New Posts New Posts RSS Feed - kardio?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kardio?

 Post Reply Post Reply
Author
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kardio?
    Posted: 09 Lipanj 2010 at 13:19
pitao sam ovog koji drži teretanu pa mi nije dao baš konkretan odgovor.

ovako, nakon što odradim trening utezima, a iz nekog sam razloga dan prije propustio kardio trening, da li mogu tada odraditi neko lagano trcanje? recimo, primjerice, danas sam vec oko pola 4 u gym, sa svime sam gotov do 5 (pwm ubrojen), da li je oke taj dan, recimo ko 7 otici na lagano trcanje?

hvala
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 21:33
Jest, ok je.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 10:33
thx

nisam išao trcat vec sam ganjao orbitrek 30 min pod velikim opterecenjem, i iako ima ventilator, oznojio sam se ko pajcek!
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 10:44
da ne otvaram stalno nove teme, imam pitanje/situaciju.

eto, nedavno sam imao taj neki vasculitis (ali ogranicen samo na kožu) i pauzirao sam skoro pa mjesec dana, i znam da se opustiš, padne snaga i to, al sad nakon 2 tjedna treniranja, uopce ne osjecam nikakav pomak, a moglo bi se reci da cak osjecam i pad snage, izdržljivosti, a onda nažalost i volje. krenuo sam ispocetka sa programom definicije (nakon tjedan dana kružnih treninga) al crkavam. smanjim kilaže na smiješno male, al me tih š2-š5 ponavljanja ubije. o trcanju da ne govorim. neki dan sam nakon 5 krugova odustao, jer su mi noge otpadale (istrcao ih za 8 min).

jel to normalno ili, mislim, živcira me. nije da sam sad neki teretana frik koji živi samo za to (bez uvrede) i nikad nisam neke posebno velike kilaže dizao (npr. bench 75-80 Kg po 3-5 dizanja itd) al sad se uspušem na 55 od š2 ponavljanja
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 12:59

 Mesek daj si dovoljno vremena za oporavak i vracanje u rutinu. Forsanjem neceš puno postici.

I cemu toliko puno ponavljanja i k tome još na glavnoj/glavnim vježbama? Slobodno možeš smanjiti.

Ja ne budem tjedana u gymu i to zbog nikakvih tegoba, bolesti ili sl. pa na povratku u gym osjetim pad u snazi ali slj tjedan vec sve bude ok.

 

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 13:24
ma nekakva definicija, samo kaj sam prije imao puno više snage.

aj dobro, vjerojatno je i zbog tog jer ovaj ne želi ukljucit klimu pa krepam!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 14:04

Originally posted by mesek mesek wrote:

ma nekakva definicija, samo kaj sam prije imao puno više snage.
  
Ne znam kako si tjelesno posložen ni kakava ti je prehrana ali nekako mi se baš ne sviđa toliko pumpanje.

Pogotovo ako je defka u pitanju, uvijek sam za veci intenzitet, manji volumen i br pon


Originally posted by mesek mesek wrote:

aj dobro, vjerojatno je i zbog tog jer ovaj ne želi ukljucit klimu pa krepam!
 

Vjerojatno je i to jedan faktor

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 14:33
radim po ovom trodnevnom programu za definiciju, koji sam skinuo ovdje sa fitness.hr. i prije pauze sam odradio prva 4 od predviđenih 6 tjedana i bilo je sasvim oke, vidljivi rezultati, iako sam ovo trcanje malo modificirao i prilagodio svojim mogucnostima.

inace radim (kad nisam u defniciji) 4-5 serija po vježbi s ponavljanjima od š2 do 3 i povecavam kilažu. tu i tamo ubacim tjedan dva superserija ili tako nešt, tek toliko da probudim organizam malo.

a prehrana, da ne nabrajam sad, manje više znam kako se treba hraniti, a kruh jako rijetko jedem jer ga ni ne volim, osim neki raženi. tijesto isto tako, navecer uopce ne jedem nikakve složene UH, vec meso i povrce i bademe ili kikiriki.

samo, moram priznati da su meni vikendi zaj***, il izlasci s društvom, ili odem ko žene, a ona mlati samo po junku (ima 29 god, 49 kila i plocice za popizdit), i ja se trudim to ne jest, al kad nema ništ drugo a ne mogu posni 4x na dan paaa... al onda obicno pocetkom tjedna opet treniram pojacano.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 14:15
da opet ne otvaram novi topik, zanima me kako se nosite s mamurlukom? tj, da li trenirate išta kad ste mamurni?

eto ja sinoc otišao ovan na jedno pivo, došaoprijatelj kojeg nismo vidjeli godinama, rekao da se ženi iduci vikend i ovaj vikend s nama slavi.. i popilo se, cca 5-6 velikih piva... i sam sam lagano mamuran, ne da mi se gym a bojim se da ako odem na trcanje da bi mogao požaliti... a isto tako ne da mi se bezposleno sjediti do navecer kad moram opet s njim van.

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 10:58
  od 5-6 velikih piva....wtf??? Samo treniraj...znojenje je dobro...samo lakši intenzitet... ali 5-6 velikih piva...
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2010 at 23:26
  Brate, da si rekao š0 piva onda jos nekako ok ... Cudno... Pa piva je ko voda... Ja znam imati mamurluk od vina !
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 12:09
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

 
Brate, da si rekao š0 piva onda jos nekako ok ... Cudno... Pa piva je ko voda... Ja znam imati mamurluk od vina !


a ne znam, mene nekad od pive pici tolki mamurluk da je to grozno.... a tek kad pocnem trcat na wc drugi dan... uf
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.