New Posts New Posts RSS Feed - trbuh, ruke i ramena te prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trbuh, ruke i ramena te prehrana

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
miusha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote miusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 18:09
fala na savjetu :D
ma moram se malo tih mascoba rijesit, oko trbuha, zato su bademi i ljesnjaci, ali nes sam citala da je kikiriki bolji od toga dvoje pa sad njega jedem, a navecer umj jogurta š00g posnog sira
Back to Top
x-nina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote x-nina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2010 at 21:18
hej ljudi, evo mene opet. uglavnom htjela sam vas sad pitat posto mi je sad malo frka jer imam svadbu za tjedan dana ( ne svoju, nego od rodice ) , a za 8 dana idem na more, ...dali ja u ovih 8 dana ( pocevsi od sutrasnjeg ) mogu ucvrstit trbuh i ruke, po mogucnosti koju kilu i smrsavit, a da se na svadbi nemoram odrec bas francuske salate :)
ako mogu, jel mi neko moze napisat ono kako bi mi trebo dan izgledat : dorucak, rucak, vecera..? i vjezbe : koje, kolko dugo, kada??
i citala sam sad maloprije o 7-dnevnoj dijeti u kojoj gubis 7 kila? sta mislite o tome??
i da, pitanje dana : OCELI IDUcE GODINE PONOVO BITI NATJECANJE " FIT U 90 DANA "? jer ako ce biti na mene definitivno mozete rtacunati
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2010 at 01:05

 x-nina natjecanja ce biti vec i ove godine, od 9.mjeseca, barem se tako pricalo.

U 8 dana dakako da ne možeš smršaviti, tj. preciznije receno izgubiti tolko sala, koliko ti hoceš i ucvrstit se, no ono što možeš je izgubiti višak vode i glikogena, tj. ono prvo što ode kod neke dijete - ali ne racunaj da ce otici previše kilograma.

Možeš primjerice, izbaciti u potpunosti sve izvore uh-a i unositi iskljucivo protein+masti obroke poput cijelih jaja, piletine i maslinovog, junetinu s povrcem, oslica s maslinovim itd itd.

Na tu prehranu dodaj visokointenzivne treninge s tegovima, kardia što više tokom dana u svim oblicima, ali baš jako jako puno, govorimo o nekoliko sati npr. hodanja ili 2 hiit kardia dnevno primjerice...

Možda ceš izgledati "suho", prazno, bit ceš neraspoložena, živcana, napeta, željna ugljikohidrata, ponajviše šecera, možda ceš i malo spavati i imati probleme oko sna itd. ali bi trebala opasti koju kg.

Sad, hoceš li to sve vratiti na moru? Vjerojatno da, jer ništa što je esktremno ne valja na duži period baš zbog tjelesne homeostaze.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.