New Posts New Posts RSS Feed - a evo i mene:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

a evo i mene:)

 Post Reply Post Reply
Author
mamaleona View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mamaleona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: a evo i mene:)
    Posted: 31 Svibanj 2010 at 14:07
kada dobijete pravi motiv onda se i sami pokrenete da od sebe i svog tijela nešto napravite e pa tako i ja......bila 2 puta u rodilištu sa š30 kg:)...ali nakon 6 mj to se vratilo na 95 kg,inace š80 visoka i strahovita sreca što sam konstruirana tako da sam jaka a ne debela.no mama leona bi rado skinula još 5 kg ali što sam starija sve je teže.Teretana 3 puta tjedno i vidi se na tijelu da ništa ne visi kao prije ali kilice su tu,svjesna da mi je žlica predraga ipak nisam karakter kao moj uzor.Morah ovo s nekim podijelit jer dok sam pušila mislila sam da je najteže prestat pušit ali nije vjerujte puno je teže odrec se nekih namjernica...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 16:58
Pozdrav i dobrodošla!

Slobodno podijeli svoj jelovnik s nama..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 23:07
Dobrodošla!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.