.80.i imam 60kg..htio bi se udebljati i zanimaju me proteini, i takvi dodaci i koj bi bio najbolji..pitao bi dal imama nes slicno staroidima sto brazo rastu misici i da se ne uzima u inekcijama...neznam puno o tome tako moli vas nemojte se ljutit ako sam napisao koju glupost..
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 21:39
Napisao si puno gluposti 

Hrana je slicna steroidima, što je više budeš konzumirao, bit ceš veci i rast ceš više.

Evo ti odlicna kombinacija: puno hrane iz cistih izvora (meso, svježi sir, jaja,zobene,mlijeko,riža...), trpaj što više možeš, treninzi neka budu heavy: deadlift, squat, bench press, millitary press, zgibovi i dipsi. Za pet-šest mjeseci javi rezultate.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Marko818 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marko818 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 19:25
e hvala na odgovoru..mene zanima mass tech preporucio mi je lik sto to prodaje kaze da je jako dobar wheigt geiner..i uz vjezbu i prehranu moze odlicno djelovat...ja neznam nis o tom proteinu ako mi mozete opisat taj protein...unaprijed hvala
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 19:47
Gainer kao i svaki drugi, ja bih ti preporucio od suplementacije samo osnovno whey i dextroza i to je to.

Pare uloži na hranu, jedi što više, probaj sastavit neki jelovnik pa da vidimo na cemu si

I naravno trening
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.