New Posts New Posts RSS Feed - moj nacin prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj nacin prehrane

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:30
a na koliko bih trebala smanjiti trbušnjake, 4x po š5 svaka vježba? nisam mislila da toliko griješim, ocekivala sam da cete reci da je plh premalo trcanja cak
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:42
Ajde da ja prvo pitam koji je tebi cilj?

Sorry ako si negdje napisala, nisam vidio
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 12:54
ma nisam, samo sam stavila motivacijsku fotku Candace Swanepoel, ali naravno da je to prenerealno ali zapravo bih na tako nešto išla da je izvedivo, znaci smršaviti još malo, rješiti se naslagica sa strane na trbuhu i imam malo donji, veca definicija na trbuhu...bilo bi najlakše da postam fotku pa mi kažete kolko još i što trebam raditi jer ja se ne razumijem, a u teretani mi nisu od neke pomoci(promijenit cu je), ali trenutno ne mogu postat fotke, long story. neznam da li da ovdje opet stavim Candacenu fotku da vidiš što bi otprilike bio cilj, nešto iole slicno glede definicije dakle ili pogledaj u topicu motivacijske fotke, ako ti se da
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2010 at 22:40
Drago mi je da si sama rekla da ceš promijenit teretanu jer sam ti upravo to mislila rec kad sam procitala da su ti savjetovali da ne jedeš ništa nakon treninga

Bit cu kratka: vocni jogurt je šecer, fitness žitarice su marketinški trik - šecer, imaš premalo obroka i uništavaš se ovim nejedenjem poslije 6...i da ne kažem da ti toliko trbušnjaka definitivno nije potrebno :)

Prehranu si malo progledaj u temi moj jelovnik, tamo ceš nac gomilu primjera kako biš si mogla posložit svoj...trebaju ti vlakna, proteini, što manje provociranja inzulina tokom dana, što cešci i manji obroci i obavezno dobri obroci oko treninga...i puno puno vode, discipline i strpljenja

..i moja preporuka ti je kardio ujutro natašte 45-šh...brzi hod...ili nakon zadnjeg obroka navecer...pa eventualno posni sir prije spavanja

...al mislim da tebi prvo fali jedan dobar program treninga pa bi možda to prvo trebalo sredit :) prva stvar: nikako 40 min orbitreka prije sprava....

kolko ti onda sve skupa traje trening?



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 10:34
trening mi traje oko 2h jer radim po 2-3 vježbe za svaki dio tijela i pazim na pauze. zašto ne orbitrek 40 min ako vježbam oko 6, pol7? samo me zanima
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.