New Posts New Posts RSS Feed - Dorucak - usporedbe Energije vs Kalorije!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dorucak - usporedbe Energije vs Kalorije!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 08:34
ja ne znam što bi moglo zamjeniti obožavane mi zobene, koliko god to monoton dorucak bio...
pa cak i kad ne radim, nego sam doma i imam više prostora za manevar oko izbora dorucka, uvijek biram... zobene
Strong is the new skinny.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 09:10
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Hehe, zobene ili mixane s mlijekom ili jogurtom- dobra kombinacija
Probao zobene s jogurtom, al ispadne mi užasno tvrdo + kiselo.Kako napraviti da bude ukusno?


Možda ostavit malo dulje da se natope i ubacit koju vocku unutra, pogotovo jagode sad kad je sezona

Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 14:36
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Hehe, zobene ili mixane s mlijekom ili jogurtom- dobra kombinacija
Probao zobene s jogurtom, al ispadne mi užasno tvrdo + kiselo.Kako napraviti da bude ukusno?


ja stavim meda ili izmiksano voce (jabuka, naranca) pa to daje sladak okus!

Edited by Blia
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 14:39
meni se najteže bilo odviknuti od cokolina ujutro, ali kad sam otkrila zobene sa wheyom od cokolade... žestoka konkurencija i vrlo dobra zamjena - sad su mi zobene i draže od cokolina... iako me tu i tamo uhvati nostalgija (u PMS-u kad mi se traži slatko, slađe, najslađe )
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 14:58
Originally posted by Blia Blia wrote:

meni se najteže bilo odviknuti od cokolina ujutro, ali kad sam otkrila zobene sa wheyom od cokolade... žestoka konkurencija i vrlo dobra zamjena - sad su mi zobene i draže od cokolina... iako me tu i tamo uhvati nostalgija (u PMS-u kad mi se traži slatko, slađe, najslađe )



U mene ista prica, al je bia u pitanju griz na mlijeku s vanilin cukrom i posipan kakaom
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 19:49
oke, ja prije neg sam poceo trenirati nisam nikad ni doruckovao previše... al su mi zato najdraža sjecanja na doba kad sam bio mališa pa bi nedjeljom ujutro ja i stari jeli kruh s domacim putrom i marlmeladom i pili caj... a nakon toga skoro pa uvijek nogomet

Edited by mesek
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2010 at 11:17
  meni je dorucak najbolji dio dana.. baš se ubijem .. onako pošteno :))) .. ma mislim uvijek ja pojedem onako mušku porciju, al eto,,, ako mi je neki obrok ''siromašan'' onda je to najcešce vecera... premda pol sata prije spavanja krknem neki orašasti.. tek toliko da animiram metabolizam
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.